Lütfen yardımci olur musunuz

Bişe sorcam tekrar yükselmez demi daha adetitime 5gun var
Daha varsa yükselebilirr. Benm bu ay çatlatma iğnesi denedim adetime 4 gün varken 2.4 2 gün varken 14.5 çıkmıştı yukarda söyledimmi hayırlamıyorum da
Benim arkadaşım da iki gün önce kan verdi 13.3 çıkmıştı bugün verdiğinde ise 35.8 çıktı normalmidir yükselmesi sizce
Gayet normal artışı iki katından fazla çıkmış

İnslh yükselir çok moralim bozuldu dün sabahki idrar testi de silik belli belirsiz çıkmıştı bugün sonucu görünce çok hayal kırıklığına uğradım

İnslh yükselir çok moralim bozuldu dün sabahki idrar testi de silik belli belirsiz çıkmıştı bugün sonucu görünce çok hayal kırıklığına uğradım
Stres yapma canm umarım vardır adet gününü bekle eğer çok stres yaparsan ondan da gecikir umutlanırsın boşu boşuna

Kizlar beta hcg değerim iki gün önce 0.4 du bugün kasık agrisi ile Dr gittim ve değerim 1.4 gebelik var mıdır yumurtlama dan 6.gun bugün yardımcı olursanız çok sevinirim
Vallahi kuzum ben sana şunu söyliyim sadece yaşadığım bir şeyi anlatmak istiyorum ben de iki ay önce gebelik belirtisi vardı hatta ilk defa hayatım boyunca göğüs damarlarım belirgindi işte dedim kesin vardır herhalde normalde beta 1:20 çıkar sonra dayanamadım iki gün sonra tekrar verdim 0.100 şaşırdım yani normalde 1:20 çıkardı sonra iki gün sonra bir tekrar verdim 1.20 çıktı acaba dedim ki gebelik olabilirim hatta bununla alakalı konu açtım ama kimse olamaz dedi yani âdetin yakın onun etkisi olabilir falan gibilerinden gerçekten de öyleydi olmadı ama senin KÜSÜRATLI olması olmayacak anlamına gelmiyor gerçekten 1:20 falan olduğu zaman kolay kolay yükselmiyor olabilir neden olmasın bol bol dua edelim inşallah güzel haberlerle gelirsin

Bugün tekrar kan verdim ve sonucum 0.6 ya düşmüştü dun de silik çıkmıştı idrar testinde galiba yok umudum kalmadı adetime 5 gün var

Bugün tekrar kan verdim ve sonucum 0.6 ya düşmüştü dun de silik çıkmıştı idrar testinde galiba yok umudum kalmadı adetime 5 gün var
Üzülme kuzum benim ya biliyorum üzülüyorsun ne kadar üzülme desek de ovulosyın testi kullanıyor musun bu ay onunla takip et istersen kullanıyorsan da yumurtlama günlerinde havuç falan ye belki etkisi olur folik asite de başla bir de istersen kadın doğumdan randevu al belki enfeksiyon falan da vardır ama sakın kendini üzme sen önce bunları bir yap dene bakalım önce tevekkül sonra dua demişler
Bu ay ben de aynısını yaptım folik aşıt kullanıyorum havuç da yedim tutar mı bilmiyorum tabi vallahi artık umudum da kalmadı yeter diyorum yedi ay oldu ben de randevu aldım gideceğim dualarım seninle önce modun yüksek tut maalesef biz kadınlar olarak hormonlara çok etkili

Benim zaten adet düzensizliği var ve birde dış gebelikten dolayı sol tüpüm alındı tek sağ tarafta var doktor kendi kendine gebe kalmaya çalış dedi deniyoruz ama olmuyo ovulasyon testi kullandım bu ay ama olmadı onunla da

Canını sıkma hiçbir şekilde sıkma bir de ilişki konularında çocuk tutacak ya da olsun düşüncesi de varsa bu da çok çok etkiliyor söylemek istedim altı yasında bir oğlum var o zaman da hep istemiştim inşallah olur dıye on ay kadar sürmüştü sonra istemekten vazgeçtim o ay hamile kaldığımı öğrendim şimdi tekrardan uzun süre sonra istiyorum yedi aydır ama olmuyor ben de çok fazla kafayı takıyorum o kadar çok konuları açtım o kadar insanlarla konuştum ki stres Üzüntü hayal kırıklığı oldu hep o zaman sen bir havuç falan da ye çatlatmamasına yardımcı oluyor bu ay da böyle dene baktım bu ay da olmuyorsa yumurtlama çatlaması için destek al yumurtamız çatlasa bile kadın doğumda böyle yumurta çatlatması için bile iğne vuruyorlar öyle hamile kalanlar da var bazen de hiçbir şey yoksa bile ortada nasip diyoruz ya hani Rabbim işte bizim için en güzelini bekletiyor ama bizler acelecı davranıyoruz stres yapıyoruz üzülüyoruz ben de öyleyim bakma ya en ufak bir yerimde bir şey olsa acaba diyorum ki hamile miyim sonra sonu hüsran vallahi ben de randevu aldım eğer bu ay olmazsa kesin bir sıkıntı var diyorum nedense bu havuca çok güveniyorum şaka gibi amaya tutarsa dıye bellı de olmaz tabi

Hakkımızda hayırlısı olsun inslh belki tutar kismetimizde varsa olur belki de zamani vardır daha

Hakkımızda hayırlısı olsun inslh belki tutar kismetimizde varsa olur belki de zamani vardır daha
Üzülme kuzum benim hiç üzülme sen buraya ben hamileyim deyip de geleceksin bak gör stres işte seni engelleyen üzüluyorsun kafayı çok takıyorsun hiçbir şey senden önemli değil önce kendın

Üzülme kuzum benim hiç üzülme sen buraya ben hamileyim deyip de geleceksin bak gör stres işte seni engelleyen üzüluyorsun kafayı çok takıyorsun hiçbir şey senden önemli değil önce kendın
İnslh öyle olur inslhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…