Lütfen yardımci olur musunuz

Kubra-

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2024
30
2
27
Kizlar beta hcg değerim iki gün önce 0.4 du bugün kasık agrisi ile Dr gittim ve değerim 1.4 gebelik var mıdır yumurtlama dan 6.gun bugün yardımcı olursanız çok sevinirim

Yani şu an yok ama bilemeyiz olabilir de, erken vermişsiniz 4.günden neden kan verdiniz ki

Benim biraz sağlık sıkıntılarım vardı dış gebelik geçirmiştim sol tüpü almışlardı ve ondan sonra da adet düzensizliği başlamıştı ilk kez yumurtlaya denk getirince biraz heycandan erken gittim

Kizlar beta hcg değerim iki gün önce 0.4 du bugün kasık agrisi ile Dr gittim ve değerim 1.4 gebelik var mıdır yumurtlama dan 6.gun bugün yardımcı olursanız çok sevinirim
Kizlar bilgisi olan yokmu yada buns benzer biseyler yasayanlar

Benimde adetime 7 gun kala falandi sanırım 1.6 cikmisti ama regl gununde reglim oldu. 1.6 da olsa 2.5 da olsa negatif oluyor.. ben burda 3 olup negatif diyenleri de gördüm adet gunun gelmeden bisey belli olmaz malesef

Umarim 14.5 düzenli şekilde yukselmye devam etti demi sonradan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…