LÜTFEN YARDIMCI OLUN ALDATILDIĞIMI DÜŞÜNDÜM NİŞANI ATTIM

eylul2468

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2017
197
42
Öncelikle merhaba çok sıkıntılıyım sizinle paylaşıp fikirlerinizi almayı çok istiyorum nişanlımla şubatta tanıştım nişanlımla kültürlerimiz farklı ama çok iyi anlaşıyorduk ailelerimizde çok iyi anlaşıyordu her şey çok güzel gidiyordu ancak nişanlım sürekli bi gizemliydi benden telefonlarını saklıyordu kendi adına hiç kredi kartı hesabı yoktu uçağa binmiyor otelde kalamıyordu sorduğum zaman uçaktan korkuyorum askerlik yapmadığım için de otelde kalamıyorum diyordu farklı illerde yaşıyorduk ama ben ne zaman gel dersem arabasıyla benim için geliyordu bir dediğimi iki etmiyordu çok mutluyduk ama sürekli içimin bir köşesinde bir korku bir his vardı benden bir şey sakladığına dair ne kadar araştırsam da bulamıyordum en sonunda ona güveniyordum sonra biz temmuzda nişanlandık çok güzel bi nişan yaptık her şey dört dörtlük ilerliyordu ama biraz ilgisizleşmeye başlamıştı biraz umursamazlığa başlamıştı son zamanlarda bu yüzden sürekli tartışıyorduk sorumluluklarını yerine getiremediği için sürekli nişan atmaktan bahsediyordum ben istanbulda kalıyordu nişanlım işi yoktu ama kira gelirlerinden maddiyatları çok iyiydi ama sürekli akşam saatlerinde arıyordum ne yapıyorsun bana bir adamın yanına gidiyorum diyordu tapu işi gündüz arıyordum yine aynı bir adamın yanına gidiyorum diyordu sürekli bir adamın yanına gidiyorum diyordu bana bende güveniyordum hiç sormuyordum ama telefonlarını saklıyordu ben aldığım zaman ben erkeğim bir erkeğin telefonu karıştırılmaz gururum var diyordu ve daha bir sürü olaylar yaşıyorduk en son geçen hafta istanbuldan beni görmeye geldi iki gün kaldı sabah yola çıkacaktı ki aniden hastalandı ve hastaneye yatırdılar sabah uyanır uyanmaz yanına gittim sonra çok kötüydü telefonlarını dahi gözü görmüyordu tam röntgen çektirirken telefonunu açtım whatsapta bi kadının konuşmalarını gördüm istanbulda kadın profil resmi falan her şey var gece saat 12 de konuşmuşlar kadın olum bugün misafir var gelme demiş nişanlımda gelmiim mi demiş kadın gittiklerinde haber veririm demiş nişanlımda benim az işim var o zaman bende işimi bitireyim haberleşiriz demiş kadın balım falan demiş ben gördüm ekranın resimlerini çektim hemen sonra yanına gittim yüzüme baktı sende bi şey var ne oluyıor dedi hastaydı daha çok titremeye başladı bitti dedim seni asla affetmeyeccem bana bunu yapmayacaktın beni aldatmayacaktın biz daha yeni nişanlıydık dedim ayağı kalktı yanlış anladın onlar şifre dedi o konuşmalar şifre dedi işle ilgili şifre daha kötü oldum yüzükleri çıkarıp verdim çıktım hastaneden sonra annesi babamı aradı ben biliyorum onlar şifre yapmayın dedi babam inanmadı bitirdi ablası beni aradı msjları ablasına gönderdim ve sonra bütün ailesi sülalesi sustu ne bir açıklama ne bir özür ne de bir karşılık dahi vermeden bitirdiler nişan eşyalarını alıp gittiler . Aklım almıyor o kadar severken nasıl bir defa bile karşıma çıkmadan açıklama yapıp özür dilemeden gittiler bir anda nasıl kayboldular???? Acaba bi gün pişman olacak mı dönecek mi benim onu çok sevdiğimi biliyordu döner mi bir gün yardımcı olun lütfen ??

Son düzenleme:
kürt türk ayrımı yapmıyorum aslada yapmam bahsettiğim şey kültür farkı oolmasına rağmen çok çok iyi anlaşıyorduk uyumsuzluk yoktu her şey güzeldi

Bir acayiplik olduğu belli. Hayırlısı böyleymiş.

Kültür farkını anlatmak isterken keşke türk kürt kavramlarını kullanmasaydın. Üstelik nişanlın seni aldatmış sen yüzükleri vermişsin. Ne özrünü bekliyorsun ki? Geri dönmesini istiyorsun madem neden terkettin?

En doğrusunu yapmışsınız sakın ola barismayin,şüphe kemirirde kemirir hayirli kişilerle karşılaştırın Allah ama sakın barisma.Vicdaninda rahat olsun acini yasa,önüne bak tekrar söylüyorum barışma.

Uçağa binemiyor sadece kredi kartiyla alınmıyor bilet, otele gidemiyor bütün bunlar kimliğini göstermemek için olmasın. Yasa dişi birşeyi var gibi ,ne şifresi sormadiniz mi aldatmadan daha büyük sorunlar var bence polise gitseniz iyidir
Mağazaya gidiyorduk mesela fatura için isim soyisim istediklerinde benim adımı veriyordu neden diye sorduğum zamana reklam msjları geliyor diyordu bana ama nasıl arabayla gelebiliyordu yolda hiç mi sorun çıkmıyordu

bu adam herşeyiyle çok çelişkili.. kesin bir işler çeviriyor.. yasadışı hemde.. aldatma konusuna gelince
bir kadına balım demenin bir şifresi olmaz geçsin o ayakları.. zaten umursamaz davranıyormuş size karşı
eminim sizin değerinizi bilen nice insanlar cıkacaktır karşınıza hayırlısı böyleymiş yol yakınken öyle yada böyle gerçekleri görmüşsünüz ya hiç göremeseydiniz feci sonuçlar olacaktı

Arkadaşlar aşırı duyarlı davranmıyor musunuz? Konu sahibi Kürt olmasına rağmen sevdim falan dese tamam da Türk ve Kürt diye ayrı yazınca niye celalleniyorsunuz hemen? İkisi sonuçta ayrı birer etnik köken ve konu sahibi de arada kültürel fark olduğunu anlatabilmek için yazmış, hakaret yok bir şey yok. Ben Çerkez’im o Laz yazsa da aynı şey.

Konu sahibi belki aldatılmıyorsunuz ama ortada gizli kapaklı işler var. Açık açık anlatamıyorsa nasıl evlilik hayatınız olacak? Üzülüyorsunuz ama vardır bir sebebi böyle olmasının. Unutmaya bakın.

Ama ben pişman olmasını her şeyi açıkça anlatmasını peşimden gelmesini çok istiyorum hak verin banada siz de olsanız istemez miydiniz

Merhaba:

Dönse ne yapacaksın alacaksın baş köşeye mi oturtacaksın. Sizleri gerçekten anlamak zor şükür et, dua et, sevin, mutlu ol kurtulmuşsun, hastaneyi yatması senin için bir sebep olmuş, evlendikten sonra bunu yaşasaydın ne olacaktı. bu kadar güçsüz ve aciz olmayın, boşverin giden adam olsun,ömür gitmesin, yaşam kaynağınız gitmesin. Döner mi diye sormanı şimdiki yaşadığın stresi olarak düşünüyorum, arkana bakma, arkana bakarsan gelecekteki güzel günlerini kaybedersin. Aldatmanın şifresi olmaz, bugün şifre der kabul ederisin yarın password der yine inanırsın, şifresiz hayatlar yaşamını diliyorum

Aldattımı bilmiyorum ama çalışmadan iyi geliri olan insanla evlenmemen iyi olmuş
Yasadışı işleri vardır şifreyse konuşmaları hayırlı olsun iyi olmuş bence

X