Lütfen yardım... Karar veremiyorum :(

kadrolu personel olsaydın belki düşünürdüm fakat sözleşmeli personel olarak çok fazla bel bağlama derim...

çünkü taşeron firmalarla çok sorun çıkıyor....

kısmetini tepmeden önce bu konuyu araştır.

Kızlar merhaba...

Benim bi derdim var çok büyük :KK43: Ve çok karışık bi durum bu. En başından anlatayım.

Ben biriyle tanıştım bir ay kadar önce. ınternetten tanıştık. ılk önce yazdık bi müddet nette. sonra telefonlarımızı aldık. geceleri mesajlaşmaya başladık. ama yazışmalar hep dostça oldu. hiç sevgi anlamında olmadı. günlük yaptığımız şeylerden bahsediyoduk öyle havadan sudan. sonra bi gün buluştuk. ikimizde birbirimizi çok beğendik. zaten daha önce resimlerimizi görmüştük. sonra yine arkadaş olarak devam etti. bu arada bana kız arkadaşı olduğundan bahsetti. daha önce bi kaç kere ayrılmışlar son altı aydır da sürekliymiş.kız arkadaşı şehir dışında şuan bi kaç ay önce gitmiş.

onun da bana ilgisi var eminim. bunu çok rahat anlıyorum. ama ikimizde söylemedik hiç bir şey. sürekli güzel şeyler söyleyip sonunda aa ne iyi arkadaşız diyoruz. Hergün msj yada telefon görüşüyoruz.

Şimdi ne yapmalıyım bilmiyorum. Onun amacını ve ne yapacağını da bilmiyorum.

kusura bakma burda hiç de arkadaşımın konusu yazmamışsın.Ben medyum değilim.O kadar insan yorum yaptı o zaman demek başka bir insan için.ınsan nezaketen de olsa yasal olmasa bile belirtir.Ne demek ona göre yorum yapın arkadaşımdı konu demek.O zaman ii kişi aynı adresi kullanıyorsunuz.

Aslında onun istanbula gelme gibi bi şansı yok tercih edemiyor orayı. Yani istanbula gelmesi imkansız. Benim de o kuruma başlarsam başka yere geçmem imkansız. Sadece istanbulda çalışma imkanım var. Kabul edilmem kesin gibi tek beni çağırmışlar mülakata.

Bu insanı seviyorum yaklaşık altı aydır birlikteyiz çok iyi de bi mesleği var bana çok iyi bakacağını muhtaç etmeyeceğini biliyorum. Yani paraya ihtiyacım olmayacak. Ama bunun için sevmiyorum onu insanlığını seviyorum.

O kadar zor bi karar ki bu:KK43:

bu cevabına göre tekrar birşeyler yazmak istiyorum...
bu insanı seviyorsun peki evlilikle ilgili hiç konuştunuz mu ; yani ne kadar zaman sonra evlilik görünüüyor... eğer daha zamanı varsa bence git ve paranı kazan ... uzakta da yürür ilişkiler ; eğer kısmetindeki oysa korkma... ama yürümeyecekse de önüne çıkan fırsatı kaçırma... belki de kısmetindeki kişinin maddi durumu bu kişi kadar iyi olmayacak ve senin çalışman gerekecek...

evlilik zamanı gelince bırakır işini dönersin madem maddi açıdan sorun olmayacak senin çalışmaman... ama yine de bence kendi ayakların üzerinde durmalısın... ilk etapta iş bulamasan da sorun olmayacak zaten...

Biz de herkese saf saf cevap yazıyoruz yardımcı olalım diye.Ben burda cevap yazarken içimden gelerek yazıyorum bir şeyler paylaşmak ,fikir verebilmek hoşuma gidiyor.Ama böyle şeyler şüpheye düşürüyor beni.Madem arkadaşının derdi var üye olsun yazsın.Yoksa kendi derdinmiş gibi yazma.Böyle çelişkiler oluşuyor.Altına not da yazmamışsın arkadaşımın diye.Kaldı ki 2 kişi bir üyeliği kullanamaz.

O istanbula gelemez kızlar.Öyle bi şansı yok. Gireceğim iş garantili ,devlet kurumu, daimi işçi olarak giricem. Çıkarılma gibi bi durum yok.

Onunla konuştum gitmemi istemiyor. Oraya gelmesinin imkansız olduğunu, sonra nasıl bir araya geleceğimizi söylüyor.

O da haklı aslında ben yerinde olsam ben de istemem. Hadi git diyemez ki.

Kızlar merhaba...

Benim bi derdim var çok büyük :KK43: Ve çok karışık bi durum bu. En başından anlatayım. senağlama

Ben biriyle tanıştım bir ay kadar önce. İnternetten tanıştık. İlk önce yazdık bi müddet nette. sonra telefonlarımızı aldık. geceleri mesajlaşmaya başladık. ama yazışmalar hep dostça oldu. hiç sevgi anlamında olmadı. günlük yaptığımız şeylerden bahsediyoduk öyle havadan sudan. sonra bi gün buluştuk. ikimizde birbirimizi çok beğendik. zaten daha önce resimlerimizi görmüştük. sonra yine arkadaş olarak devam etti. bu arada bana kız arkadaşı olduğundan bahsetti. daha önce bi kaç kere ayrılmışlar son altı aydır da sürekliymiş.kız arkadaşı şehir dışında şuan bi kaç ay önce gitmiş.

onun da bana ilgisi var eminim. bunu çok rahat anlıyorum. ama ikimizde söylemedik hiç bir şey. sürekli güzel şeyler söyleyip sonunda aa ne iyi arkadaşız diyoruz. Hergün msj yada telefon görüşüyoruz.

şubat ayında bu konuyu açmıştın canım sen
şimdi ise 6 aydır beraberiz diyorsun
benim kafam karıştı şahsen CADIARZU

Bende tercihini işten yana olanlara kullanacağım.
mesafeler aşka engel koyamaz, ortak bir yol mutlaka bulunur.
Bak ne iş olduğunu bilmiyorum ama bahsettiğin özelliklerden ve mülakata bir tek sen çağrıldığından kaçırmaman gerektiğini düşünüyorum.
Yaşın da hiç fazla değil ayrıca. Neden panik yaptın anlamadım...

bersucum evet iki kişi aynı hesabı kullanıyoduk hata ettik kusura bakma bi daha olmaz lütfen konuya döner misin

canım aşk olsun o arkadaşının konusuymuş.Biz de nerden bilelim.Ona göre yorum yap oldu mu canım.Karıştırmayacakmışız onu öyle diyor arkadaş :roflol::roflol::roflol:

:eek:klava::eek:klava:

bersucum evet iki kişi aynı hesabı kullanıyoduk hata ettik kusura bakma bi daha olmaz lütfen konuya döner misin

senin yaptığın hoş değil ve bana bir de konuya döner misin diyosun.Senin o konuna 50 kişi yorum yapmış.Onların ağzına,eline yazık değil mi.Kandırmak resmen.

Kızlar merhaba...

Benim bi derdim var çok büyük :KK43: Ve çok karışık bi durum bu. En başından anlatayım.

Ben biriyle tanıştım bir ay kadar önce. İnternetten tanıştık. İlk önce yazdık bi müddet nette. sonra telefonlarımızı aldık. geceleri mesajlaşmaya başladık. ama yazışmalar hep dostça oldu. hiç sevgi anlamında olmadı. günlük yaptığımız şeylerden bahsediyoduk öyle havadan sudan. sonra bi gün buluştuk. ikimizde birbirimizi çok beğendik. zaten daha önce resimlerimizi görmüştük. sonra yine arkadaş olarak devam etti. bu arada bana kız arkadaşı olduğundan bahsetti. daha önce bi kaç kere ayrılmışlar son altı aydır da sürekliymiş.kız arkadaşı şehir dışında şuan bi kaç ay önce gitmiş.

bu ne yahu? açıklama yapar mısın?

Bir yıla kalmadan evlenmeyi düşünüyoruz. Ciddi bi ilişki bu. Bir de o kuruma başlarsam en az bir yıl çıkamam sözleşmeli.

kızlar başkasıyım deyince sen git o gelsin deniyor. burda insanların hayatlarını didikleyeceğinize sadece yorum yapsanız. yada inanmıyosunuz madem yorum da yapmayın gidin başka konulara. kimse sizi bu konuda zorlamıyor

Kızlar merhaba...

kusura bakma burda hiç de arkadaşımın konusu yazmamışsın.Ben medyum değilim.O kadar insan yorum yaptı o zaman demek başka bir insan için.İnsan nezaketen de olsa yasal olmasa bile belirtir.Ne demek ona göre yorum yapın arkadaşımdı konu demek.O zaman ii kişi aynı adresi kullanıyorsunuz.

Biz de herkese saf saf cevap yazıyoruz yardımcı olalım diye.Ben burda cevap yazarken içimden gelerek yazıyorum bir şeyler paylaşmak ,fikir verebilmek hoşuma gidiyor.Ama böyle şeyler şüpheye düşürüyor beni.Madem arkadaşının derdi var üye olsun yazsın.Yoksa kendi derdinmiş gibi yazma.Böyle çelişkiler oluşuyor.Altına not da yazmamışsın arkadaşımın diye.Kaldı ki 2 kişi bir üyeliği kullanamaz.

alkisalkisalkis:nazar:alkisalkisalkis:nazar:alkisalkisalkis:nazar:
valla bu kk kadınlarının zekasına hayranım seviyorum sizi ya hafiye gibisiniz Şenizalkisalkisalkis:nazar:alkisalkisalkis:nazar:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

kızlar başkasıyım deyince sen git o gelsin deniyor. burda insanların hayatlarını didikleyeceğinize sadece yorum yapsanız. yada inanmıyosunuz madem yorum da yapmayın gidin başka konulara. kimse sizi bu konuda zorlamıyor

hem suçlusun hem güçlü.Kimse çıkaramaz bizi burdan.Konu açman demek( -ki kaç bin kişiyi kandırarak iki kişi aynı hesabı kullanmışsınız) herkesin istediği gibi okumasına yorumuna açık demektir sen karışamazsın buna.Editörler bile bunu yapmıyor sana mı düşmüş.

editörler bir hesapla farklı insanların yorum yapmasına da karışmıyorlar bersucum
Yok daha neler.Hem sen belirtmemişsin bile.Yaptığın suç.O zaman benim de kuzenimin arkadaşının kardeşinin sınıf arkadaşının bir sorunu vardı 2 ay önce yazdığım şeyler onunla ilgiliydi desem millet sinirlenmez mi,biz senin konun diye okuduk bizi kandırdın derler.Kınıyorum.:eek:klava:

X