Lütfen yardım edin

• Konu Sahibi bibercik

yalanci hamilelik gecirmişsin desem??? ben öyle biliyorum

• Konu Sahibi bibercik
Bencede önce kan testi yaptır ayrıcada o özel hastane ne kadar pahalı öyle zaten özel bir kadın doğum doktoruna gitsen o kadar para vereceksin ultrasonada girceksin zaten.Yanlız kırmızı akıntının gelmesi çamur şeklinde akıntın bunlar çok normal değil adet dönemin değilse eğer bunların olmaması lazım bence kendi sağlığın açısından git bir doktora hamilelik için değilde belki yumurtalıklarında kist vardır belki birşey vardır yarın öbürgün evleneceksin başına problem açmasın zaten herkesin bir kadın doğum doktoruna bekarda olsa gitmesi lazım sonra yarın evlendiklerinde bazı şeylere geç kalmış olunuyor.

• Konu Sahibi bibercik
evet dahiliyeye ve bi kadın doğum uzmanına görüneceğim... artık hamilelikten ziyade sanırım büyük sağlık sorunları ile karşı karşıyayım...

• Konu Sahibi bibercik
yok canım niye büyük sağlık sorunuyla karşı olasınki o bahsettiğin belirtiler hiçbirşeye işaret etmez ama kanlı akıntı sadece düşündürür oda bir çok kişinin başına gelebilecek birşey çok basit birşeyde çıkabilir altından sadece sen git bir kadın doğum doktoruna korkmada

• Konu Sahibi bibercik
bence kan testini tekrarla da için rahat olsun sonuçta evli değilsiniz eğer daha geç farkına varırsan böyle birşeyin çok daha geç olabilirinsan sadece kendine karşı sorumlu olmuyor ailesine ve çevresine karşı da sorumlu eğer böyle bir şey varsa erkek arkadaşınla oturur güzelce konuşur karar alırsınız ne yapacağınız konusunda.tekrarla ki için rahat olsun bence...

• Konu Sahibi bibercik
idrar testinden sonra içim fazlasıyla rahat artık... çünkü 5.57 gerçekten düşük bi değerdi arkadaşlarında dediği gibi... yeni değildi çünkü bu riskleri yaşadığım günler... 1 ay olcak nerdeyse ve değer 5.57... ilk haftada olsaydı amenna... onun için korkmuyorum... ilk başlardaki endişelerim bilgisizliğimdendi, burda yazılanlar ve netteki araştırmalarım sonucunda daha sağlıklı ve bilerek, bilgi ile düşünebildim... bu yüzden kesin konuşabiliyorum... ayrıca nişanlım zaten hemen evlenme taraftarı, bu çok iyi bi bahane olcaktı, fakat hayelleri yine suya düştü :) onu çok seviyorum ama gerçekten zamana ihtiyacımız var... bu yüzden aceleci olupta hayatımızın en güzel yıllarını, sorunlu yıllar haline getirmek istemiyorum.... (olaya maddi açıdan bakıpta böyle konuşmuyorum, yanlış anlamayın... ) manevi olarak zaman en güzel ilaç ikimiz içinde şu aşamada...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…