Lutfen yardım edin! GENİTAL AFT

RUYA01

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
19
5
25
Psikolojik olarak bitik haldeyim. 8 yıl önce anal ve oral seks yaşadım. Ve şu an bi 6 ay önce vajina iç dudak içinde ağız icinde çıkan aft 'ın aynısından olduğunu gördüm. Bu şey basta sivilce gibiydi sonra beyaz aft oldu. İnternetten baktığımda herpes olduğu yazıyor fakat ici su dolu kabarcik olmadı ağrı da yoktu yalnızca beyaz bildiğimiz aft. Daha önce yasayıp doktora görünen oldu mu lütfen yardım edin

Doktora gidin smear testi hpv testi yaptırın çok büyük ihtimalle hpv gyno lomexin krem işe yarıyor bir nebzede olsa rahatlatır ama doktorun görmesi lazım

Cinsel yolla bulaşan bir hastalık.hpv olabilir,hiv olabilir, mutlaka smear testi yaptırın.cok geçmiş olsun.

Bakireyim ama smear testi nasıl yaptırabilirim
Bakireyseniz smear testi yapılmaz.benim arkadaşımın ağzında ve genetal bolgesinde aftlar vardi.hpv 16 mi ne çıkmıştı.tam rakamını hatırlamıyorum ama... O yüzden mutlaka jinekolaga gozukmelisiniz.

Bir kez bana da oldu herpes vs değildi aft dedi doktor vitaminsizlikten ve jilet kullanımından olabiliyormuş ağızda çıkan gibi baya da iyi bir hastane de tetkikleri yaptırmıştım sudocrem verdi çinko içerdiği için iyi geldi baya

İçimi çok ferahlattiniz dilerim sizin de içiniz her konuda ferahlasın. Bende bu şekilde olduğunu düşünüyorum çünkü herpes belirtilerini yaşamadım. Maddi açıdan yeterli düzeye ulaştığım an özel klinikte testleri yaptırmayı düşünüyorum sonuçların sistemde görünmesini istemiyorum çünkü

Hpv ya da herpes böyle olmaz demişti doktorum da bende hepsi negatif çıkmıştı içiniz rahat olsun streste tetikler benim ağzımda da aft çıkar ara ara stresten vitaminsizlikten.. bisey cıkmaz sizde de olsaydı yayılırdı zaten

Sizde tekrarladı mı peki

Ağzımda çıkıyordu normalde ama o zaman ağzımda değil de genitalde çıktı
Benimde hep ağzımda aft çıkardı şu bahsettiginiz gibi ağrısız ama etrafında kaşıntı yapan şeklinde bir kabarcık var troysd sürüp elma sirkesi kullanıyorum ama 1haftadirbgecmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…