Lütfen yardım edin ayrı ev

Umrasmile

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2017
32
14
Merhaba önceki konumdan beni az çok bilirsiniz ben ev üstüne gelin geldim ki gelmez olaydım berbat bir hayatım var okadar bunaldım ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez eşimle dün konuştum ayrı eve çıkmak istediğimi bana böyle bişey n mümkün olmadığını söyledi bende sana göre hava hoş tabi bir yanında annen baban kardeşlerin desen hergün bizde abin ve yengen zaten evden çıkmıyor ne mutlu sana dedim oda sinirlendin hepsine söyleyecem bidaha buraya gelmesinler bide boşanmış görümcem var onun bana yaptıklarını falan anlattım yok onuda öldürecem gibisinden kelimeler söyledi neden böyle yapıyosun dedim diyo ki çözüm yolu arıyorum mutlu olMan için yahu bumu çözüm yolu resmen düşman edecek beni hepsine o yetmedi şuanda ayrı yatıyoruz sebebide kaynanam kızının yanına gitti bugun haliyle görümcem tek kaldı odada buna eşimin gönlü dayanmadı illaki onun odasında yatacam dedi kız diyo yok git odana ben korkmuyorum eşim illaki yanında yatacm diyor hatta kızın yanında sende burda yat dedi çok sinirlendim ama belli etmedim odama geçtim ben bebeğimle bebeği bahane ettim eşim bilir benim karanlıktan korktuğumu buna rağmen böyle yapıyor aynısını geçenlerde yine yaptı bu sefer kaynanamla yattı 4 gün kimse yoktu bir gün yanıma geldi oda malum ihtiyac çok affedersiniz işi bitincede bunun için mi annemi yalnız bıraktım falan dedi kendimi çok kötü hissettim ağladım yanında ama değişmedi ailesine deli gibi bağlı evim olsa bile onlaro yanıma alırım diyor gerçekten tükenme noktasındayım ne yapmalıyım lütfen yardım edin ömür boyu nasıl yaşarım ben burda özel hayat diye bişey yok düzen bana ait değil evde değişiklik yapsam üzerime geliyorlar neredeyse ne olur yardım edin. Telefondan yazdığım için bazı yazım hatalarım olabilir kusura bakmayın buarada bir buçuk yıllık evliyim

Merhaba önceki konumdan beni az çok bilirsiniz ben ev üstüne gelin geldim ki gelmez olaydım berbat bir hayatım var okadar bunaldım ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez eşimle dün konuştum ayrı eve çıkmak istediğimi bana böyle bişey n mümkün olmadığını söyledi bende sana göre hava hoş tabi bir yanında annen baban kardeşlerin desen hergün bizde abin ve yengen zaten evden çıkmıyor ne mutlu sana dedim oda sinirlendin hepsine söyleyecem bidaha buraya gelmesinler bide boşanmış görümcem var onun bana yaptıklarını falan anlattım yok onuda öldürecem gibisinden kelimeler söyledi neden böyle yapıyosun dedim diyo ki çözüm yolu arıyorum mutlu olMan için yahu bumu çözüm yolu resmen düşman edecek beni hepsine o yetmedi şuanda ayrı yatıyoruz sebebide kaynanam kızının yanına gitti bugun haliyle görümcem tek kaldı odada buna eşimin gönlü dayanmadı illaki onun odasında yatacam dedi kız diyo yok git odana ben korkmuyorum eşim illaki yanında yatacm diyor hatta kızın yanında sende burda yat dedi çok sinirlendim ama belli etmedim odama geçtim ben bebeğimle bebeği bahane ettim eşim bilir benim karanlıktan korktuğumu buna rağmen böyle yapıyor aynısını geçenlerde yine yaptı bu sefer kaynanamla yattı 4 gün kimse yoktu bir gün yanıma geldi oda malum ihtiyac çok affedersiniz işi bitincede bunun için mi annemi yalnız bıraktım falan dedi kendimi çok kötü hissettim ağladım yanında ama değişmedi ailesine deli gibi bağlı evim olsa bile onlaro yanıma alırım diyor gerçekten tükenme noktasındayım ne yapmalıyım lütfen yardım edin ömür boyu nasıl yaşarım ben burda özel hayat diye bişey yok düzen bana ait değil evde değişiklik yapsam üzerime geliyorlar neredeyse ne olur yardım edin. Telefondan yazdığım için bazı yazım hatalarım olabilir kusura bakmayın

:oha::oha:
Bunu bu kadar net yazdığım bir konu oldu mu bilmiyorum ama bence siz ciddi ciddi boşanmayı bir düşünün,ayrı ev falan değil durum...

Baştan bunların olabileceğini bilerek evlenmedin mi ?
Yani bir araya gitmeyi sen istedin değil mi ?

İyi de arkadaşım boşanmam mümkün değil diyorsun. Adam evim olsada yanıma alırım diyor! Kaçı kaç kuruş. Bence sen etraflıca düşün.. Şu işi bitince ''bunun içinmi annemi yalnız bıraktım'' kelimesine ayrı midem bulandı. Bence sorun aynı evde yaşamaktan da öte En Büyük KK

Madem bu kadar çok seviyor ailesini
Neden evlendi sizinle?

Neden mecbursunuz onlarla aynı evde yaşamaya?

Çekilecek dert değil sizinki si
Yani ben olsam mümkün değil çekemezdim böyle bir şahısı

Adam bile diyemiyorum
Kusura bakmayın ilişki sonrası kurduğu cümle
Hayvanları aratmayacak cinsten

Kac yasinda evlendin?Hicmi ayni evde yasamayin diyen bir buyugun olmadi?yada sen hicmi ailesine bu kadar duskun bir adamdan evlatlat baska bir vasifa sahip olamayacagini goremedin?sana verebilecek bir tavsiyemiz yok,konusmussun problemlerini anlatmissin isine gelmemis,tavir alsanda takicagini sanmam,bosan desek seviyorum dersin,kabulleniceksin yapicak baska bir sey yok gibi

İyi de arkadaşım boşanmam mümkün değil diyorsun. Adam evim olsada yanıma alırım diyor! Kaçı kaç kuruş. Bence sen etraflıca düşün.. Şu işi bitince ''bunun içinmi annemi yalnız bıraktım'' kelimesine ayrı midem bulandı. Bence sorun aynı evde yaşamaktan da öte En Büyük KK

aynen ya... bunun icin mi annemi yalniz biraktim??? hö kafamda deli sorular... ya böyleleri gercekten erkek mi ya.

bide ebesiydi nenesiydi sürekli karisini yalniz birakmasi noluyoruz ya!

seninle es olmak icin evlenmemis sanirim....

Tam bi çıkmaz böyle hikayeler okudukça kendimi prenses gibi hissediyorum gerçekten. Aynı evde oturmak istemiyorsun evde sorunlar çok eşin ayrı eve çıkmıyor.
Bu durumda kurtulmak için tek çare ayrılmak ama seviyorum ayrılamam diyorsun. O zaman herşeyi akışına bırakıp herşeyin düzelmesini yada eşinin aklının başına gelmesini bekleyeceksin. Evliliği bitirmek tabiki kolay değil bi de çocuk varken ama çocuk var diye de kendine eziyet etme kimse sizden değerli değil.

aynen ya... bunun icin mi annemi yalniz biraktim??? hö kafamda deli sorular... ya böyleleri gercekten erkek mi ya.

bide ebesiydi nenesiydi sürekli karisini yalniz birakmasi noluyoruz ya!

seninle es olmak icin evlenmemis sanirim....

Evlilik için yeterli kapasiteye sahip değil anlaşılan.. Olan hep biz kadınlara oluyor, soy sürsün diye saçma sapan evlilikler yaşanıyor :/

Kac yasinda evlendin?Hicmi ayni evde yasamayin diyen bir buyugun olmadi?yada sen hicmi ailesine bu kadar duskun bir adamdan evlatlat baska bir vasifa sahip olamayacagini goremedin?sana verebilecek bir tavsiyemiz yok,konusmussun problemlerini anlatmissin isine gelmemis,tavir alsanda takicagini sanmam,bosan desek seviyorum dersin,kabulleniceksin yapicak baska bir sey yok gibi
Görücü usulü evlilik bizimkisi 22 yaşında evlendim 2 yıl demiştim ailesine bundan haberim yoktu dedi bilseydim evlenmezedim gibi iğrenç kelimeler kurdu terbiyesizlik yapıyosun dedim oda seni tanımadığım için böyle derdim dedi çıkmazdatım gerçekten sabretmeye çalışıyorum hayırlı artık ne olur ben bile bilmiyorum tükenmeki üzereyim çünkü o bile dedi bu düşüncelerle hayatını cehenneme çeviriyorsun falan

Evlilik için yeterli kapasiteye sahip değil anlaşılan.. Olan hep biz kadınlara oluyor, soy sürsün diye saçma sapan evlilikler yaşanıyor :/

valla okuduklarima cok üzülüyorum resmen icim sisiyor. hele biz türk kadinlari cok seviyoruz böyle aci cekmeyi...

benim bi is arkadasim var sadece misal olarak söylüyorum yabanci. kocasiyla baska ülkeye yerlestiler. kadinin vizesi olmadi geri geldi kocasi isi filan ayarlamisti anca bi seneye gelirim dedi. kadin okadar bekliyemem benim sevgiye ihtiacim vat dedi zink ayrildilar. iki gün gecmeden ikiside yeni sevgili yaptilar.

burdakiler dayagi yio yio ondan sonra hak ettim mi diye soran bile var. hepimizi toparlayip kisilik seminerine gitmek istiyorum. Allah bize bu vüjüta. ii bakalim diye verdi...

X