Lütfen okuyup fikir verin. Ben çok üzülüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlamadım kimin kimle arasını bozacaksınız. Ali ve müstakbel “karısının” mı, yoksa Ali ve eşinizin mi? İki düşünce de çok absürd ama hele ilki tam yuhannesss.

Ali’ ye ilginiz olduğunu düşünen taraftayım bu konuda. Siz daha kız zaten 22 yaşında olgun değil biz gibi diyerek önyargılı başlamışsınız kızla ilişkinize. Heralde onu burdan ezikleyip kendimi yükseltirim her konuda dediniz. Eşinizi saf bulmuşsunuz diye kızı da tavıma getiririm zaten küçük diye düşündünüz belliki ama sert kayaya toslamışsınız, akıl yaşta değil başta tabi. Kız mis gibi ipe getirmiş herkesi.
Ali nişanlısıyla iyi, Ali eşiniz olan arkadaşıyla da iyi. Nişanlı mesafe bilmeyen arkadaşımsıdan da kurtulmuş. Bu hikayede üzüldüğünüz için tek kaybeden siz olmuşsunuz.

Bu saatten sonra durumu kabullenin ve herkesi salın artık, size yapacak bir şey kalmamış. Ama bundan sonra da doğru iletişim ve ilişkiler için mesafelerinizi doğru ayarlayın derim ben.

Buna benzer hikayeler bende de var. İlk evlendiğimiz zamanlar eşimin bir kadın arkadaşıyla çok sık görüşürdük. Hafta sonu bir çıkardık o bar senin bu bar benim sabaha kadar içer eğlenirdik. Gençtik o zaman. Sonra biz yavaş yavaş sakinledik, bi hafta dışardaysak diğer hafta evde olmak istedik, ya da akşam çıkıp bir iki bişey hatta bazen kahve içip dönmek istedik olmadı. Gece üçlere kadar bar bar gezilip gece bizim evde noktalandı her seferinde. En sonunda ben eeehhh dedim, ilişki bitti.

Eşimin başka bir erkek arkadaşının da karısı benden hoşlanmadı. Buluşmalarımıza katılmak istemedi. 10 senedir falan üçlü buluşma şeklinde ilerliyor ilişkimiz. Üçümüz bir araya gelince güzel vakit geçiriyoruz ama hatun istemiyor. Kocasının üçlü buluşmada olmasıyla ya da benimle görüşmesiyle de bi derdi yok, sadece kendisi benimle görüşmek istemiyor. Saygı duyuyoruz kendisine.

Düşünsenize evleneceğiniz adam haftada bir başka kadını arıyor. Kadın buny talep ediyor ve bekliyor. Aramasa üzülüyor
Kadın aynı zamanda sizin kayınvalidenize anne diyor. Görümcenize abla.
Neyim ben kuma mıyım falan derdim

ben de bu olaya tepki verdim kadınla erkek arkadaş olamaz mı dediler

Ve konu sahibi bu ilişkinin anormal olduğunu asla kabul etmiyor, bizi kadın erkek arkadaşlığı düşmanı ilan ediyor

Ne kadar samimi ola bilinir ki sonuçta eşinizin arkadaşı gözünüzde çok buyutmussunuz ben olsam hiç takmaz görmez den gelirdim kendi hayatınıza odaklanın kim ne yaparsa yapsın eşinizin arkadasinin ailesine anne demeniz de ayrı bir olay

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…