lütfen okuyun

denizkutlar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
51
0
39
merhaba arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum tam olarak alışamadım
size bir konuda danışmak istiyorum
ben 07.07.2007 yılında evlendim ve doğum kontrol hapıyla korunuyordum
geçen nisan ayında hapı bıraktıp en son adetimin bitim tarihi 25 nisan fakat hala hastalanmadım hamile olabilirmiyim

tabiki hamile olma ihtimalin var ama fazlada umitlenme derim cunku hapi biraktiktan sonra adet duzenin bozulabilir buda normal yani hersey mumkun en iyisi bir idrar testi yap derim

çok teşekkür edrim en iyisi test yapıp öğrenmek bebek çok istiyoruz ya hamile değilsem çok üzülürüm onun için test yaptırmaya cesaretim yok

YAP YAPyerimseniben ilk teste cesaret bulamasin ama sonra durmadan yaparsin inan bana:dance::dance:canim benim yeni birakmisin dogum kontrol hapini vucudun alismasi lazim yaptigin yeniliklere o yuzden bazen gec gelirler.AMA hamis de olabilirsin hic belli olmaz hapi biraktiktan ilk ayda hamis kalanlar cok yani suphe icinde kalma testini yap negatifse cikarsa hic uzulme ilk ayin nasil olsa calismalara devam:teytey: pozitif cikarsa simdiden ben tebrik edeyim sırnaşık şey neyse guzelim bizi haberdar et kendine iyi bak Şeniz

ewet hamilesin ben de 15.07.07 de evlendim en son 11 şubatta
hasta oldum ilacı bıraktım şimdi hamileyim sende hamilesindir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…