Lutfen okuyun hayatimin dönüm noktasi !!evlilik bumudur?

Evet var

Yazik olmuş
Sizde yanlış blöf yapmışsınız
Adam zaten gözden çıkarmış sizi
2. Bebek geliyor diyorsunuz buna artık bir şey diyemiyorum neden yaptınız demek istemiyorum haddim değil ama yapmamaliydiniz

Dünya onun üstüne kurulmamış
Size yaptığı tam bir haksızlık Allah ondan çıkarır bosverin

Ne olursa olsun ayrı yasamamaliydiniz burdan yeni evlenecek kızlara da ders olsun devlet hiç bir zaman askere polise sen gel karın gelmesin demez nerde görev yapıyor olursa olsun eslerinizi yalnız bırakmayın

Yine bi uzman konusu Bu uzman çavuşların hiç mi normali yok etrafımda kav tane varsa aşırı sorunlu aile hayatları var. Atam sizi gözden çıkarmaya dünden Razıyken bir zahmet geri dönmeyin ailenizde arkanızda zaten. Aldığı paranın onda birini size koklamayan adam için fazla hırpa alıyorsunuz kendinizi

Şuan hersey çok taze iyi düşünemiyorum dediğim gibi hormon lar da yüksek ne yapamayacağımi bilmediğim donemdeyim

Şuan hersey çok taze iyi düşünemiyorum dediğim gibi hormon lar da yüksek ne yapamayacağımi bilmediğim donemdeyim
Sizi anlıyorum hamilelik başlı başına çok zor bir süreç kaldı ki yaşadıklarınız da basit seyler değil . Ama aile desteği aşırı önemli bu gibi olaylarda siz o evde mutlu değilsiniz kocanız yanınızda yok sadece anne babasına hizmet için varsınız belki e madem öyle öz anne babanızla yaşayın

Siz zaten evli degilmissiniz ki
Adam arada cocuk yapmaya gelmis
Kp kvdeden ayrilinca sarsildim deseniz daha yerinde olurdu
Onlarla evliymissiniz cunku
Ikinci cocuk icin de doktor doktor gezmissiniz adam hic cocuk yokken de berbatmis yani neden o zaman cekip gitmediniz hayret birseysiniz neyse olan olmus bosanin alin nafakanizi yapacak birsey yok su saatten sonra
Hala aramiyor diyorsunuz adam leş sizde akbaba degilsiniz ins

Alınan ev kimin üstüne? Babasının anasının üstüne yaptıysa o iş yaş, hemen öğrenin.

Böyle bir hayata 2. Çocuğu neden getirdiniz? Allah büyük diyorsunuz da yazık değil mi şimdi bu saçma sapan adamdan yapmışsınız bir tane daha... Seviyorum meviyorum geçin bunları, çocuklarınıza nasıl bakacaksınız onun planını yapın.

Yok onun üzerine eminim şuan kredi kartı bdnde ondan harcama yapiyorum

Adam size ailesinden ayrı ev tutsun maaşından geciminizi sağlasın en azından çocuklar ele dala gelene kadar boyle geciminizi saglayin.

Hayir en güzel yaşlarım hayallerim umutlarım insanim değil mi sonuçta goremiyor yanlislari sevince
Tatlım sen kendi hayallerini umutlarını boşver şimdi...Adam seni s.ktr etmese gayet mutluymuşsun zaten, senin bütün hayallerin de umutların da gayet gerçekleşmiş ..Sen asıl göz göre göre leş gibi bir hayata mahkum ettiğin o iki çocugu mu düşünsen birazcik artık?...Hamilesin diye ağır konuşmak istemiyorum ama çok merak ediyorum....Çocuklarin için hiç mi vicdan azabı çekmiyorsun? Nasıl hala kendini ve hayallerini dusunebiliyorsun? Enteresan yani...

Hayallerimin içeriğini nereden biliyorsunuz

Sadece burayı okuyan evlenmemiş tüm kadınlara diyebileceğim asker ve polis ile evlenirken binlerce kez düşünmeleri . Mesela benim köyüme gittiğimde hepsi asker yada polis oldu maaşı var diye evleniyorlar . Ama o işe girmeseler tek yapabilecekleri iş yoktu köylü zihniyeti anneleri yemeği önüne koyar işleri yapardı tek kendini geliştirdikleri konu yoktu çoğu okumadı yada kötü yerlerde okudu . Ayakkabı elbise ile hava atıyorlardı şimdi telefon araba ile işte bu kadar kötü hayatı hiç bilmeyen insanlarla evlenenlere sözüm iyice tanıyın hayat görüşünü sizinle aynı olduğu noktalara bakın .

Kumarbaz eşleri olan kadınlara bakın maddi sorun yaşayanlara bakın hep polis asker . Analiz edilse neler olur . 2 yıl önce intiharları vardı sürekli arada bazıları eşlerinide öldürüp intihar ediyordu dikkat edin evlenirken bunlar maaş için gidip zaten hayatlarında hiç bir şey olamayan insanlar yani para çok önemli bu tipler için hayatı bilmiyorlar ki . Nerde ne yenir nereye gidilir görmemişler insani ilişkileri zayıf hiç sosyalleşmemişler vs . Ya geçen hafta izmirin göbeğinde bir yerde yemek yiyip eve geçeceğim bir tip geldi silah belde tıfıl bir çoçuk tişörtü içine sokmuş silah ve kelepçe görülsün diye ordada üniversite var . işte kendince üniversiteli kız ayarlıcak ... Ben utandım onu öyle görünce düşünün . Bu işte özet.

Neden böyle saçma sapan genellemeler yapma ihtiyacı hissediyorsunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…