lütfen çok acil ?????????

K

kSo

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kSo
arkadaşlar bunu sordum bir sohbette ama sanırım oradaki arkadaşların bilgisi yok bende başlık açtım belki aranızda bilgisi olan vardır diye
yarın 2 usg yapılacak bana nasıl oluyor ?nasıl gitmeliyim ?aç tok?lütfen bilgisi olan arkadaşlar yazarsanız sevinirima.s.

• Konu Sahibi kSo
kızlar hiçmi bilgisi olan yok ayrıntılı ultrasona gireceğim :uhm:senağlama

• Konu Sahibi kSo
Aç ya da tok farketmez normal ultrason gibi,bunun tek farkı biraz daha detaylı olması,bebeğin organlarına,kol bacak uzunluğuna,karın ve baş çevresine,kalp ritmine, damarlarına yani aklına gelebilecek her türlü detaya bakılıyor. Dediğim gibi ultrasondan hiç bir farkı yok,aynı şekilde çekiliyor,normalde doktora nasıl gidiyorsan 2 li usg ye de aynı şekilde gidebilirsin.

• Konu Sahibi kSo
bir tavsiye tok karnına git hatta çikolata filan ye bebiş hareketli olsun ki dr a güzel görüntüler verip ölçümleri kolaylaştırsın..
normal usg gibi fakat çok detaylı bakılıyor ..30 dakika filan sürebiliyor. ..tüm organlara bakılıyor..hayırlısıyla temiz sonuçlar alman deileğiyle..

• Konu Sahibi kSo

a.s.çok sağol canıma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…