Lütfen Bilgi Verin Bana!!!

ranam1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
34
0
39
ARAKADAŞLAR BEN BUGÜN DOKTORA GİTTİM.7.HAFTALIK HAMİLEYİM ULTRASYONA KOYDU GEBELİK KESESİNİ GÖRDÜ AMA BEBEĞİ GÖRMEDİ.ŞİMDİ KORKUYORUM.HAFATAYA Bİ DAHA ÇAĞIRDI DOKTOR BENİ.ACABA NEDEN GÖZÜKMEMİŞ OLABİLİR.DAHA ÇOKMU YENİ DOĞALMI YANİ GÖZÜKMEMESİ YOKSA Bİ SORUNMU VARDIR.ŞİMDİDEN DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..senağlama

hayatım olamaz öyle şey ya sen bebeğinin ultrasyon görüntülerini görmedinmi tatlım birde başka doktora gidip ultrasyon görüntüsü istesen üzmek istemem seni ama dış gebelik şüpesi varmı 1,5 aylık olunca kalp sesini rahatlıkla duyabilirsin 7 haftalık diyorsun canım görünmeme gibi şansı yok sen 3 boyutlu ultrasyona göster için rahatlasın sıkma canını bizede bilgi verirsen sevinirim merak etdim durumunu :teselli:
c.gif
e.gif
y.gif
l.gif
a.gif
n.gif

bence telaşlanma herkesin hamileliği bir değil ben 6 haftalıktım doktora gittiğimde bende de sadece keseyi gördü ufaktı çünkü 8-10 arası daha netleşir stres yapma inşallah gebesindir canım...

doktora bu haftada beni çağırdı yine gidecem.inş.bu sefer görürüm bebişimi.dua edin benim için.

bende ilk gittiğimde 6 haftalıktı kalp atışını duyamadı.bende çok korktum.alttan muane etti.anca öyle duyabildi.daha erken dedi böyle şeyler oluyo dedi.korkma bebişin sağlıklıdır inşallah..bize haber ver olurmu

korkma cnm bencede sorun yoktur.cunku aynısı bende 7 haftalıkken ogrendım ve doktorum gorememıştı.aşagıdan muayene ettıgınde kesınleştı.yanı olabılıyor. uzme kendını.sen bebegıne saglıklı lazımsın.

merhaba,bende 7.haftayı yeni doldurdum.5 haftalıkken ilk ultrasona girdim sadece keksi görünüyordu,1 ay sonraya gün verdi,yani 9 haftalıkken gideceğim tekrar,çok küçük olduğu için kesenin içi henüz görünmezmiş,9.haftadan itibaren kalp atışları görünmeye başlarmış..fazla korkup paniğe kapılma derim,olumlu düşünmek her zaman faydalıdır.bebiş sana bi şekilde kendini belli eder,bulantı yada mide kazınması ve uyuklama gibi,bende böyle oluyor.

ARAKADAŞLAR BEN BUGÜN DOKTORA GİTTİM.7.HAFTALIK HAMİLEYİM ULTRASYONA KOYDU GEBELİK KESESİNİ GÖRDÜ AMA BEBEĞİ GÖRMEDİ.ŞİMDİ KORKUYORUM.HAFATAYA Bİ DAHA ÇAĞIRDI DOKTOR BENİ.ACABA NEDEN GÖZÜKMEMİŞ OLABİLİR.DAHA ÇOKMU YENİ DOĞALMI YANİ GÖZÜKMEMESİ YOKSA Bİ SORUNMU VARDIR.ŞİMDİDEN DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..senağlama
merhaba,bende 7.haftayı yeni doldurdum.5 haftalıkken ilk ultrasona girdim sadece keksi görünüyordu,1 ay sonraya gün verdi,yani 9 haftalıkken gideceğim tekrar,çok küçük olduğu için kesenin içi henüz görünmezmiş,9.haftadan itibaren kalp atışları görünmeye başlarmış..fazla korkup paniğe kapılma derim,olumlu düşünmek her zaman faydalıdır.bebiş sana bi şekilde kendini belli eder,bulantı yada mide kazınması ve uyuklama gibi,bende böyle oluyor.

merhaba,bende 7.haftayı yeni doldurdum.5 haftalıkken ilk ultrasona girdim sadece kesesi görünüyordu,1 ay sonraya gün verdi,yani 9 haftalıkken gideceğim tekrar,çok küçük olduğu için kesenin içi henüz görünmezmiş,9.haftadan itibaren kalp atışları görünmeye başlarmış..fazla korkup paniğe kapılma derim,olumlu düşünmek her zaman faydalıdır.bebiş sana bi şekilde kendini belli eder,bulantı yada mide kazınması ve uyuklama gibi,bende böyle oluyor.:emir_bebek:süprizzzzz

arkadaşlar doktora gittim ve bebişim gördüm.minicik nokta kadar bişey.bi kere koydu ultrasyona görünmedi.tekrar başka ultrasyona koydu onda gözüktü.kalp atışlarını bile duydum çok güzeldi.çok mutluyummmm.................

inş.canım çok sağolun çok güzel bi duyguymuş annelik heyecanı.

bencede biraz sabırlı ol bide çok düşünüp kendini üzme benim arkadaşımdada olmuştu aynısı 8 haftlık olunca görünmüştü inşallah sende tekrar gittiginde görünür

canım çok sevindim,bende yarın akşam üstü gideceğim 2.kontrole,şimdiden heyecanlıyım,kalp atışını inşallah yarın görebileceğim :sm_cool:

çok ekmek yeme bol bol meyve sebze süt iç bebeğin sağlığı için ben çok kilo aldım ve veremedim

canım bence başka bi dr a git dış gebe olma ihtimalin olabilir buda senin için sorun olur başka bi dr a da görün geçmiş olsun ama bence bbek görülmemiştir küçük olduğu için telaş yapma umarım bi problem yoktur

arkadaşlar doktora gittim ve bebişim gördüm.minicik nokta kadar bişey.bi kere koydu ultrasyona görünmedi.tekrar başka ultrasyona koydu onda gözüktü.kalp atışlarını bile duydum çok güzeldi.çok mutluyummmm.................

oh oh canım hamilelikte en önemli şey kalp atışı dumaktır,artk hehlike yüzde 3 e düşüyo,,,tabi dikkat etmeye devam et canım iş yapma çok ,ayakta kalma fazla:teytey::nazar:

slm. bende aynı şeyi yaşadım. merak etme haftaya görünür. yani doğal.

X