lutfen bana bjr yardim edin

ben psikoloji okuyorum da ileride devlette görev yapmama engel olur mu
Hayır neden engel olsun sanki ne yaptınız ya lütfen bu kadar büyütmeyin dediğim gibi beni tehdit ettiğin özel mesajlarımızı paylaşacağını söylediğin için sana dava açıcam şikayette bulunucam vs de hiçbir şey yapamaz onun yaptığı suç zaten paylaşamaz ayrıca siz olduğunu da kanıtlayamaz merak etmeyin

Ay bari yüzünüzü göstermeyin böyle şeyler yaparken yaaa

arkadaslar ben İnternetten biriyle sexting yaptım sonra beni tehdit etti bunları paylasicam diye twitterda sayfa ismi söyledi baktım bulamadım deli oldum kac gündür ben böyle bir şey varsa napicam nasıl bulurum ve ileride karşıma ya çıkarsa devlette calisicam
İnanma engelle . Müge Anlı ya çıkarım de ☺️

Arkadaşlar olmaz demiş ama bal gibi de kamuda çalışmaya engel olur. Türkiye’de bu böyle. İnsanlar sosyal medya profillerinde paylaştıkları fotoğraflara dahi dikkat ediyorlar memuriyet söz konusu olduğunda. O nedenle meselenin resmiyet kazanmaması için hemen savcılığa şikayet etme seçeneğini önermiyorum. O sizi korkutuyorsa siz daha fazlasını yapın. Kadın haklarını korumaya yönelik STK ve derneklerden destek alabilirsiniz. Bu tip konularda tehdit eden şerefsizlerle iletişime geçip susturmayı iyi biliyorlar. Hem kişilik haklarınızı korumak hem de idealleriniz için bundan sonra daha dikkatli olun, etraf sırtlan kaynıyo maalesef

X