Lütfen bakın bu ne böceği nasıl kurtlurum

Eczaneden B... firmasının k-othrıne ilacını alın. Vileda ile özellikle süpürgelikler olmak üzere tüm evi silin . Güvenli bir ilaç üstelik , evde küçük çocuk olmasına rağmen geçen sene kullandım , hala daha yanıla şaşıla giren böcekler süpürgeliklerde ölüp kalıyor :) gerçekten çok etkili bir ilaç önceki yıl ilaçlama firması ilaçladığı halde ertesi sene yine böcekler türemişti geçen yıl bu ilacı kullandığımdan beri sinek dışında yaşayan canlı görmüyorum evde.
Bu ilaç çok etkili gerçekten nerdeyse bir yıl belki daha fazla uzak tutuyor evden bu böceği küçük beyaz şişe üzerinde mor kağıdı vardı en son aldığımda açık havada bile etkili :KK45:

Yok gümüşcün değil bunlar şeffaf gibi gümüşcün daha başka bende çok araştrdım
Bide banyo böceğine bakim bakalım ama banyoda yok mutfak balkonunda çok

O zaman benim evdekiler banyo böceği. Zira bizim evdekiler zıplamıyor

Balkon tarafında mutfak varsa oradan kaynaklı da olabilir..

O zaman benim evdekiler banyo böceği. Zira bizim evdekiler zıplamıyor

Balkon tarafında mutfak varsa oradan kaynaklı da olabilir..
Mutfakta hiç görmedim ama balkonda çok neyden olmuş bilmiyorum

Eczaneden B... firmasının k-othrıne ilacını alın. Vileda ile özellikle süpürgelikler olmak üzere tüm evi silin . Güvenli bir ilaç üstelik , evde küçük çocuk olmasına rağmen geçen sene kullandım , hala daha yanıla şaşıla giren böcekler süpürgeliklerde ölüp kalıyor :) gerçekten çok etkili bir ilaç önceki yıl ilaçlama firması ilaçladığı halde ertesi sene yine böcekler türemişti geçen yıl bu ilacı kullandığımdan beri sinek dışında yaşayan canlı görmüyorum evde.
Mavi spreydr olurmu? Yoksa mor olanmı
Mor olan nasıl uygulanır

Eklentiler

• Screenshot_20190625_135858_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20190625_135858_com.android.chrome.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 251
Oturdugum site de sadece benim oturduğum blokta bu böceklerden var ama zıplamıyor.
Zıplıyor dediniz emin olamadım.
Bı kaç hafta önce evi ilaçlattım, karınca yemi al dediler beyaz kapak gibi olan, koyduğumuz yerden başka yere almayın koyduğumuz yerde kalsın dedi komşum. 6 tane var içinde.
Gene çıkıyorlar ama sanır yem etkili oldu.
Çıkanlar ölmüş oluyor.

Çok minikler bu yakınlaştırılmış bi fotoğraf
Önce wcde gördüm 2 tane yaklaşınca zıplıyor lar pire değiller
Balkonumda çok fazla var
Evinde hiç bundan gören ve kurtulan varmı?
Eki Görüntüle 2281974
Kalorifer böceği bu...onların yuvaları var hızla ürerler ve çok büyük boyutlara geleni de var tek çözüm bi firma ile anlaşın her ilaç her böcekte aynı etkiyi göstermiyor onun için etkili olması açısından firmaya ilaçlatmak daha mantıklı....ilaçlattırdıktan sonra kapsüller var bolca dolap altlarına banyo wc mutfak ve duşakabin altlarına yerleştirin bi önceki evimde bu şekilde kurtuldum muhtemelen balkonda fln varsa tüm binada da mevcuttur yönetici ile görüşün tüm bina ilaçlansın bizim bina 3 ayda bi ilaçlanırdı önlem almazsanız hergün çoğalır dolap içine girmeye başlar sizi korkutmak istemem ama elinizi çabuk tutun derim

Kalorifer böceği bu...onların yuvaları var hızla ürerler ve çok büyük boyutlara geleni de var tek çözüm bi firma ile anlaşın her ilaç her böcekte aynı etkiyi göstermiyor onun için etkili olması açısından firmaya ilaçlatmak daha mantıklı....ilaçlattırdıktan sonra kapsüller var bolca dolap altlarına banyo wc mutfak ve duşakabin altlarına yerleştirin bi önceki evimde bu şekilde kurtuldum muhtemelen balkonda fln varsa tüm binada da mevcuttur yönetici ile görüşün tüm bina ilaçlansın bizim bina 3 ayda bi ilaçlanırdı önlem almazsanız hergün çoğalır dolap içine girmeye başlar sizi korkutmak istemem ama elinizi çabuk tutun derim
En büyüğü irmik tanesi kadar çok aşırı minikler
Hamamböceği olsa anlarım yahu değil :KK43:

Çok minikler bu yakınlaştırılmış bi fotoğraf
Önce wcde gördüm 2 tane yaklaşınca zıplıyor lar pire değiller
Balkonumda çok fazla var
Evinde hiç bundan gören ve kurtulan varmı?
Eki Görüntüle 2281974
Kalorifer bocegi bu bizde de oldu.
Ilac koyduk belli yerlere etki etmedi.
Sonra karbonat ve sekeri karistirdik belli basli yerlere ciktifi noktalara koyduk bir.daha gelmedi bize.
Ama apartmanda varmis ilaclama yapildi apartmana ve butun dairelere.
Ilaclama dusunmuyorsaniz seker ve karbonati yapabilirsiniz cok etkili.

En büyüğü irmik tanesi kadar çok aşırı minikler
Hamamböceği olsa anlarım yahu değil :KK43:
Havalar yeni ısınmaya başladı malum tüm ülke yağmurluydu sıçaklar yoğunlaşmaya başladıkca daha fazla olacak.....bina ile birlikte çözüm bulun tek sizin dairede yoktur wc ve banyoya havalandırmadan girmiştir...

Havalar yeni ısınmaya başladı malum tüm ülke yağmurluydu sıçaklar yoğunlaşmaya başladıkca daha fazla olacak.....bina ile birlikte çözüm bulun tek sizin dairede yoktur wc ve banyoya havalandırmadan girmiştir...
Eger bitmezse yönetimle konuşcaz inşaAllah
Evin içine girmesinde :KK43:

o ilaca ben de oyumu kullanıyorum :KK37: Bahçe katında oturuyorum,karınca ısırığına bile alerjim var ve aynı zamanda böcek fobim var, bu ilaç hayatımı kurtardı diyebilirim.

bende bahçe katındayım ve kedi piresinden illallah dedik. pire için de etkili mi söylediğiniz ilaç.
bahçe ilaçlanıyor ama yine çare bulamıyoruz pireye.

bende bahçe katındayım ve kedi piresinden illallah dedik. pire için de etkili mi söylediğiniz ilaç.
bahçe ilaçlanıyor ama yine çare bulamıyoruz pireye.
ayy gerçekten mi hiç başıma gelmedi allah korusun :silah: 3 tane de kedim var evde ve bahçeye de çok kedi geliyo ama pire gerçekten hiç görmedim.. Bilemiyorumki canım pirenin başka ilacı falan vardır muhtemelen bi araştırmak lazım. Bi de pire çok hızlı ürer bildiğim, 1 gün 1 tane varsa ertesi gün 1000 olur derler ama ne kadar doğru bilmiyorum. İnşallah çözümü vardır :dua:

ayy gerçekten mi hiç başıma gelmedi allah korusun :silah: 3 tane de kedim var evde ve bahçeye de çok kedi geliyo ama pire gerçekten hiç görmedim.. Bilemiyorumki canım pirenin başka ilacı falan vardır muhtemelen bi araştırmak lazım. Bi de pire çok hızlı ürer bildiğim, 1 gün 1 tane varsa ertesi gün 1000 olur derler ama ne kadar doğru bilmiyorum. İnşallah çözümü vardır :dua:

benim de evde kedim var, ahh o pireler ahh ömrümü bitirdiler. kedime en güçlü olan damlayı damlatıyor veteriner ama yavrum benim yine de kendini yoluyor. her ay damlayı tekrarlıyoruz çünkü hemen yumurta bırakıyorlar. bahçede olan kedilerin piresinden kurtulamadık. bahçe ilaçlandığı halde sıcaklarda önüne geçemiyoruz. özellikle yavrulama dönemlerinde bütün kediler pire atıyor.
burda okuyunca bayerin o ilacını eczaneye sordum pireye de kullanabilirsin dedi, şimdi depolara baktırıyorum. alıyım da kendim de balkonu bahçeyi evi ilaçlıyım.

Eski evimde okadar çok vardiki bunlardan apartmanı sarmışlardı resmen.apartman komple ilaçlandı kaç s3fer yinede fayda etmedi.marketlerde satılanlar hiç bir ise yaramıyor.ziraatlerde satılan jel tipi enjektörlü ilaçlar var.dolap içlerine kuytu yerlere mercimek tanesi kadar uygulayıp bırakıyorsun.ve temizlemiyorsun öyle kalacak o ilac.sagliga zararı yok ama gıda maddelerinden ele yada tabak çanağa bulasmiycak yerlere sıkmak lazım.dolap menteşelerine gibi.biz böyle kazıdık kökünü.gerci taşındım toptan kurtuldum ama her yöntemi denemiş biri olarak şiddetle bu ilaçları öneririm.

benim de evde kedim var, ahh o pireler ahh ömrümü bitirdiler. kedime en güçlü olan damlayı damlatıyor veteriner ama yavrum benim yine de kendini yoluyor. her ay damlayı tekrarlıyoruz çünkü hemen yumurta bırakıyorlar. bahçede olan kedilerin piresinden kurtulamadık. bahçe ilaçlandığı halde sıcaklarda önüne geçemiyoruz. özellikle yavrulama dönemlerinde bütün kediler pire atıyor.
burda okuyunca bayerin o ilacını eczaneye sordum pireye de kullanabilirsin dedi, şimdi depolara baktırıyorum. alıyım da kendim de balkonu bahçeyi evi ilaçlıyım.
Ay süper o zaman mutlaka al ve ilaçla bizde parmak kadar hamamböcekleri vardı ilk taşındığımızda delirecektim (zaten aşırı fobim var) Normal ilaçlama şirketine ilaçlattım, ardından da bu ilacı aldım ara ara yapıyorum şüphelendiğim bölgelere cam önlerine falan, giderlere vs. Bir de ilaç evcil hayvanlara zararlı değil ama ben yine de çok kenar köşeye sıkıyorum dolandığı yerlere sıkmıyorum.

Kalorifer böceği :oha: ilaçlamadan kurtulamazsın. Benim çağırdığım şirket dedi ki hamam böceğinden bir tane görürsen arkada otuz tane var denektir ama bir tane kalorifer böceği gördüysen arkadaş cumhuriyet kurmuşlardır:mapus:

X