Örgü lutfen,acil yardiminiza ihtiyacim var,az zamanim kaldi.

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
ck sagol nesrincim,cok guzel fikirler.hepsini yapicam.bir tek anlamadigim resimlerimizin slayt gosterisini nasil yapacagim:1no2:sarkimiz var,rsimlerimiz de ,biraz anlatirmisin nasil yapa bilirim?

canım microsoft office powerpoint programıyla slayt yapılıyormuş...bütün pc lerde bu program varmış...sana kolay gelsin..inşallah yaparsın....başarılar..

bi cok bilgisayarda movie maker diye bi program var onunlada cok kolay ve cok güzel oluyor....sengözlerimebaksanab

bi cok bilgisayarda movie maker diye bi program var onunlada cok kolay ve cok güzel oluyor....sengözlerimebaksanab

canim cok tesekkur ederim.ben slayti yapdim artik.ama onu hotmaile ekleye bilmiyorum,yaziyorki yaddasi cok diye yuklenemyor.istiyordumki,kocama isde oldugu zaman slayti e mail-le atiyim.mecburen gelince evde gostericez.ama eger nasil gonderebilecegimle bagli bir fikrin varsa bana yaz,olurmu?

canım demekki çok resim yüklemişsin ağır olmuş....üzülme....evde başbaşa izlersiniz daha romantik olur...göya sana birinden bişey gelmiş onu gösteriyim kocacım dersin açarsın pc yi gösterirsin slaytı senin yanında izlerse bence daha iyi olur...sonrada bi öpücük kondurursun...kızınızda birtekme atar babacığına daha ne olsun....bir ömür boyu mutluluk diliyorum....kısmetse burda olursak seneye ne hazırlasak?..:uhm:

evde mutlaka albümün vardır ,üzerini kumaşla kaplayıp evdeki mazemelerinle süsleye bilirsin(defter kaplar gibi)
üzerine nakışla senin ve eşinin baş harflerini işle 3-5 tane gül yapıp yapıştır
en kolay ve kaybolmayacak hep elinin altında olacak bir hediye

nice mutlu senelere tatlımmm :)

sagol caim,guzel fikir.

nesrincim evet,bende tasindi e mail-e gondermek fikrinden,evde gostericem,o zaman nasil sasirdigini falanda gormus olurum kend gozlerimle digilmi? yerimseniben

kizlar aklima bir fikir geldi,diyorumki,evin tavanina bir balon assam,balonu da sisirip,icine coklu gul lecekleri koysam,ve dans etdigimiz sirada ,gizlice iyneyle falan o balonu partlatsamda,guller basimizdan asagi dokulse,guzel,romantik olurmu?yapmak istiyorumda CADIARZU

dikkat ette sen o iğneyi goncana batırma..kaydirigubbakcemile3...ayyyyyyyyy çok merak ediyorum neler yapıcaksın.....hayırlısı ile bi geçirsen o geceyi...gel 1EYLÜL geeeeeeeellllllllll...opuyorumnanaktan

dikkat ette sen o iğneyi goncana batırma..kaydirigubbakcemile3...ayyyyyyyyy çok merak ediyorum neler yapıcaksın.....hayırlısı ile bi geçirsen o geceyi...gel 1EYLÜL geeeeeeeellllllllll...opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 QONCAMA BATIRMAMDA,ASIL KORKDUGUM O KI,BALONU GIZLICE PARTLATDIGIMA KOCAMI SEKSENTIDEN HICKIRIK TUTMASIN :roflol:,DANS ETDIYIMIZ ARADA BOYLE BAKISIP HAYELLERE DALICAGIZ YA,BIRDEN ODU KOPAR sırnaşık şey YAPAYIMMI?

ISTERMISINIZ BALONU SYLA DOLDURUYUM?kaydirigubbakcemile3 YADA GULLE DOLDURUYUMDA,AMA PARTLATDIGIM AN GULLER KAFAMIZA DIGILDE,KENARLARA DKULSUN,BASIMIZAA BALON KIRIKLARI :roflol: BOYLE TADSIZLIKLAR OLMASIN DIYE BEN SUNU BIR DENEYEYIM SIMDIDE,BAKAYIM NASIL OLUYOR.

BEN HIC AKILLANMIYCAM,YOK....:sinifsinif:YA BALONU SISIRINCE YANAKLARIM PARTLADI,ODA BIR YANA KALSIN,ICINE DENEMEK ICIN KOYDUGUM PECETELER GUZELCE DOKULUYORDA,AMA BALONUN PARTLAMA SESI COK GUCLU,KENDIMIN BILE YUREYIM KOPTU :bbo: ,KOCAMI 100% HICKIRIK TUTAR kafamçokkarıştı .HELE KARNIMDAKI COCUGU DEMIYORUM,BALONU SISIRIRKEN O KADAR GUCENDIMKI,KORKDUM COCUGUM ACILIR,NE ZOR BALONUYMUS BU YA,BILSEYDIM DAHA KOLAYINI ALIRDIM.BALON PARTLARKEN BEBEMDE SEKSENMIS OLUCAK.OFF YA,KOCAMA SURPRIZ YAPAYIM DERKEN NERDEYSE COCUGUMDAN OLUCAGIM,ALLAH KORUSUN.NEYSE PARTLAMA SESI COK GUCLU,ROMANTIK OLMUYCAK BU IS :1no2: ,ONUN ICIN MECBUREN VE ISTEMEYEREKDEN VAZ GECEYIM BU FIKIRDEN.:çok üzgünüm:

Son düzenleme:

canim cok guzeller baktim.cok isterdim yapmayi ama,firini malesef bozulmus.ama eger firinda digilde ocakta yapilabilecek guzel bir sey biliyorsan bana yaz,yapayim.opuyorum.bye.:1hug:

ay sen çok yaşa emi ...beni çok güldürdün...:roflol:...KK her girişimde ne yaptı benim delimeleğim diye bakıyorum....yeter artık yorma kendini bebişinde yoruluyo...lmaz:...slaytı yaptın..eşinin sevdiği yemeklerden yap..birde tatlı veya pasta tamam.....

cok isteyen azdanda olur demis atalar.benimde basima bu gelmez insallah klava: .sen alinti yapdigin mesaja gore sonra yazdigimi okumamissin.neler oldu balonu sisirib ,partlatmayi denediyimde.onlari okuyursan daha cok gulersin bana.:kedi:

okudum canım okudum...onun için yorma artık kendini diyorum.......sen balonu şişirirken bebişin karnında böyle yapmıştır....

okudum canım okudum...onun için yorma artık kendini diyorum.......sen balonu şişirirken bebişin karnında böyle yapmıştır....

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 evetoyle olmusdur.kurban olurum ben onun tombul ayaklarina,kollarina ,yanaklarina.
nedense degisik seyler yapmak istiyorum,sasira-sasira kalsin diye.a,hatirlamisken,dun baldizimla disari cikasi olduk,bende firsati kacirmayip askima gomlek aldim,son gunlerde istiyordu bir gomlek,zaman bulamiyrdu cikmaya.oyle sabirsizlaniyorumki,surprizlerimi vermeye.bir atalar sozu varya,gormemisin oglu olmus,onunda gozunu vurup cikarmis.bende surprizimi vermye acele ederken her seyi bozucakdim az kasn.niye diye sorarsan,slayt yapmisdim ya hani,onu acdim,bakdmki,yine programin sayfasiyla kocurulmus,ylniz salythalyl diyil,a nedense dun slayt haliyle kocuruluyunu gormusdum.bir ey anlamadim.sonra onu silip ,programdan yeiden dyaya eklemeye karar verdim.ama programi acinca godumki,slayt nedense beyaz gosteriyor,acilmiyor.n yapicagim diye mizildanirke,aklima geldiki sildigim dosyacp papkasinda olmali hala.oylede oldu,cop papkasinda dosyayi yerine koydum.artik oyle gstericem,snra kocam kendis bilir nasil yaddasa eklerse,eklesin. :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…