Örgü lutfen,acil yardiminiza ihtiyacim var,az zamanim kaldi.

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
duygularını çok şeker sözlerle anlatıyorsun canım...bi kuş olsamda 31 ağustosta neler yaptığını gelip seyretsem...:kedi:...

evet harfler yenmiş tercüman tutmak lazım anlamak için....delimelek sen nerelisin merak ettim..:uhm:

canim sende cok sekersin,canayakinsin.ben nerelimiyim? :kedi: neden sordunki?cokmu kotu yaziyorum turkce? :eek: .....(sonunda pacayi ele verdik) kaydirigubbakcemile3 tamam,mademki sordun,soyliyeyim.ben azeriyim :) bizde,yani Azerbaycanda turk kanallari cok gosterdiyi icin ve cok bakdigim icin turkceyi biliyorum.ama tabiiki,arada-sirada boyle yakalaniyorum iste sırnaşık şey

duygularını çok şeker sözlerle anlatıyorsun canım...bi kuş olsamda 31 ağustosta neler yaptığını gelip seyretsem...:kedi:...

sen hic merak etme canim.ben hepsini birer-birer yazarim sana,neler yapdigimi,neler pisirdiyimi,kocamin ne tepkiler verdiyini falan.en cok neyi sevmiyorum biliyormusun,sam yemeyi,dans ...her sey guzel gidiyorda,sofrayi toparlamak romantizmi bozuyor.hokus-pokus yapmak mumkun olsada sofra kendiliginden toparlansa.toplamasamda olmaz,yemkler sofrada kalamaz ki.:sinifsinif:

Kendini pek yorma bu arada eşinin kız kardeşi senin görümcen olur,senin kız kardeşin eşinin baldızı olur fıstık balon işini falanda yapma yorulursun şimdiden evlilik yıldönümünüz kutlu olsun seneye bebeğinle inşallah...Öptüm...

canim sende cok sekersin,canayakinsin.ben nerelimiyim? :kedi: neden sordunki?cokmu kotu yaziyorum turkce? :eek: .....(sonunda pacayi ele verdik) kaydirigubbakcemile3 tamam,mademki sordun,soyliyeyim.ben azeriyim :) bizde,yani Azerbaycanda turk kanallari cok gosterdiyi icin ve cok bakdigim icin turkceyi biliyorum.ama tabiiki,arada-sirada boyle yakalaniyorum iste sırnaşık şey

canım benim benim çok sevdiğim azeri bi arkadaşım var 6senedir arkadaşız....konuşmalarını ona benzettim yanılmamışım...oda senin gibi çok tatlı dilli...seninle tanıştığıma çok memnun oldummmmmmmmmm...opuyorumnanaktan

canım benim benim çok sevdiğim azeri bi arkadaşım var 6senedir arkadaşız....konuşmalarını ona benzettim yanılmamışım...oda senin gibi çok tatlı dilli...seninle tanıştığıma çok memnun oldummmmmmmmmm...opuyorumnanaktan

ne guzellll..........opuyorumnanaktan .Bende seninle tanisdigima cok mutluyum canim kaydirigubbakcemile5 .Azeri arkadasin Turkiyedemi yasiyor?Sorarmisin kendisi Azerbaycanin hangi bolgesinden?merak ettim.
Oluyorum kosusturup durmaktan Nesrincim,yarina cok fazla is kalmasin diye.kocam da zaten cok yemek yapipda yorulma diye duruyor.Ama yinede yapicak is oluyor.Yarina saklarsam islerimi her halde aksama boyle olurum:kafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Ha bu arada Turkiyede bu gun bayrammis.Bayramin kutlu olsun.a.s.Bende gelen yil kocamla ve Allah nasip ederse kizimla birlikte Turkiyeye bir kac gunluyune tatile gelicez(eger gelen yil hamis olmazsam :CüvCüv: :roflol:).Bu yil hamile oldugum icin hic bir yere gidemedik.

Kız dur ....ne hamileliği...:eek:lmaz:...anam daha biri çıkmadı...hayırlısı ile dünyaya bi gelsin kızımız büyütelim...en az 5 sene sonra kardeş....arkadaşım ıraklı bi beyle evli istanbulda yaşıyor ...komşumun aracılığı ile tanışmıştım...tanıştığımda oğlu 9 aylıktı şimdi okula başlıcak...çok cana yakın konuşkan yardımsever bir insan çok iyi anlaşırız....annesi rusyada yaşıyor...

azerileri sevdiyine sevindim zemuszemus
cocuga geldikde ie,canim istiyorumki,hepsini bir arada yapayimda,bitireyim kaydirigubbakcemile3.ne kadar genc hamile kalirsan o kadarda saglam cocugun olma ihtimalide buyuk.

Büyük günnnnnnnnnnnnnnnn.................31 ağustos................MUTLULUKLARRRRRRRR...

Son düzenleme:
Büyük günnnnnnnnnnnnnnnn.................31 ağustos................MUTLULUKLARRRRRRRR...

sagol bitanem opuyorumnanaktan .hazirliklar yapiyorum.o arada dayanmadim,bir foruma bakiyimda kizlar ne yazmis dedim.tabiiki,nesrincim yazmis.:1hug:
ama nesrincim seninle bununla kurtarmiycam.benimde bebisim olucak ya :emir_bebek: ,bende susler yapmak fikrindeyim,hazir sen boyle kabiliyyetlisin,bana da yardim edermisin kapi susu,bebek sekeri filan yapmaya?bir az once bir arkadasimiza yazmissin,ordan gordum linkini,masallah,nesrin cimne becerikliymissin zemuszemus Ellerine saglik,hepsi cok guzel olmus onlarin.neden simdiye kadar soylemedin bana?:eek:lmaz: banada yardim ediceksin dimi?:eek:

tatlım goncana süpriz yapıcaz diye düşünmekten sana yaptığım şeyleri söylemek aklıma gelmediki ...canım benim yardım etmez olurmuyum hiç...Türkiyede olsan yapıp yollardım...her zaman her konuda yanındayım...unutma...:teselli:...opuyorumnanaktan

ben de burda okumustum canim bi arkadas eve boyle oklarla kagitlarla biseyler yazarak yatak odasina boyle getirtmis herifini.
kendisinin de her yerine kurdela baglamis her yerine ama..
esi baya sasirmis.. guzel oldu demisti..

sevgilime anlattigimda o da begenmisti baya bu fikri..[/QUOTE

coook guzel erkeklerin en cok istedikleri sizsiniz

tatlımmmmmmmmmm.....nerelerdesin????????????.......öğlen oldu .... çok mu ?yoruldun?.....kıyamam...hamiş hamiş....haberlerini bekliyorum....opuyorumnanaktan

merhabalar....geldim.evet canim cok yoruldum,ne zor seymis hamile-hamile is yapmak.ama yinede guzel gecdi gecemiz.simdi baslayayim anlatmaya neler oldu:
kocam dun ise gitmedi,bana bir parfum hediyye etti,iki gun once parfumumun bittiyi gormusdu,aldigi parfumde cok guzel kokuyordu zemuszemus.birden e mailine attigim kartlari gordu,gulumsundu,"nerden buldun bunlari,cok guzeller,tesekkurler askim "dedi.sonra gozlerini kirp dedim,ve slayti acdim,bak dedim,cok sasirdi."ilk defa ve bu kadar guzel nasil yaptin bunlari" dedi.cok sevindi,cok beyendiyini soyledi.sonra koltukta otururken yanina yurek sekilli bir kutu buraktim gizlince,birden kutuyu fark etti,acdi ve icinde bukulmus kagitlara yazilan sevgi sozlerini okumaya basladi ve bana "senin hep boyle guzel cumleler kura bilmeyine hayranim"dedi.Bana, onu bayaktan beri cok sasirtdigimi soyledi :1shok: .Bende soyledimki,eeee,henuz bekle,gor daha neler olucak.Kocam guldu.birazdan kocama ,aksama hangi gomleyi giymeyi dusunuyorsun diye sordum.o da,bilmiyorum,aslinda e sevdiyim gomleklerimle resimlerim var,o birilerini de fazla beyenmiyorum,bilmiyorum -dedi.tabii,bu da benim icin avantaj oldu sositososito .aldigim posetlenmis gomleyi ona uzatarak "belki bunu giyinesin?!"dedim.Kocam sasiran halde bir bana ,birde posete bakti,ve "askim bunu ne zaman aldin ,gomlekmi yoksa?" dedi.cok sevindi,cunki yeni bir gomlek istediyini biliyordum.beni kucakladi ve ona yapdigim her surprizin cok guzel oldugunu soyledi,sonrada ayipdir soylemesi her defasinda oldugu gibi beni optu Şeniz ,bir kac tatli soz dedi.o kadar sevinmisdiki.gomleyi acdi,giyindi,cok beyendiyini dedi,bir kac gun once bu tarzda gomlek almak fikrinde oldugun soyledi.Inanin kizlar bende cok mutluydum kaydirigubbakcemile2 ,cunki,onu sasirtmayi ve sevindirmeyi basarmistim,tabiki sizlerin sayesinde.Kocama sonda soyledimki,surpriz islerinde bana forumda arkadaslarim yardim etti,o da "ha,onun icinmi bu bir kac gundur,bilgisayarda o forumun onunden cekilmiyordun? kaydirigubbakcemile3 "dedi.bende "evet " dedim kaydirigubbakcemile3.Sonra sam isiginda yemek yedik,1 yazilan sam olan pasta ufledik,dans ettik...a bu arada,pilavin uzerine eriklerle kocamin ve benim ismimin bas harflerini yazdim.oda hepsini birer-birer cekdi.bir kac fotograf daha cekdik.ve sonrada ...aksam oldu,yattik,saat ta 3-de uykuya gittik :eek: :kedi: ,ve bu gunde 12-de durdum mirmirmirmir .bu kadar.

Kizlar hepinize cok -cok tesekkur ediyorum yardimlariniz icin.iykide boyle konu actim ve sizlerden boyle guzel fikirler alarak kocami sevindirdim.bazi soyledikleriniz yapmadim,cunki onlarida svegililer gunune sakladim.sevgililer gununde de ayni seyleri yapmayayim diye.evrimcigimin soyledigi sayt isini malesef yapib bitiremedim,ama bir yandan iyi oldu.cunki simdi sevgililer gunune kadar zamanim bol,ona kadar rahat sekilde guzelbir sayt yaparim,sonra guzguye sevgi sozu yazaaim,pastanin arasina sevgi sozu yazip koyarim.,insallah.hepinize sonsuz tesekkurler ve sevgiler.opuyorum.opuyorumnanaktan

Bende günün güzel geçtiği içine sindiği için senin adına sevindim. :1hug: Size uzun uzuunn ömürler ve mutluluklar diliyorum... a.s.
Nice nicee 2-5-7-9-10-15-18-20-25-30-35-40- ve üstüüü yıllarrı eşinle kutlamanız kaydirigubbakcemile5 dileğiyle her şey gönlünce olsun canım benimm opuyorumnanaktan

Bende günün güzel geçtiği içine sindiği için senin adına sevindim. :1hug: Size uzun uzuunn ömürler ve mutluluklar diliyorum... a.s.
Nice nicee 2-5-7-9-10-15-18-20-25-30-35-40- ve üstüüü yıllarrı eşinle kutlamanız kaydirigubbakcemile5 dileğiyle her şey gönlünce olsun canım benimm opuyorumnanaktan

cok sagol canim opuyorumnanaktan:asigim:

X