Örgü lutfen,acil yardiminiza ihtiyacim var,az zamanim kaldi.

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
yukarıdaki menüden ekle ye gel
orda film ve sesler var ordan da
dosyadan ses e tıkla. müzik dosyasını seç.

Bilgisayarında yoksa öncelikle güzel bi müzik indirirsin.
sonra bu sesin slayt bitimine kadar sürekli çalabilmesi için
sayfada bi hoparlör belirecek müzik ekleyince ona sağ tıkla
özel animasyona tıkla kenardaki pencerede şarkının adı yazıyodur, onun kenarına tıkla aşağı doğru liste açılıcak efekt seçeneklerini tıkla

Yürütmeye başlat Baştan itibaren olsun

Yürütmeyi bitir 50. slayttan sonra olsun
(bu 50 senin sayfa sayındır canım. öyle ayarlayabilirsin.

canim,dediklerini ozel animasyona tklayan kisminadek yapdim,ama onu tikladigim zaman sag tarafda sarkinin ismi gelmiyor,add effect var sadece ,sarkini nasil secicem orda,cunki dosyanin ismini yazdin az evvel,sarkini da secmeliyim orda.:gitme:

dosyada sarkiyi secdim,ama yapabilmedigim su:sarkinin ismi belirdi sag tarafda,onun sag tarafina basip sarkinin bastan baslamasi,ve 50 slide davam etmesi butonun tikladim,sonra sesini artirdim,ve play-e basiyorum,okumuyor hic bir sey :sinifsinif:

Kızlar fikir olur belki diye bende bişey söyleyeyim tekrar geçen sene nişanlımın doğum gününden önce bi 3/4 ay pcde günlük tutmuştum; işte aşkımın o gün naptığını, o şuan yemek yiyoken onu nasıl düşündüğümü falan süslü ve devrik cümlelerle aralara küçük şiirlerle o günkü ruh haline göre yazılarla ona hitaben. Tabii hergün içinde küçük resim çalışmıştım aynı buradaki imzalar gibi falan fıstık bayağı orjinal birde gerçekten güzel bir jest olmuştu. Hatta imkanım olsaydı onu kitap şeklinde bastırmayı düşünmüştüm ama olmadı:) Neyse sizlerin tüolarınıda çok beğendim tekrar pürüzsüz geçmesini dilerimmma.s.

Hayatım hamilemiydin sen ayy ne güzelll:) ılk bebişiniz mi bebişin ultrason fotolarını falanda ekle hediyene.

otomatik yaptın mı canım şarkıyı ekledikten sonra gelen seçenekte?
bir de şarkıyı ilk sıraya ve ilk sayfaya eklemeye dikkat et

otomatik yaptın mı canım şarkıyı ekledikten sonra gelen seçenekte?
bir de şarkıyı ilk sıraya ve ilk sayfaya eklemeye dikkat et

evet yaptim galiba,simdi kocam evde,bakamiyorum,yarin bakarim,orda resimin ustunde bir rakami da yazilmis,o ne demek?ben play-e defalarca basdim,bir keresinde kesik geldi sarki,sonra gelmedi.

Evet canım yaa gelmiş ama ben dalgın öyle bir dalmışımki konulara mesajını ancak gece yarısı gördüm daha doğrusu farkettim.Tam sahur vaktiydi oan bişiler yazdım ama şimdi yine cevapladım bakabilirsin.

Ben hala ne gibi fikirler üretebiliriz onu düşünüyorum.
Herkeze hayırlı sabahlar

kizlar ben slayti hazirladim.sarkiyi da duzenledim.ama slayti izlerken sarki okunsada,resimlerimi ben saga dogru isare var,ona basarak ceviriyorum.istiyorumki,resimelr kendiliginden cevirlensin sarki ile.nasil yapa bilirim otomati cevirlenmesi icin?birde ben bunu nasil e mail-e gondericem?file butonundaki send.....nese yazilmis,simdi unutdum,ordanmi gondermem lazim?

otomatik yapmak için otomatik slayt geçişi bölümü var..kaç saniye içinde slaytın geçmesini istiyorsan ordan yapabilirsin..eğer office 2007 ise üstte animasyonlar bölümünde en sağda slaytı ilerlet var orda otomatik olarak deyip kaç saniye istiyosanız onu seçiyosunuz;umarım anlatabilmişimdir.e mail olarak gönnderebilir ama sesi mp3 formatında oldugu için gitmez dedi..

canım çok sevindim ....başardın...:lepi:...tatlım mailini aç.yeni ye tıkla ordan email atıcaan adresi yaz.ekle yazısına tıklayıp çıkan pencereden yaptığın slaytın dosyasını bul tamama tıkla.dosyanın yüklenmesini bekle.sonra göndere tıkla.bu kadar...hadi bitti çok şükür....kaydirigubbakcemile5

BASARDIM KIZLAR :sm_cool: SONUNDA BASARDIM.
1)SLAYTI YAPDIM
2)E-KARTLAR BULDUM,YILDONUMUNE AIT,GONDERMEK ICIN.
SIMDI SAYT YAPMAK KALDI,ONUDA YAPARSAM COK GUZEL OLUR.31-NE COK AZ KALDI. :çok üzgünüm:

KIZLAR EGER AKLINIZA HENUZ YINE GUZEL FIKIRLER GELIRSE BANA YAZIN OLURMU?BEKLIYCEM.SUS VE YA SURPRIZ ANLAMIDA OLSUN VE YA ROMANTIK BIR SOFRA ILE ILGILI YENI BIR FIKIR OLSUN,FARK ETMEZ. YILDONUMUMDEN SONRA SIZE YAZICAM NELER YAPDIGIMI VE NASIL GECDIGINI.yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…