Lütfen, acil desteğe ihtiyacım var-Boşanmak istemiyorum :(

dönüp gelirse el birliğiyle dövüp sinirimizi çıkaralım mı?
tamam çok üzüldük karşılıklı yıprandık ama mantığıma yatan herhangi bir neden yok ondan ayrılmam için.. umut görmesem çabalamam zaten, ben de dünyaya bir defa geliyorum. Ne çekicem diyip, çokta kafam rahat sıyrılırdım işin içinden. ama ikna olamıyorum.. o yüzden denemeye değer.. eksik olmayın, tavsiyelerinize uyacağım bacılar:)

e ben de araa hiç bu süreçte? 2 defa görüşelim diye o yazdı bana. bugün de mail attı. Aranmak mıdır ölçüt illa?
Yok yani tamam de bosanacam de o esyalari almaya. Gelirken o arkadasin dedigi jesti yap ymk masaya mektup koy sonra eger tekrar denemek istiyorsan ben saat sukar sukadarda seni ilk bulustugumuz yerde bekliyecem gelirse tammdir seviyor gelmezse bosan..

bosanmis biri olarak yaziyorum..
bekara kari bosamak kolay durumu yok yani bende :)
esin kafasinda kesinlestirmis gibi geldi bana..
seviyorsun, cok zor, ama bazen seviyor olmak yetmiyor, bsyler koptuysa hepsi sevginin onune geciyor..
anlattiklarina dayanarak konusuyorum; cok yiprattim demissin iliskiyi, acaba esinin geldigi son nokta mi bu? ben de 'artik yeter' noktasina kadar sabretmistim ama onu dedikten sonra da artik olur'u kalmamisti, cunku her yolu denemistim.. ve ayrilmak istedigim halde de hala cok seviyordum eski esimi, ama zihnen bitirmistim artik.. esinin de durumu bu olabilir mi?
bosanmak istememeni de anliyorum, ama su asamada yalvarsan da yalvarmasan da, o kafasina koydugu sekilde gidecek kararli ise.. en iyisi giciklasmadan, tartisma ve kavgaya girmeden, trip ve yoksaymaya da bulasmadan, sakin, olgun ve dogal bi tavir takinmak.. ha bi de illa bi sey yapacagim diyorsan, arkadasin soyledigi yemek-mektup fikri mantikli.. yine de esini taniyan sensin.. kendini harap etme bosanirsam ne olur dusuncesiyle.. Allah a sigin.. hakkinda hayirlisi..

ceken bılır zor bır durum ne dıyım kı arkadasım alahhh yardımcın olsun

sen sessiz ol merak etme dönücek çünkü ailesiyle yapamıyacağı belli az sabret sessizlik iyidir gelsin boşaltsın evi alsın alacaklarını sen izle sadece

ben gururdan sessizlikten biten bi cok iliskiye sahit oldum..daha sonra biraraya gelselerde o kadar uzaklasmis oluyor ki insan birbirinden..gunumuz artik iletisim ve insanlarin cok cok rahat oldugu bir dunya,kimsenin yeri doldurulamayacak kadar onemli degil bence..bununla olmadi hop baskasina diye isliyor kafalar..madem bulmussunuz iyi bir es tutun pacasindan
gitmesini istemiyorsaniz ve gidecekse gururundan gidecegini dusunuyorsaniz ozaman siz gurur yapmayin..
acik acik yuzune soyleyin madem benim hatalarim bunlar bunlar,herseyin farkindayim.gitmeni istemiyorum diyin.
ailesi destek olmus olmamis size,bunlar onemli degil..siz kucucuk bi cekirdek ailesiniz..

Bu evlilik tükenmenin eşiğinde bir şansı daha hak ediyor...

Bence ortada boşanılacak bi durum yok. İnsan her zaman boşluğa düşer, eşinde öyle. Ayrı kalma sürenizi uzun tutun eminim sizi özleyecek evliyken mutluydum diyecek ve geri dönmek için adımlar atacaktır. Sadece zaman

eşini yıprattıgını sen söylemişsin. eğer sevgisinden eminsen kesinlikle son bi hamle yap. aşkta gurur olmaz şimdiye kadar o bişeyler yaptıysa artık sıra sende demektir. bir yuva kolay kurulmuyor. Allah yardımcınız olsun. ama herkesin imrenerek baktığı bir ilişki muhakkak nazara gelmiştir. düzelmeyecek çok çok büyük sorunlarınız yok.
aranız düzelince tekrar bir psikolojik destek almaya ihtiyacınız olacak.

Canım benzer süreçten bende geçiyorum. Seni çok iyi anlıyorum. Benim birde 2 çocuğum var. 15 yılda evliyim. Senin ki gibi ipe sapa gelmeyen şeyler. Kabus gibiydi. 5 ay önce başladı. Söylemleri seninkiyle aynı, harketleri de. Bu süreç evdeyken 4 ay sürdü. 2 ay ev tuttu. Bizimle yaşadı. En son gideceksen git gitmeyceksen kal dedim. Gitti. Eşimle 1 aydır ayrıyız. Boşanma davasını açmasını bekliyorum. Hiç aramyıyorum sormuyorum. Ama öncesinde elimden geleni yaptım. Sende yap. Ama sonra hiç muhatap olma, Ardaığı zaman açmıyorum. konuşmuyorum.Bekliyorum. Zmanı gelince ben de konuşacağım son kez.

Evde ayrılıdıktan sonra hiç muhatap olma, sessiz kal, Ama sen hareket falan geçme. Zamana bırak. Bende evi ayırdıktan sonra bir kere bile aramadım. Çocuklar için bile. Arayınca ne olacak. Olan yine olacak.

Ya ben sanki araya mesafe girince burnu sürtücekmiş ve geri gelicekmiş gibi hissettim neden bilmiyorum ama içimden geçen ama ben sizin yerinizde olsam asla aramam sormam eşyalarını toplarken hatta yardımcı bile olurum ne kadar karşısında güçlü durursan o daha çok etkilenir.En büyük tepki tepkisizliktir diye boşuna dememişler.

bence bitmiş sayılmaz,
kendim yaşadım birebir daha ağırlarını zamanında..
erkekler inanılmaz derece de saklarlar kendilerini.şaşıp kalırsınız,
yalnızca saba tavsiyem şudur, lütfen klasik bir taktik olan, kaçan kovalanır tutumuyla devam et.
yani kabullenmiş, dimdik karşısında dur, senin de boşanmak istediğini düşünmesini sağla..
ondan soğuduğunu bu kararın sence de doğru olduğuna onu inandır.
karşısında duygusallaşma asla, inan bana ben yaşadım ve daha da ağır şekilde.
onun yüreğine o kocaman KAYBETME korkusunu koyman şart.

sevdiğini nerden biliyorsunuz ki.seven insan bunları asla yapmaz.adam açık ve dürüst şekilde söylemiş istemiyorum diye.bence uzatmayın.

yuva kolay kurulmuyor çok kolay bitmesine rağmen... sevgide, aşkta gurur olmaz, yuvanız için ikiniz için bir şans daha deyin..
umarım herşey düzelir..

Bence asla vazgecilmwz yuva kolaymi kuruluyo ya neleri karsilarinaaldilar o yuvayi kurana kadar bence hic vazgecme bi daha hayata yeniden baslamak kolaymi arabkocani gelsin guzelce konus seni sewdiyse sewiyosa birakip gitmezzz sewmediyse zaten hic seninleolmamistir ilgisini bile cekmezsin gider ama anlattiklarina bakilirsa hala sewiyo

bende boşandım.kocamın çok kötü huyların olmasına rağmen elimden gelen herşeyi yaptım sonrasında acaba bunuda yapsamıydım diye aklımda kalmasın diye.

ama birşeyler bitti mi bitiyor işte.bende düzenim bozulsun hayatım değişsin istemedim böyle idare ederim dedim ama olmadı mı olmuyor.çok zorlamamak lazım.herşey olacağına varıyor maalesef.

eşinizde bir vazgeçmişlik var.üstüne giderseniz daha da uzaklaşır.kendi haline bırakın aramayın sormayın.belki pişman olur döner.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…