Lütfen, acil desteğe ihtiyacım var-Boşanmak istemiyorum :(

Ne güzel de söylemiş eskiler.. :) o desteği görmese bu kadar çabuk oldu bittiye getirmeye çalışmaz bence de.. Dediğim gibi hep birlikte yeni bir eve çıkma planlarından filan bahsetti.. hiç bi durun kendinizi dinleyin, geri barışırsınız diye iyiye yönlendirmek yok. o yüzden çok kızgınım. Olur da dönerse, sonraki süreçte bu ailevi konu yüzünden sıkıntı yaşarız diye de düşünüyorum. Çünkü mümkün mertebe bir araya gelmek istemeyeceğim.. Allah sonumuzu hayır etsin.. :)

Acaba o da bu kadar mucadele ediyor mu... bu erkekler nasilll bu kdr tas olabiliyorlr uzuldum gercektn. RABBIM yardmcn olsn insallah

Acaba o da bu kadar mucadele ediyor mu... bu erkekler nasilll bu kdr tas olabiliyorlr uzuldum gercektn. RABBIM yardmcn olsn insallah
yanlış zamanlarda mücadele ettiğimiz için şu an bu noktadayız.. Allah akıl fikir versin de sağlıklı bir insan gibi hareket edebilsin inşallah.. Sağol duan için..

yanlış zamanlarda mücadele ettiğimiz için şu an bu noktadayız.. Allah akıl fikir versin de sağlıklı bir insan gibi hareket edebilsin inşallah.. Sağol duan için..

Haftasonu durumu haberdar et bize . Uzuldum, zor gorunuyor ama umarim yuvani kurtarirsin. Merakta birakma

Dik durr sakin yalvarma karsrli ol o zaman ayağına gelir... tabi seviyorsa... allah yardimci n olsun

Evet olay tam da bu..
Yanlış zamanda mücadele.
O mücadele ederken sen iyi değildin.
Şimdi sen mücadele ederken o iyi değil.

Ben hislerinde yanılmadığını düşünüyorum.
Anlattığın kadarıyla eşin pek çok erkeğe göre kibar, düşünceli..

Sevdi, evlenmek istedi, en güzel olacağını umduğu zamanları şiddetli kavgalarla
geçirdi, yıprandı ve hayal kırıklığı yaşadı.

Güzel kalsın, güzel bitsin böyle devam edeceğine diye düşündü ve vazgeçti..

Boşanma aşamasına gelmiş, kendi karmaşık halinde bile sana karşı ince olabiliyor.
Bence senin ondan kopmak istememen de bunun da etkisi var ve çok haklısın.

Kayarsın sen koluma gir demesi şu noktada çok hoş, gülümsemesi falan.
Çoğu öküz gibi çirkefleşmemiş umarım böyle devam eder.

Böyle adam için çabalamaya değer bence..

Cok uzuldum. Inan. Rabbim yardimcin olsun. Yuvaniz yikilmasin, bir omur mutlu olun insallah.

umarım yanılmıyorumdur hislerimde..
Son zamanlardaki öküzlüklerini saymazsak, gerçekten standart üstü bir eşe sahibim. Her konuda bana yardımcı olur, düşüncelidir..

Belki de bu sessiz halim endişelendirdi onu da, kaybetme korkusunu hissetmeye başladı, o yüzden bi bahaneyle irtibat kurma çabasında mı diye düşünüyorum.. Sonra hali söyledikleri geliyor aklıma kendime kızıyorum. ama bi taraftan da düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi.. yaşadıklarımız benim sevgimi tüketmeye yetmedi, onun yenilmesini de kabul edemiyorum bu yüzden..

Haftasonu nasıl olduğuna nasıl davrandığına göre hareket edebileceğim.. Hissedersem, içimden gelirse evet konuşucam.. ama o hissiyatı alamazsam, sessiz kalıcam.. şu an ki yarı aklımla anca bu kadarını yapabilirim gibime geliyor.

Ben olsam geldıgı zaman son bır kez şans verelım der aglardım. Kocan sonucta o senın aşkta gurur olmaz son bır adım at benım de erkek arkadasımla aramız cok kotuydu bır suredır, en sonunda ben bıtsın o zaman sen ıstemıyorsan cunku ben oyle dusunuyorum artık dedım. Tamamen kaybedeceğini anladığı zaman belkı bır seyler degısebilir. Ben evlı degılım bır sey degılım ama hep son bır adıma degecegını dusundum. Yazık etmeyın.. Okurken cok uzuldum.. Ters cevap verır bır sey olur üzülürsün ama üzüntü gecıyor. Pişmanlık gecmıyor keşkeler pesını bırakmaz. Son bır şans verelım dıye teklıf et.

ilk defa bı konuya yazıyorum esını sevıyorsan ve esının senı sevdıgıne ınanıyorsan asla adım atmaktan korkma cunku suan atacagın bır adım ve duyacagın bır kac hayır lafı sadece gururunu ıncıtecek uzuleceksın kırılacaksın ama atmadıgın o adım hayatın boyunca aklında soru ısaretı kalacak..her evlılık bır sansı hakedıyor..üzülme dik dur..
Diyeceğin tek kelime Seni Sevıyorum ama bosanmak ıstıyorsan varım olsun...baska sözede gerek yok..

Asla asla umidini kirmak istemem. Asla yuva yikilmasini da istemem. Ama erkekler kolay kolay duzenlerini bozmuyorlar. Umarim ve dilerim kafasinda bitirmemistir.

Benim konuda canımı sıkan ailenin tavrı ve kuzenin evine alınmamanız ne kadar ayıp, benim kuzenim evime gelse kavga edip eğer eşi deli yada zarar verecek birisi değilse açarım kapıyı oturup konuşun derim her evlilikte olur derim, ne cahil insanlar var baştan istememişler hala istemiyorlar sizi .. Evliliğimin ilk yılı bizde çok kavga ettik, bir kavga sonrası kayınvalide mi aradım ağlayarak, kızım kimsen yok nereye gidiyorsun hemen bize gel diyeceği yere teli kapattı komple ilk ve son aramam oldu..

Böyle söylesem etkili olur mu diyorsunuz? onu sevdiğimi biliyor zaten, eşyalarını toplarken daha biz konuşmadık bile nereye gidiyorsun diye sormuştum. Daralıyorum bu evde, konuşacak birşey mi kaldı diye atar yaptı bana ailesi de var diye.. tabiki var bu aile bizim, böyle gidemezsin dedim.gitmemem için bir neden yok dedi, var çünkü ben seni seviyorum dedim. öyle diyince yarın ertesi gün ne zaman istersen konuşuruz ama şu an burda duramam dedi.. ben de ses etmedim ve gittiler.

son şanslarımızı da tükettik ona bakarsan... o yüzden bana nokta atışı vurucu bir cümle lazım..

arkadasım aranızda ne yasanmıs bılmıyorum sız daha ıyı bılırsınız ama esınız sıze cok kızmıs ve sadece yılbası gunu sızı cezalandırmak ıstemıs..aranızdakı tek sorun bu ..senın samımıyetıne gercekten ınanırsa ve beraber sorunları asacagınıza ınanırsanız cozulmeyecek bırsey yok...

o zamn esyalarını alıp evden gıtmesıne musade edın ve ben bırazdaha dusunmek ıstıyorum sensz bır dunya suan dusunemıorm ve senı kaybetmek ıcımı acıtıyor tarzı onu yumusatacak ve asıl hıssıyatını ortaya dokecek soylemlerde bulunun..
esınız suan boslukta ve dusmek uzere bunu ona bır seılde farkettırmen gerekıyor bence ..

Tamamini okumadim ama soyle diyeyim bende evliyim tamam boşanmak kolay degil ama bosanmak isteyen adamada okadar kolay degil bosanmicam zirt pirt yapmak igrenc beklersin bi sure bu surede son hamlelerini yapar olcer tartarsin sıkmadan olmuyor mu tamam bosanalim diyeceksin bir taraf bosanmak isterken boşanmayacagim demek nedir adam evi ayirmiş kendi kendine evli kalsan nolur

Aslında aileler de bir ayna.. ama biz sevdiklerimize başka anlamlar yüklediğimiz için o aileden değillermiş, o evde yetişmemişler gibi davranıyoruz. Halbuki malzemeleri belli, eninde sonunda nasıl gaddar olabilecekleri belli.. biz görmek istemiyoruz.

Kuzeniyle yakın dönemlerde evlendik ve tamamen şans eseri yanyana tuttuk daireleri.. o kadar yakındıkki yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Çokta keyifli zaman geçiriyorduk ta ki ben belki de farkında olmadan zarar görüyoruzdur, aile olduğumuzu tam farkedemedik anlaşılan, biraz daha özel zamana ihtiyacımız var, mesafe koyalım diyene kadar..

O gece o hareketle birlikte bitti onlarda gözümde ki her dertlerinde koştum, yanlarında oldum.. Israrla zile basıyorum kapıyı açsınlar diye, o kadar mı hatrım yok dedim ve döndüm evime.. 1 hafta geçti burnumun dibindeler, bi nasılsın diye gelmedikleri gibi, yalandan bi kere aramadılar bile.

Sonraki süreçte çok zorlayacak beni... bunları unutmam da çok zor..

peşimden koşan oydu, evlenelim diye alnına silahta dayamadım.. gerçek değilse sevgisi onca çaba içine girer miydi? Ki en büyük hayali baba olmak olan bir adamdan bahsediyoruz.
Canim ben esimide dusunurektende bu cvbi verdim soyleki 3 yillik evliyim bir kere olsun esim bosanalim lafi gecmedi neler oldu hayatimizda gorsen evi birakip gitmedi…
Bizde bebek diye agliyoruz resmen inan bilmiyorum seni uzmek istemm ama. Sanki ya sana aci cektirmeye calisiyor. Yada baska birisi var..

Ben bu adama cok kizmis olsam da sana sunu soyliyim.
Madem bu kadar seviyordunuz birbiriniz, ve elle tutulur bir probleminiz de yok su an, gurur yapma, ve elinden geleni yap.
icindekileri soyle esine, ve bosanmak istemedigini soyle.
Pisman olma sonra ya deseydim diye.

başka birisi yok eminim.. sadakat konusunda zerre şüphem olmaz her ne kadar paranoyaya vurup arada her kadın gibi onu sıksam da :) hissetmeden birşey yaşayacak bir insan değil hele ki benimle hala evliyken..

ama bana bir bedel ödettirmeye çalıştığı kesin..

E aramiyor seni. Allah allah. Sasirtici yahu. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…