Lütfen, acil desteğe ihtiyacım var-Boşanmak istemiyorum :(

sesinin titremesinden mi umitleniyorsun ?
ümitlenmekte değil aslında.. ama hani hissedilir bazı şeyler, gözlerinin dolu dolu olması, sesinde ki burukluk.. Mekandan çıktığımızda ayağın kayar senin gir koluma istersen dedi mesela.. ben de valla reddedemeyeceğim bir teklif bu karda kışta diye girdim koluna.. alt geçitten geçerken farkettim hala kolunda olduğumu, söyledim biraz da espiriye vurarak, durumdan faydalnıyormuşum gibi olmasın şimdi burda kar buz yok ama elimi çıkarmıyorum ısıttım kolunu diyerek :) olsun güzel oldu dedi o da gülümseyerek.. kendi kendime mi kuruyorum yani sizce?

öğrendikleri ilk andan itibaren önemli olan sensin bizim için ama evlilikte çocuk oyuncağı değil diyerek beni de dizginlediler. Ama işin içine ailelerin girmiş olmasına rağmen ve benim ailemin yaklaşımı ortadayken karşı taraftan herhangi bir ses çıkmaması da ayrı kırıyor ailemi, farkındayım. Sanki biz erkek tarafıyız da gelini geri getirmeye çalışıyoruz. Bi naz bi naz anlatamam :)

Erkekler fazla salak canım,başıma gelen kötü herşeyi evliliğe bağlıyorlar.Bir de şu biriktirip de geçmişi önüne sebep koyması ayrı bir facia..En tiksindiğim insan tipi..Benzer şeyler yaşadık ben de boşandım ..Sizin gibi 6.ayda nişan,10ayda düğün yaptık sonra 7 aylık bebeğimle evi terk etmişti ben hemen görumceme söylemıstım uzakta da olsa gelıp bırsey yapsınlar dıye hıc de dusundugum gıbı olmamıstı...Zora gelemıyorlar,özgurlugunu ozleyıp sebepsız gıdebılıyorlar..O dönem hep hatayı kendımde aradım,konuma bakabılırsın istersen..Hata sende değil,adamın özü yapısı aile olmaya musaıt degıl aslında..
Geldıgı zaman konusmaya calıs bak halıne hareketlerıne sen anlarsın en cok..Eger ıkı aydır böyleyse ve cınsellıkte kopuslar varsa duzelme ıhtımalı cok zorlasıyor..

Savaşın sevginiz için bu adam sizi seviyor mücadele edin hatalarinizi telafi etmeye çalışın neyin gururunu yapacaksın sevdiğin adam ellerinden kayıp gidecek hem allah korusun ama tüm cabana rağmen ayrılık olursa da elimden geleni yapmaya çalıştım dersin kendi kendine, keşke demezsin benim hissettiğim bu adam sana aşık ama sen okadar yormussun ki onu, korkuyor artık bir arada olmaktan. ..

Ya hic de kurmuyorsunuz bence, hayir siz de sevmiyor olsaniz birsey demeyecegim ama eger siz de seviyorsaniz ki boşanmak istememeniz seviyor olduğunuzun kanıtı, biraz emek verin derim ben. Bir sekilde bir seyler yapin kurtarmak için, yine de bitse bile ki insallah bitmez diyeyim, keske şunu da yapsaydim belki kurtarirdim evliligimi diyecek hic bir keşke birakmayin arkanızda. Ben elimden geleni yapmıştım dersiniz. Iciniz rahat olur hic degilse. Simdi bu gurursuzluk olarak algılanmasın her zaman gitme demek gurursuzluk değildir. Bazen büyük bir erdem de olabilir. Gururunuzu koruyarak elinizden geleni yapın derim ben

başka bir boyut geliyor aklıma benim de.. çünkü resmen ağzımın içine bakıyordu, dokunmadan uyumaz, hatta kaç defa bunaldığım olmuştu, yapılık ikiz gibiydik. Sonra nolduysa oldu ve adam ters döndü resmen. evde sürekli tartışıyoruz ama dışardaysak gayet iyi yaklaşıyo bana vs. Ki son zamana gelene kadar cinsellik konusunda da sorunumuz yoktu. Dediğim gibi onca şeye rağmen hala birlikte uyuyabiliyorduk. son 2 hafta öncesine kadar da birlikteliğimiz öncesine rağmen azalmışta olsa yine de devam etmekteydi.

Nazar, gıpta, çekememezlik... bir anda bu kadar ters dönüş.. manevi açıdan bizi huzursuz edecek şeylerin olduğunu düşünmeye başladım artık.

Bence bu sevmiyor cunku hayatta bir es diger esine bosanalim demez gurur olsaydi evi terk ederdi sadece..

Olabilir açıkçası ben inanıyorum bu tür şeylere (dini olarak elbet) ama hoca hoca gezip kimseye para filan vermeyin derim dua edin Allah ile kul arasinda kimse yoktur. Ha tabi yine dua eden okuyup üfleyen kisilere gidilebilir ama para vererek büyü bozdurma işleri saçmalık. Sizin için ben de dua edecegim inşallah yatmadan once. Birbirini seven insanlarin ayrilmasi hep uzmustur beni. Hayirlisi olsun diyelim bana barışırsınız gibi geldi, tatil işini yine bi düşünün iyi akşamlar

Merhaba umarım herşeyi bir an evvel yoluna koyar hayatınıza en güzel bi şekilde devam edersiniz inşallah inanırmısınız bilmem ama ( ben çok inanırım)
Sirkeli su ile kapılarınızı evinizin heryerini dua ederek silmenizi tavsiye etcem kimilerine boş ve Saçma gelebilir ama yapmaklada bişey kaybetmezsiniz

Allah razı olsun.. İnşallah dediğiniz gibi olur da, anlayıp döner geri.. Bi gelse zaten epey bir süre herkesle irtibatı kesip ortadan kaybolmamız lazım.. :)

Çünkü gıpta ile bakılan bir çifttik diyordunuz belli mi olur insanlık hali

Bence bu sevmiyor cunku hayatta bir es diger esine bosanalim demez gurur olsaydi evi terk ederdi sadece..
peşimden koşan oydu, evlenelim diye alnına silahta dayamadım.. gerçek değilse sevgisi onca çaba içine girer miydi? Ki en büyük hayali baba olmak olan bir adamdan bahsediyoruz.

Eşinizin sizinle buluşmaktaki amacı maddiyattı bence. Evinizi terk edip tüm eşyayı ona bırakmanızı istiyor. Size dönmesini istiyorsanız evden Şahsi eşyaları dışında hiçbir şey alamayacağını söyleyin. Zaten evi terk eden o, boşanmada o kusurlu sayılacak, tazminat bile alabilirsiniz. Kaçan kovalanır, çok üstüne düşmeyin bence...

Sağolun tavsiyeniz için.. küçüklüğümden beri nazardan başıma bin türlü iş geldiği için hep çekerim kendime olumsuzlukları zaten.. ve eve girince de huzursuz hissetmeye başlayınca kendimi, üzerine bir de bunca tatsız olay.. aklıma başka birşey gelmiyor.. Sirkeli suyu bugün kapılarımızı silmek suretiyle denedik anacığımla :) yarın bir de sirkeli suyla yıkanmayı deneyeceğim.. :)

peşimden koşan oydu, evlenelim diye alnına silahta dayamadım.. gerçek değilse sevgisi onca çaba içine girer miydi? Ki en büyük hayali baba olmak olan bir adamdan bahsediyoruz.

umarım hissettiklerin doğrudur seni seviyordur.eşini sen tanıyorsun neyi ne için yapar bilirsin ama ilk msjda yazdıkların bana da seven birisinin yapacağı şeyler gibi gelmedi.hatta tam tersi kafasında evliliğini bitirmiş birisinin kağıt üzerinde de bitirme çabaları canlandı gözümde.

biz burada dışarıdan okuyoruz yazılanları objektif olmaya çalışıyoruz ama sen hala seviyor diyorsan o zaman bu işin peşini bırakma.sebep ne eşinin gerçek hisleri ne öğren.çünkü hala seni sevdiğini ama işin içinde çok daha farklı şeyler olduğunu düşünüyorsun

Dün garip bir şekilde, ev konusunu ne yapacağımı sordu işte. Ben de karar vermediğimi zaten hemen karar verilecek bir konu olmadığını söyledim. evden çıkmayı düşünüyorsan eşyaları satalım derim dedi, ben yorum yapmayınca derdim eşyalar değil, bende hakkın çok büyük senin mağdur olmanı istemem, istersen eşyalarda kalabilir tabi dedi sonra. Anlaşmalı boşanma konusunda bir sıkıntı yaşamayız herhalde diye sordu sonra. Ben de bilemiyorum avukatlar devreye girebilir diyerek ayar verdim ordan :)

şu an avantajlı durumda olduğumu biliyorum. Ayrıca kafam atarsa tazminatla da yükleneceğim. Elimde delillerim mevcut zira :)

Canım İnan çok üzülerek okudum yazdıklarını. O kadar çok seviyorsun ki evliliğini kurtarmak için ne kadar mücadele ediyorsun.canım sen onu eve çağır ve içinde ki herşeyi dök.bence eşinde seni hala çok seviyor.annesinin evinde kaldığı sürece aranızdaki soğukluk geçmez.bi arkadaş tatil fikrini söylemiş bende katılıyorum.başbaşa kendinizi dinleyin.neler yapmanız gerekiyor konuşun.eskilerin bi lafı vardır erkeğe annesinin lafı muska yerine geçer diye.eşinin ayrılık fikrini annesi desteklediği içinde eşin boşanmada ısrar ediyor olabilir

hayir ama esin biraz dengesiz geldi bana.

:) umarım faydası olur dua edicem sizin için
Biraz sakin olun sizde bişeyler yapmak için çok uğraşmayın bence yapılması gereken tek şey eşyaları toplamaya geleceği gün herşeyi net bir dille konuşmak hatalarınız var ise bunlar için özür dinleyip onu dinlemek olacaktır
Çünkü yapılması gereken çoğu şey yapılmış
Sürekli birşeyler yapmaya çalışarak ters tepebilir bu durum en iyisi bi süre oluruna bırakmak

Sakın düzeninizi bozmayın ve evinizi terk etmeyin. Ortada bi şey yokken, varsa da mücadele etmeden ayrılması kabul edilebilir değil...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…