Lütfen 2 dakikanızı ayırır mısınız akıl almam gerekiyor:(

mevyy1

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
76
-38
27
Kızlar daha önce konu açmıştım daha önce görüştüğüm biri vardı 2 ay boyunca görüştük ben boşanmış ve bir çocuk sahibi olduğumu ilk başta güvenip söyleyememiştim daha sonra anlattım konuştuk ve ailem kabul etmedi ve çevre bizi çok zorlar mutlu olamayız deyip güzellikle ayrılmıştık. Daha sonra benimle bir kaç kez iletişime geçti daha sonra ise ben yapmıyorum olmuyor cesaret edemiyorum ailemi ezemem deyip gitti. Dünde beni aradı beni unutamadığını ve tekrar denemek isteğini söyledi normal konuştuk 2 saat boyunca telefonu kapattıktan yarım saat sonra bir anda böyle bir şey dedim düşün istersen dedi bende ne demek istiyorsun dedim telefonu kapatınca içimde bir huzursuzluk oldu dedi doğru mu yapıyoruz bilmiyorum seni de üzmek istemiyorum dedi bende senin amacın benimle dalga geçmek mi bir daha bana mesaj atma dedim ve engelledim ondan sonra kaç kere sms attı uzun uzun. İşte ben böyle olsun istemedim özür dilerim bana hakkını helal et ben vicdan azabı çekerim filan beni kötü hatırlama dedi böyle olsun istedim seni üzmek istemedim dedi bende hiç birine cevap vermedim şimdide annesi mesaj atmış bu şekilde ne yapmamı nasıl cevap vermemi önerirsiniz?

Eklentiler

• IMG_6953.jpeg
    118,9 KB · Görüntüleme: 1.013

Ya, kusura bakma ama erkek meraklısı mısın? Ortada düzgün ciddi ilişki yok. Ne bu ne cevap vereceğim sorusu. Gelip şuraya çocuğum için nasıl daha iyi eğitim aldırabilirim hangi kitabı okusun yazın diye konu açmazsın. 2 aydır düzgün tanımadığın pis herifi soruyorsun.

Şuan ki yaşadığım durumu kendime bile açıklayamıyorum öyle bir psikolojik durumdayım

Adam gitmiş gelmiş gitmiş gelmiş gitmiş gelmiş siz yerinizde beklemişsiniz adamın gelip gitmelerini. Az duruşunuz, sınırlarınız olsun. Yine barışır yine terkedilirsiniz. Mesajı atanın annesi olup olmadığı bile belli değil. Sorun zaten aile değil. Adam içine sindiremiyor belli ki durumu.

Annesi ogluna kiyamamis tamam oynayin demis gibi algiladim
Öte yandan adamin da bir durusu yok, ailesi noo dedi mi adam çark ediyor
Ailesinin agzina bakan bir tip belli ki
Kafasi esince geliyor gidiyor
Aranizda sevgi bagi yok
Ve senin cocugun var ona saglikli bir ortam goremedim bence tamam hakkim helal olsun diyip gonder
Vicdan lafi yapip durmasin

Birincil olarak size istediği zaman ulaşıp istediği zaman ayrılması söz konusu olmamalı devreye kadınlık gururu girmeli . Bir erkek canı istediği zaman bana ulaşıp canı istedigi zaman gidemez ne münasebet? Siz kolay ulaşılabilir bir kadın misiniz buna neden müsade ediyorsunuz. İkincisi belliki arkanızda durup ben bu kadını istiyorum diyemeyecek . Ne hislerinin ne sizin ardinizda duramaz omuriliksiz bir erkek çocuğu daha . Üçüncüsü de klasik türk erkeği kafası boşanmış olduğunuz için sizden seks olarak faydalanabilir olarak goruyor ve bu gitgelli kanaldan girip size ulaşmaya çalışıyor olabilir . Üç hayır ile gotune tekmeyi basın kısacası.

Bu yorumu sabitleyip alkışlamak istiyorum.

Hani ailesi istemiyor demiştin karşı çıkarlar demiştin bence o mesajları atan kendisi seni deniyor olabilir bence burda bitir senin için hayırlı olanı bekle inşallah hersey gönlünce olur

Hemen cevap verme sakın bırak günlerce sürünsünler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…