Lumineyes ! (Lazerle Göz Rengi Değiştirme)

Lumineyes tr de yapan doktor ayhan basoglu ise neden nette bi tlf yada klinik adres vs bisey yazmiyor.bilen varsa soylesin.lutfen acilll.

Ayhan basoglu daha onceleri calistigi hastanelerde degil.bana bi ara mail geldi kendisinden.bilgilendirme amacli.fiyat vs de gondermis.fakat daha sonra da bi cok kez kendisine mail attim.yaklasik 1 ay oldu halen donus yapan olmadi.randevu almak istiyorum.hangi hastanede nerde bir turlu bulamiyorum biri yardimci olabilirse cok sevinicem gercekten

Ayhan basoglu na ulasmam icin bana burdan yazabilirmisin lutfen.kendisine mail attim.ameliyati yaptigin isoyledi ama daha sonra randevu icin yazdim gunlerdir bi cvp yok yardimci olurmusun lutfen burdan bana tesekkurler..

yaptırıpta göz rengi değişen var mı arkadaşlar... ben de çok istiyorum ama sağlık açısından sıkıntı olur diye de korkuyorum...

seren serengil sanırım "ben yaptırdım siz yaptırmayın tehlikeli" demiş. yanlış mı duydum bilmiyorum

Arkadaşlar burada adı geçen Emrah Koç'un sahte doktor olduğunu okudum gazetede, zaten instagram hesabını falan da kapatmış, sanırım bir tek Ayhan Başoğlu var

hangi dr olduğunu söylememiştir değil mi? bir de buse narcı diye biri varmış o da yaptırmış.. seren serengil gibi bir açıklama yapmamış galiba.
Buse Narcı'nın yaptırdığı lazer değil, bright ocular. Ameliyatla gözün üst tabakasını yarıp, iris üzerine lens yerleştiriyorlar. Mideniz kaldırırsa youtube da izleyin, tehlikeli bir yöntem. Ayrıca hiç doğal durmuyor..

büyük cesaret vallahi... ben izlemeye bile korkarım. bu arada Ayhan Başoğlu nu ben de duydum. Ayhan beye yaptıran var mı acaba, varsa da keşke ne oldu bitti bizimle paylaşsalar...

selam lumineyes 'ı gelişirip guvenli ve etkili hale getirmişler....com sitenin adı dr.mustafa mete ve dr.yıldıry yılıdırm isimleri,onara yapptıranlar cok memnunmuş

Son düzenleyen: Moderatör:
ben yaptırdım şeker... op.dr.mustafa mete ye.. yurtdışına gerek yok isstanbulda kendisi,google da arat bulursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…