Lumineyes ! (Lazerle Göz Rengi Değiştirme)

Bir de arkadaşlar söylemeden edemeyeceğim, yahu bu milletimiz çok cahil, yok kör kalacaksınız yok öyledir yok böyledir, her şeyden önce bu operasyon yapılmadan önce göze inceleme yapılıyor daha sonrasın da uygulama yapılıyor, bu işlem o kadar riskli olsa o doktor kafayı mı yedi bu riski alıp 3 kuruş için kendi meslek hayatını tehlikeye atacak, öyle bahsettiğiniz kadar sıkıntılı bir olay değil, lazer teknolojisi çok gelişmiş artık, gerek görme bozuklukların da gerek farklı sorunlar da kullanılıyor, şuana kadar kör olan görmedim, duymadım, yani cahil cahil konuşmayalım lütfen.
Önceki sonraki fotograflariniz var mi?

keşke tecrübe eden arkadaşlar süreçle ilgili biraz daha bilgi verebilse. bu çok yaygın olmadığı için insanın doktorla görüşme yapmak için bile cesarete ihtiyacı oluyor. yoksa şimdiye kadar muayene olmaya giderdim. gözlerim bal rengi biraz daha yeşilimsi ela olması bile çok hoşuma giderdi.

*güzel görünmek uğruna kör olma ihtimalini dert etmeyip, indirim derdine düşen kadınlar kulübü üyelerinin yaptırmayı dört gözle beklediği uygulama. ****

diye yorumlamis eksi Sözlükte biri :))))
hep paylasmak istiyorum bunu her göz forumlarinda:)))))))))))) :KK70::KK70:D yazık yav

yaptr
merhaba lazerle göz rengi değiştirme işlemini yaptırdınızmı ? ben başka 1 dr a çok uygun fiata yaptırdım ve çok memnun kaldım
Merhaba bende lumineyes yaptırmayı düşünüyorum hangi doktora yaptırdıniz ve öncesi sonrasi fotoğraflarınız var mı bi de gözünüze herhangi bir zarar verdi mi

Emrah koc un instagramda oceanic eyes laser hesabi var benim icin su an cok pahali daha uygun bir fiyata uygulayan birileri var midir ki

kızlar Emrah Bey 20 bin Ayhan bey 16 bin istiyor fiyatlar bana ucuk geliyor.Üstelik sonucunda kor olmakta var ve yaptıranlar niye cıkmıyor ortaya yaptıran varsa eger niye kimse paylasmıyor? bilgilendirecek kimse yok mu ? ben bu işlemi cok istiyorum bıktım artık lensten! :KK43:

Merhabalar senelerce gizli takip edenlerdenim kadinlar klubunu. Artık yaş ilerledikce ve birazda maddi feraha ulaşınca artık dedim ben de üye olma olmalıyım çünkü benimde isteklerim fikirlerim oluşmaya başladı. Gelelim konumuza. Türkiye mi ispanya mi derken ıspanya nin maddi olarak daha uygun olduğunu söyleyebilirim yaptırmadım ama yaptirirsam ispanyada yaptırırdım çünkü orda bir hafta kalmak yemek falan derken nerdeyse turkiyede aynı fiyata denk geliyor. Hem gezerim hem de gözlerimi renkli yaptiririm mantığına girdim ben. Eğer fikrim sabit kalırsa bu yaz tatilinde yaptırmayı düşünüyorum

Bunu ilk kez duyuuorum.ameliyatla göz rengi mi değisiyor

X