Lumineyes ! (Lazerle Göz Rengi Değiştirme)

numarayı atarsanız sevınırım ne kadara yaptırdınız
numarayı atarsanız sevınırım ne kadara yaptırdınız
özelden yazdım canım buraya yazılıyor mu bilmiyorum ben memnunum acele edilecek bir şey yok seans seans oluyor göze zarar vermeden seanslar doktor kontrolünde devam ediyor... hop 20 dakika içinde değişmiyor kim böle bir şey derse yalan söyler zaten

Senle birlikte bende çok araştırdım bari birilerine yardımım dokunsun diye yazma kararı aldım ben başladım sen naptın merak ettim

İşlemlere ben başladım çok kararsızdım ama korktuğum gibi olmadı öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz
Canim bende bu işlemi yaptırmak istiyorum bana yardımcı olur musun. Benim bir gözüm koyu kahve diğer gözüm ela ben renkler esitlensin diye çok istiyorum bunu çünkü çok belli oluyor sen memnunmusun doktorunun telefon numarasını yazarsan çok sevinirim

Özelden yazdim canim kusura bakma bayadir girmedim ben cok memnunum sükürler olsun

Merhaba arkadaşlar, ben de uzun süredir araştırıyorum bu işlem nedir nerede yapılır güvenilir midir diye. Daha önce cesaret edemedim fakat eğer ki yaptıran memnun kalan arkadaşlar veya araştırıp isim ve numaraya ulaşan arkadaşlar benimle de paylaşabilir mi ?

Hayretler içinde okuyorum postu, renkli göz uğruna görme kaybını riske nasıl alabiliyorsunuz, göz bu göz.
Burun dudak estetik yapılıp çirkin olsa düzeltilir ama göz öyle mi. Daha yeni bir teknoloji üstelik. Her işlem bir risktir ve sonuçları da henüz bilinmiyor.
Doktorların bir bildiği vardır diyorsunuz da onlara birşey olmaz onlar zaten sizden onam formu alıp öyle bu tür işlemleri yapıyor bir ihtimal zarar görürseniz de zaten baştan kabul etmiş oluyorsunuz.

Aynen bende arastiriyorum. Bi bilgi edindinizmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…