Lumineyes ! (Lazerle Göz Rengi Değiştirme)

Tr'de sözde bir dr 30bin'e yapıyordu ve bu İspanya'da 3bin dolara yapılıyor. Eğer şimdikiler de 30bin civarı rakamlara yapıyorsa İspanya'ya gitmek daha mantıklı

Tr'de sözde bir dr 30bin'e yapıyordu ve bu İspanya'da 3bin dolara yapılıyor. Eğer şimdikiler de 30bin civarı rakamlara yapıyorsa İspanya'ya gitmek daha mantıklı
Bencede. Fakat herhangi bir problem çıkarsa ispanyaya gitmek zor olur diye düşündüm emrah koç 25bine yapıyor dediğiniz gibi ama sahtekar diyolar arkasından

dedim ya ben yaptıdım yahuuuu offffff ....op.dr.mustafa mete... çokkkkkk güzel lll oldu yaaa

Nekadara yaptırdınız??

Bende Dr.Mustafa Mete ye yaptırdım benimde çok güzel oldu yaaa :) çok ilgili ve bilgili bir doktor yalnız herkez uygun değil çok ince eleyip sık dokuyor hasta seçerken riskleri minumuma indiriyor benimle birlikte gelen bir kaç kişiye uygun değilsiniz diye geri çevirdi yani ticari davranmıyor bu çok hoşuma gitti...

Nekadar sürede oldu sizinki? Uzun bir süreç diyor ve seans sayısı fazla olması nedeniyle tereddütteyim ben ve sanırım çok açılma olmuyor

Merhabalar arkadaşlar,
1 haftadır bende bu konuyu inceliyorum. bu güne kadar yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum. Belki sizede faydası olur. Bu arada kendimle ilgili birkaç bilgi de vermek istiyorum. yazışmaların detaylarını paylaşmadan evvel.
38 yaşındayım. İkiz çocuk annesiyim. 2000-2008 yılları arası daha lensler çok popüler bile değilken 8 yıl sophistic lens kullandım. ( lovely grey ve magic blue idi yanlış hatırlamıyorsam) renkli göz aşığıyım. (öyleki kocişim bile boncuk gözlü ama maalesef çocuklarda benim genler baskın çıktı ( )
Bir süredir yine taktım bu renkli göz konusuna araştırken instagramda bir sayfaya denk geldim. DM den yazdım. Hemen yanıt ve açıklama geldi.
yanıt: kesinlikle zararlı bir uygulama değil. maliyeti 20000 lira. ''Kaçırmayın ''şeklinde idi. bu kadar önemli bir konuda kaçırmayın diye pazarlama yoluna gidince rahatsız oldum. Sonra öğrendim ki Emrah koç un yaptığı uygulamaymış . Kiminle görüştüm bilmiyorum ama mucidimiz diye direk vatan şaşmazla olan videonun linkini attı. Benim ampul yandı tabi.Tehlike uyarıları falan beynimde...
Sonra diğer yandanda Mustafa Mete beyim olduğunu tahmin ettiğim bir telefon numarasına ulaşıp burayada wats up tan yazdım. Asistanı olduğunu düşündüğüm başka bir numaraya yönlendirdi.
- Mustafa Mete beyin asistanı olduğunu düşündüğüm numara ile wats uptan bir kaç kez yazıştım.
İl yazışma gayet güzeldi. Sorularım yanıtlandı vs. Fiyat bilgisi verildi yaklaşık 20000 civarı oda ( dolar üzerinden verdiler)
bende geri döneceğimi söyledim.
bu esnada bir yandan eşimi ikna etmeye çalışırken bir yandanda yaw birde körmör kalmayalım diye araştırma yapmaya bir yandan da acaba gerçek mi? 8 yıl lens kullandım, acaba hayalim gerçek olabilir mi diye kafamda deli sorular...
Neyse geri dönüp konunun üzerinde olduğumun bilgisini vereyim dedim. Samimiyetle de internette bulduğum birkaç resmi heyecanla paylaştım ; - yani bunlar gerçek mi diye ?! (evet gerçek , bu teknoli ile mümkün cevabını almayı beklerken , karşımdakinin cevabı ;- gerçek olmasa bu işi yapmazdık sanırım, garip bir soru oldu bu şeklinde idi. hooopp beni kafa gene karıştı. Ne kadar profesyonellikten uzak bir cevap...

Şimdi Ayhan Başoğluna ulaşmaya çalışıyorum. Sitesine girdim. orada bir mail adresi buldum. geri dönüş olursa birde oraya bakacağım.
İtiraf edeyim korktum artık. Televizyonlarda ne şarlatanlar var. Söz konusu olan sağlık. Mebla da düşük değil. Hem parayı vermek, hem sağlığından olmak hemde psikolojinin bozulması çok kötü olur.
Neyse ben araştırmaya devam ediyorum.
Bilgi edindikçe yaşadıklarımı paylaşmaya devam edeceğim. Umarım birilerine faydası olur.

Bugün haberde okudum. Yabanci çok güzel bir kadın göz rengini değiştirmiş. Gözlerine mavi silikon enjekte edilmiş harikaydı ama malesef göz sinirleri zarar görmüs. Bir gözu yüzde 50 bir gözü yüzde 80 görme kaybına uğramış. Sinirler zarar gördüğu için hayatı boyunca bu şekilde yasayacakmis. Riske değer mi.

Degmez tabi ki...bu kadar hassas bir organ icin riskli estetige girmek mantikli gelmiyor bana.

emlakçı bi bayan vardı o olmuştu,kahveymiş önceden ben onla tanıştıgımda yeşildi bariz gözleri...
geçendeki manken implant olmuş,ben dr.mustafa mete ile konuşmuştum,implant için tehlikeli yapmıyorum demişti haklıymış,lumineyes ın yeni bi ismini söylemişti lazer ile oluyormuş onu önermişti... enteresan cidden takip ediyorum bakalım,cesaret olursa yaptıracam.. bu arada fiyat sanırım 23-24bin arası tl olarakmış..yurtdışında ne kadara acaba ?

Arkadaşlar merhaba, öncelikle şunu belirteyim üyelik şahsıma ait olmayıp, tamamen sizi bilgilendirme amaçlı bu yazıyı yazmaktayım. Kesinlikle pazarlama amacın da değilim. DR.Ayhan başoğlunun asistanıyım.

Öncelikle sizlere şunu belirteyim. Maalesef son zamanlar da, hastanemize bazı göz rengi değişikliği mağdurları gelmektedir ve gözleri bazıları gecici, bazıları da kalıcı hasar görme şeklin de zarar görmüştür. Bunun nedeni ise işlemin zararlı olmasından değil tamamen yanlış bir uygulama kullanılmasından kaynaklıdır. İnternet de veya kulaktan duyma 20 saniye de göz rengi değişikliği tamamen asılsız bir olaydır, doktor dahil bu tarz vaatler de bulunan kişilerden kesinlikle uzak durulmalı, ayrıca hastanemize gelen bazı mağdurlar, işlemlerin hastane de değil doktor diye kendini lanse ettiği kişilerin evine giderek uygulamayı yaptırmaya çalışan ve bunun sonun da hem sağlığından hem de parasından olan kişiler, son günler de artmıştır. Türkiye de işlemi ilk uygulayan dr.ayhan başoğludur. İşlemler hastane ortamın da gerçekleştirilip öyle 20 saniye de olan bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Kişiye göre bu açılma yaklaşık 4, 5 ay sürmektedir.

İşleme başlanmadan önce kişinin gözü analiz edilmelidir. herhangi olumsuz bir durum söz konusu değil ise, işleme başlanır, işlem süreci cerrahi bir müdahale gerektirmeyen, gözün retinasına değil sadece üstde ki pigmentlere lazer atışı ile uyarılarak yapılmaktadır. Harhangi bir glokom veya kör olma gibi bir riski kesinlikle söz konusu değildir, çünkü dediğim gibi gözün sadece üst tabakasına müdahale söz konusudur. Fakat bahsettiğim üzere farklı vaatler de bulunan kişiler, bu uygulamayı çok daha farklı bir şekil de aktarıp dolandırıcılıp yapmakta veya kişilerin gözlerine olumsuz zarar verebilmektedir.

Bu kişilerden uzak durulmalı, kesinlikle hastane ortamı dışın da farklı yerler de bu tarz şeylere kalkışılmamalı.

Bura da yazıyı yazmamın sebebi tekrar belirtiyorum, hastanemize son günler de gelen madurların ve işin içinde oluşumun sebebi ile kişilerin beni arayıp maduriyetlerini duymamdan sebeptir. Bir çok kişi parasal yönden dolandırılmış ve madur edilmiştir. Herkese iyi forumlar dilerim...

Sayın a-ambrosia
Müvekkil ayhan başoğlu asistanı tarafından size ulaşılmaya çalışılmış, ancak kendısını whatsappta engellemenız noktasında irtibat kurulamamıştır.
Yine müvekkil tarafından yapılacak işlem silsilesi ayrıntıları ile tarafınıza izah edilmiştir.
Ancak, seanslara katılmayı reddettığınız için göz renginizin talebiniz doğrultusunda değişmeyeceği muhakkaktır.
Kaldı ki, gerek müvekkilin gerekse de asistanının size daimi surette ulaşma çabasına karşılık, hakikat dışı beyanlarda bulunmanız, hukuki ve cezai müeyyidelere sebebiyet verecektir. Dr. Ayhan Başoğlu’ndan herhangi bir şikayetiniz var ise, bu şikayetin mercii adli kurumlardır. Bu şikayetinize karşılık olarak,
mesleğini başarı ile sürdürmekte olan müvekkilim , gerçekliğine inandığı şeyleri belgelerle ve ispatlı bir şekilde söylemekten ve savunmaktan çekinmeyecektir.
İfade özgürlüğünüzü kötüye kullanarak müvekkilin kişilik haklarını ihlal eden davranışlarınıza devam etmeniz halinde hakkınızda kanun yollarına başvurulacağını bildirmek isterim.
Saygılarımla,
Av.Gizem Atok

İşlemlere ben başladım çok kararsızdım ama korktuğum gibi olmadı öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz

Arkadaslar bende yaptırmak ıstıyorum Arastırdıgım kadarı ıle ıkı doktor var bırı mustafa mete ve otekı aynan basoglu yaptıran varsa oncesı sonrası foto atabılırmı ve ne kadara mal oldu kac seansta sonuc aldınız cok tsk ederım sımdıden

Ben atamıyorum ama doktor beyin ya da asistanının numarasını verebilirim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…