Lumineyes ! (Lazerle Göz Rengi Değiştirme)

Lazeri her goz kaldirmiyo. Dr bey operasyondan once gozu muayene edip lazere uygunlugunu olCuyo. Eger uygunsa oyle operasyon yapiyo aksi taktirde kesinlikle yapmiyo

Bu dr bey dediğiniz şahıs kim,eğitimini nerelerde almış? Linkedin profilini burda paylaşın,biz de Cv sini görelim,araştıralım,ameliyat serilerine bakalım vs.. Sağdan soldan azerbaycandan bulgaristandan çakma diploma alanlar piyasada doktorum diye dolaşıyo.. Retinayı her göz hekimi değerlendiremez,standart göz hekimleri retina için retina uzmanından konsültasyon isterler ve bu retina uzmanları sayısı Türkiyede bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıdadır.. Bu lazerle göz rengi değiştirme riskine girip de retinanızda bir hasar oluşursa yani türkçesi kör olursanız,ameliyat için bir retina uzmanı bulmakta zorlanabilirsiniz.. Benden söylemesi..

Siz doktor musunuz? Bayağı bilgilisiniz bu konuda

canım
ayhan bey'in iletişim numarasını paylaşır mısın ya da başka kimde var? benim gözlerim de koyu renk d tüm prosedüre ne kadar ödeyeceksin?

yaptr
merhaba lazerle göz rengi değiştirme işlemini yaptırdınızmı ? ben başka 1 dr a çok uygun fiata yaptırdım ve çok memnun kaldım
merhabalar. Hangi doktora yaptırdınız acaba? özelden fotoğraf atabilir misiniz? ben de yaptırmak istiyorum ancak emrah bey'in istediği miktar çok fazla

Selennn95 merhaba. Lilyely sana Ayhan Bey'in numarasını attıysa benimle de paylaşabilir misin. Kendisi şu an siteye girmiyor sanırım. Acilen görüşmem lazım Ayhan Bey'le. şimdiden sağ ol

edaelif merhaba. Ayhan Bey'in numarasına ulaşabildin mi? :/

Selam. Ben de uzun zamandır araştırıyorum. Ayhan beyin numarasını bana da yollayabilir misiniz? Bu arada ben sadece Emrah beyin sonuçlarını gördüm diğer doktorlarınkine bakabileceğim bir site yollar mısınız?

Ben ayhan beye yaptirdim isteyen iletisime gecebilir bu ara da yanlis anlasilmaskn hic bir cikar iliskisi ve saire yoktur zaten benimle de alakasi yok direk kendisine yonlendiricem

bana özel den mesaj felan atmayın operasyonu ben yapmıyorum detay felan soruyorsunuz yahu :) bir de öyle 1,2 seans da mavi gözlü olacağım hayallerine kapılmayın süreç isteyen bir olay 3, 5 ay arası sürüyor operasyonu olduktan sonra göz renginin değişmesi ilk olarak göz çevresine yapılıyor, daha sonra göz bebeğinin çehresine, tabi bunlardan önce gözün ufacık bir kısmına bir kaç nokta atışı yapılıyor, hadi durum olumlumu veya tabakanın altından hangi renk çıkacak gibisinden, ama sonuç olarak gözleriniz çok koyu siyah kahverengi değilse 15 günde gözle görülür şekilde göz maviye dönüşüyor zaten. diğer 3,5 ay süre sadece tamamen rengin açılmasından ibaret.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de arkadaşlar söylemeden edemeyeceğim, yahu bu milletimiz çok cahil, yok kör kalacaksınız yok öyledir yok böyledir, her şeyden önce bu operasyon yapılmadan önce göze inceleme yapılıyor daha sonrasın da uygulama yapılıyor, bu işlem o kadar riskli olsa o doktor kafayı mı yedi bu riski alıp 3 kuruş için kendi meslek hayatını tehlikeye atacak, öyle bahsettiğiniz kadar sıkıntılı bir olay değil, lazer teknolojisi çok gelişmiş artık, gerek görme bozuklukların da gerek farklı sorunlar da kullanılıyor, şuana kadar kör olan görmedim, duymadım, yani cahil cahil konuşmayalım lütfen.

Site tadilata girmiş galiba açılmıyor. Mail adresi ya da telefon verebilecek olan var mı kızlar?

kızlar başlarda implanta karşıydım ama implant uzun süredir uygulanıyor. fakat bu lazer ya ilerde bi sorun oluşturursa .implantın geri dönüşü var ama bunun öyle birşeyi deyok. aslında lazeri umut vadediyor diyordu doktorlar ama düşününce korktum. nasıl normal kırma kusurlarını düzelten lazer bile ilerde sorun çıkarabilir belki diyorlar ya buda böyle birşey olursa. implant sanki daha sağlıklı gibi geldi düşününce gözüme.

Son düzenleyen: Moderatör:
sonuç ne oldu acaba merak ettim..gerçekten yıllardan beri kafamda netleşmeyen bir şey de şu lumineyes

Memnun kalan varsa da buraya yazma geregi duymuyor... Doktorlar bir sürü hastası olduğunu söylüyor ama nedense kimsenin konuştuğu yok...

Seval hanim merhaba. Yaziyi yeni gördüm. Merak ettigim bir nokta var. Numarali gözünü lazerle cizdirmis bir kişiye bu lumineyes uygulanabilir mi acaba? Hic operasyon gecirmemis mi olmasi gerekiyor. Benim gözlerim -3.75 miyop

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…