Lüften fikir verin.Akıl verin bana 😔

Ayse kya

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2023
253
58
Arkadaşlar bebek istiyoruz eşimle bu ay da ovulasyon kullanarak yumurtlama gününü değerlendirdik.Ama adetime bugünle birlikte 5 gün var.Sabah dayanamadım gidip kan verdim 0.42 çıktı hata mı yaptım bilmiyorum ama gebelik çıkmadı, yumurtlamanın üstünden de sadece 11 gün geçti.Nolur akıl verin bana napıcam adetimin geçmesini mi beklemeliyim yoksa gebe olma ihtimalim kalktımı ortadan.Çok heyecanlıydım dayanamdım ve böyle bir sonuç beni çok üzdü.

henüz yeniyse düşük çıkmış olabilir 0.42 bence hamilelik var biraz daha bekle sabret canim test yaparsın

Ben hamileliğimi yumurtlamadan 11 gün sonra öğrenmiştim erken gebelik testi ile silik çıkmıştı, birkaç gün daha tekrar et bence canım eğer varsa 1-2 güne çıkar erken gebelikte tabi yumurtlama gününden eminsen, çünkü başka günde yumurtlama olduysa geç döllenme vs durumlarında daha da geç çıkıyor.

henüz yeniyse düşük çıkmış olabilir 0.42 bence hamilelik var biraz daha bekle sabret canim test yaparsın
5 altı negatif değerlendirilir her türlü canım 0.42 ile hamilelik var diyemeyiz ama daha kanda değer artmamiş olabilir çok yeni ise

Çok istiyorum ve böyle görünce morelim çok bozuldu daha adetime 5 gün var ama erken öğrenen çok olmuş o morelle kan verdim ama sonuç beni mahvetti

5 altı negatif değerlendirilir her türlü canım 0.42 ile hamilelik var diyemeyiz ama daha kanda değer artmamiş olabilir çok yeni ise
Canım ben yumurtlama dönemini ovulasyonla takip ettim 18 şubat cumartesi pik günüydü değerlendirdik,pazarda çatladı o günü de değerlendirdik yani ayın 20’si itibari ile hesaplıyorum 11 gün gecmiş üstünden ama adete 5 gün var daha döngüm 30 gün sence ilerleyen günde çıkarmı

Acele etmeyin bu ay olmazsa başka zaman olur Ben de bekliyorum 1 yıldır. Yumurtlamadan 11 gün geçmesine rağmen bu değer çıktıysa negatiftir

Çok istiyorum ve böyle görünce morelim çok bozuldu daha adetime 5 gün var ama erken öğrenen çok olmuş o morelle kan verdim ama sonuç beni mahvetti
Ilk gebeligimde adet 7 gun varken kan negatifti 0.01 di canim. 5 gn de ayniydi.

Ama adet gunu 117 ile ogrendim :) lütfen sabret....

Acele etmeyin bu ay olmazsa başka zaman olur Ben de bekliyorum 1 yıldır. Yumurtlamadan 11 gün geçmesine rağmen bu değer çıktıysa negatiftir
Yumurtlama degil de catlama tarihi onemli canim..

Bir de bebek cok gec yerleşebiliyor. Ilk gebeligimde 10 gun sürmüştü. Adet gunu ogrenebilmistim kan hep negatifti 5 gune kdr

Bazı ınsalar 11 gün sonra öğrenmiş.Bazıları adete 2 gün kala bazılar adetten 5 gün sonra.Ama çoğu sitelerde net sonuç için 14-17 gün arası diyor.Beynimden atmak istiyorum ama olmuyor galiba yine gebe değilim.Cok istiyorum cok dua edıyorum ama bu ayda boşa gittiği için çok üzgünüm.ilerleyen günlerde yükselmez mi acaba.Adet olmazsam 2,3 gün gecıkse hamile olabilir miyim onu düşünüyorum.

Ben çatlamayı kastediyor diye varsayarak
Yumurtlama degil de catlama tarihi onemli canim..

Bir de bebek cok gec yerleşebiliyor. Ilk gebeligimde 10 gun sürmüştü. Adet gunu ogrenebilmistim kan hep negatifti 5 gune kdr
Ilk gebeligimde adet 7 gun varken kan negatifti 0.01 di canim. 5 gn de ayniydi.

Ama adet gunu 117 ile ogrendim :) lütfen sabret....
Kuzum çatlama 19 şubatta oldu 16,18,19,21 şubatı değerlendırdik.Yani çatlamayıda değerlendirmiş olduk.Şimdi tam 5 gün var adete acaba seninki gibi olurmu bir yanımda stres bır yanımda üzüntü var.Bir de yerleşme 10 gün sürmüş ya senin yerleşmeden kac gün sonra kanda görünüyor.Sürecin bana biraz umut oldu ama morelim cok bozuk yinede.

Canım bu süreçte en zor şey sabır ama en gerekli şey de malesef sabır. Kendini bu kadar şartlarsan yipratirsan Allah korusun kimyasal gebelik de gecirebilirsin. Bu yolculukta psikoloji çok önemli. Bu kadar düşünme akışına birak. 5 gün çok erken bir zaman kan vermek için. Bu süreçte farklı şeylere yoğunlaşmaya çalış bebek düşüncesini biraz atmaya calis aklından

O kadar haklısın kı canım.Şimdi şöyle söyliyim ben cok uzun zamandır bır çocugum olsun istiyorum cevremde herkesin bebegı var.Her gördüğümde üzülüyorum bazılarıda o kadar gözüme sokuyorlar ki canım acıyor böyle olunca.Bu yuzdende cok heyecanlı bır ay gecırdım yumurtanın çatlama gününü takip ettim değerlendirdik.Kendimi cok hazır hissettm biliyorum acele davrandım ama bazı kısılerde erken sonuc gorunce elımde olmadan yaptım bu defa da hayal kırklıgına ugradım sımdıde acaba daha 5 gün var sonuc degısırmı düşüncesi beni umutlandırıyor.Yoksa ben de isterdim kafama takmıyım ama duygularım işte engel olamıyorum

Seni çok iyi anlıyorum zaten bize ne yapıyorsa çevremiz yapıyor. Benimde ilk denemem regl ile sonuçlanınca bunu telefonda "regl basladi karnım ağrıyor uzanıyorum" dememle öğrenen kayınvalidem duraksayip "hmm hayırlısı olsun" demişti ve içten içe çok üzülmüştüm. Doğru zamanda seninde olacak kendini en azından bu kadar çok üzme lütfen.

Çok dua edıyorum Rabbim hayırlı zamanda sağlık hayırlı evlat nasip etsin.Ama kendim istiyorum bu bebeği eşim istiyor buraya kadar her şey çok güzel.Bir de çevrediklerin imaları yorumları inanki daha fazla rahatsız ediyor ,üzüyor.Peki senin çocuğun oldu mu canım.

Ben yaklaşık 10 gün önce hamile olduğumu öğrendim canım henüz bebeği görmedik ama keseyi gördük 3 gün önce. Annelik gerçekten delilik ne korkularımız bitiyor ne endişelerimiz. Haftaya bebeği görmeye kalp atışını duymaya gidicez ama ya goremezsek ya duyamazsak korkusu var bende de. Annelerin duası kabul olurmuş derler bende senin için dua edicem inşallah sende tez zamanda güzel haberler alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…