Lüften fikir verin.Akıl verin bana 😔

Leke gibi zaten farkı anlaşılmayacak gibi değildi benimki siyaha yakın çok koyu kahverengiydi. 2 gün falan sürdü ama dolu dolu gelmedi damla damla geldi. Günlük ped yeterli oldu o kadar azdı yani
Anladım canım ,artık hayırlısı ınsallah bende guzel haber alır paylasırım sizinle.Önerilerin ve moral desteğin için teşekkür ederim.Rabbimde sag salım bebegıne kavuştursun seni inşallah🥰🙏🏻🤲🏻

Anladım canım ,artık hayırlısı ınsallah bende guzel haber alır paylasırım sizinle.Önerilerin ve moral desteğin için teşekkür ederim.Rabbimde sag salım bebegıne kavuştursun seni inşallah🥰🙏🏻🤲🏻
Amin canım inşallah. Güzel dileklerin için çok sağol🌺 umarım en kısa zamanda seninde herşey gönlünce olur dualarım senin gibi isteyen herkesle 💕

4 gün kala kaset testte cıft cızgı gordun demı canım bıde hıc belırtın oldumu
Kaset test değildi canım erken gebelik testiydi benimki. Kaset test adet gününden önce belli etmez yüksek ihtimal hassasiyetleri daha düşük
Yerlesme kanaması sanırım nadıren oluyormuş leke gıbı mı gelıyor yoksa adettekı gıbı mı canım
Bende de oldu yerleşme kanaması adet günü tam adet başlar gibi koyu renk 2 gün az az geldi birkaç kez. Ben hatta adetim başlayacak sanmıştım gebeliği de bildiğim için acaba kimyasal mi demiştim ama kesildi hemen

Kaset test değildi canım erken gebelik testiydi benimki. Kaset test adet gününden önce belli etmez yüksek ihtimal hassasiyetleri daha düşük

Bende de oldu yerleşme kanaması adet günü tam adet başlar gibi koyu renk 2 gün az az geldi birkaç kez. Ben hatta adetim başlayacak sanmıştım gebeliği de bildiğim için acaba kimyasal mi demiştim ama kesildi hemen
Kuzum bazılarında kaset testte 2,3 gun kala cıkıyor bazılarında 5,6 gün gecınce ben de heyecanlıyın hemen sonucu ogrenmek ıstıyorum.😞 bu kanamada kafayı karıstıyor bılmıyorum ınsallah hayırlı bır son olur bu ay.

Arkadaşlar bebek istiyoruz eşimle bu ay da ovulasyon kullanarak yumurtlama gününü değerlendirdik.Ama adetime bugünle birlikte 5 gün var.Sabah dayanamadım gidip kan verdim 0.42 çıktı hata mı yaptım bilmiyorum ama gebelik çıkmadı, yumurtlamanın üstünden de sadece 11 gün geçti.Nolur akıl verin bana napıcam adetimin geçmesini mi beklemeliyim yoksa gebe olma ihtimalim kalktımı ortadan.Çok heyecanlıydım dayanamdım ve böyle bir sonuç beni çok üzdü.
15. Gün bir gebelik testi yapın birde adetin geçmesini söylüyor herzaman doktorlar böyle hayal kırıklığı olmasın diye zaten çok erken bence benim fikrim ama bilmiyorum bakalım diğer arkadaşlar ne dicek.. hakkında hayırlısı olsun🙏🏼

15. Gün bir gebelik testi yapın birde adetin geçmesini söylüyor herzaman doktorlar böyle hayal kırıklığı olmasın diye zaten çok erken bence benim fikrim ama bilmiyorum bakalım diğer arkadaşlar ne dicek.. hakkında hayırlısı olsun🙏🏼
Canım hesap yaptım hatta 6 gün varmış adetime bende erken öğrenenler olunca heyecan yaptım.Şimdi hıcbır sey yapmıcam adet gunu yapcam kaset test cıkmazsa 2,3 gun sonra yapcam yıne cıkmazsa zaten adet olurum.

Canım hesap yaptım hatta 6 gün varmış adetime bende erken öğrenenler olunca heyecan yaptım.Şimdi hıcbır sey yapmıcam adet gunu yapcam kaset test cıkmazsa 2,3 gun sonra yapcam yıne cıkmazsa zaten adet olurum.
Anladım canım herkesde aynı olmuyo malesef bencede beklemek en iyisi inş vardır☺️🙏🏼

X