Lucky7 ' iN GeYiK YeRi :)

Kendisi cok canli, guleryuzlu, cocuklari olmasina ragmen cok fit , hatta asiri fit. (Sirf bu yuzden gorusmek istemiyorum kendisiyle) Hem alimli , hem de hanimefendi bir havasi var. Yasindan cok kucuk gosteriyor. Hem evli hem cocuklu olacaksin hemde beratti gibi bakimli ve enerjik olacaksin. Herkesin harci degil bu.

Maşaallah
Merak ettim biraz daha detay versenizYaşı,çocukları vs gibi

Maşaallah
Merak ettim biraz daha detay versenizYaşı,çocukları vs gibi

O bilgi gizlidir efem.
Yazdiklarimin hepsi dogrudur. Beni taniyanlar bilirler(bilenler bilir:) , hissetmedigimi soylemem, yag yakma ozelligim yoktur, sadece karbonhidrat yakarim.

doksun:) ben arkami donuyorum :)

Simdi aramiz bozulurmus. Bir daha gorusmezmisiz.

Son düzenleme:
O bilgi gizlidir efem.
Yazdiklarimin hepsi dogrudur. Beni taniyanlar bilirler(bilenler bilir) , hissetmedigimi soylemez, yag yakma ozelligim yoktur, sadece karbonhidrat yakarim.

Simdi aramiz bozulurmus. Bir daha gorusmezmisiz.

Mesaj alınmıştır
Maşaallah diyelim o zaman
Yağ yaksak daha iyi olacak

Mesaj alınmıştır
Maşaallah diyelim o zaman
Yağ yaksak daha iyi olacak

Yag dedin de 70 kiloyum nevretse ben , ne olacak bu halim.

Biz sansliyiz nevreste hanim. mi diyeyim nevreste mi diyeyim ? biz arkadas olarak tamamamiz:) birbirimize guveniyoruz :) guzel birsey bu :)

Evet sansliyiz bencede. Gec tanistik ama daha erken tanissaydik daha iyiydi.

Bu arada benim yarin bir gorusmem var. Dinamik olmam lazim. O yuzden cikiyorum. Siz devam edin. Iyi geceler B&N .

+

Pasta yemiyorum gulum. Pastadan cikolataya gecis yaptim.

Son düzenleme:
Bu arada benim yarin bir gorusmem var. Dinamik olmam lazim. O yuzden cikiyorum. Siz devam edin. Iyi geceler B&N .

+

Pasta yemiyorum gulum. Pastadan cikolataya gecis yaptim.

biliyorum ya takiliyorum sana :) is gorusmen insallah istedigin gibi olurda burda, benle kalirsin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…