Lucky7 ' iN GeYiK YeRi :)

Uzun diyeyim , 10 sene oldu . ondan onceside var bu ulkede baya yasadim aslinda.

Oralı olmuşsunuzAileniz yakında ise sorun yok yoksa zor olmalı
Ben yokum siz takilin. Arkamdan cok mukemmel oldugumu filan soyleyin. Ben hic bozmam sizi.

Tamam yer altinda bulusalim.

Buranin yerlisi olduk sayilir.

Daha oraya gelmedik bir sonraki sohbetlerimizde sadece senden bahsedeceğiz
Öyle olmuşAllah kolaylık versin
Başka şehirde bile yaşamak zor Ülke dışında olmak daha zordur

Insanin ulkesi gibisi yok ama burada da farkli guzellikler var. Insan secmekte zorlaniyor.

Ben yokum o zaman benden bahsedebilirsiniz. Zorla da dedikodumu yaptiririm :)

benim ailem izmir de ben izmirliyim . ailemden kimse yok burda . maalesef... iste luckyle tanistim ne tatli bir kiz ki iyiki tanistim .. onunla:)
Yabancı bir ülkede kendi ülkenden,dilinden biriyle tanışmak ayrı bir güzeldirArkadaşlığınız daim olsunÖzelden de görüşüyorsunuz o zaman ne güzel
Insanin ulkesi gibisi yok ama burada da farkli guzellikler var. Insan secmekte zorlaniyor.

Ben yokum o zaman benden bahsedebilirsiniz. Zorla da dedikodumu yaptiririm :)

Tabi ki her yerin ayrı bir güzelliği varEvin nerde olursa orayı memleket biliyorsunBen ülkemdeyim ama yıllardır başka şehirdeyim çok uzak olmasa bile her zaman gitme imkanı olmuyor.Bir şekilde alışmak,yaşamak zorundayız
Tamam beratti seni anlatsın ben de fikir edineyim o daha iyi tanıyor seni

benim ailem izmir de ben izmirliyim . ailemden kimse yok burda . maalesef... iste luckyle tanistim ne tatli bir kiz ki iyiki tanistim .. onunla:)

ne diyorsun kiz sen:) cok tatlisin iyiki tanismisim seninle

Aferin bak ne guzel yaziyorsun. :))

Evet beratti gercekten farkli. Kocasiyla konusmadigi kadar benimle yazisiyor her gun.

Burasi hic bir zaman memleketim olmadi ama Turkiye'nin medeniyet acisindan cok eksikleri var.

Aferin bak ne guzel yaziyorsun. :))

Evet beratti gercekten farkli. Kocasiyla konusmadigi kadar benimle yazisiyor her gun.

Burasi hic bir zaman memleketim olmadi ama Turkiye'nin medeniyet acisindan cok eksikleri var.

Genelde öyle oluyor..
OlabilirHala yaşamamamız gereken şeyleri yaşıyoruz

ben lucky yi anlatayim o zaman :) iyimser, yardimci , comert:) benim arkadasim sirdasim olabilacek kisi kisacasi ,,,

sen hala burda misin? ben yatmisindir diye dusunmustum .:)
,

Bunu evet olarak algiliyorum. :)
Herşey karşılıklıdır eminim oda sizin için aynı şeyleri düşünüyordurÇok şanslısınız bu devirde arkadaş,sırdaş bulmak çok zor

Aynen oyle bu devirde adam gibi arkadas bulmak cok zor. Her daim konusacagim bir insan kendisi ... ama kirli camasirlarini dokucem onun ortaya birazdan.

Bunu evet olarak algiliyorum. :)

Aynen oyle bu devirde adam gibi arkadas bulmak cok zor. Her daim konusacagim bir insan kendisi ... ama kirli camasirlarini dokucem onun ortaya birazdan.

Çok şanslısınızEn önemlisi arkanı rahatlıkla dönebilmekBen henüz karşılaşmadım öyle biriyleYok yok dökme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…