Lucky7 ' iN GeYiK YeRi :)

Kendisi cok canli, guleryuzlu, cocuklari olmasina ragmen cok fit , hatta asiri fit. (Sirf bu yuzden gorusmek istemiyorum kendisiyle:KK1:) Hem alimli , hem de hanimefendi bir havasi var. Yasindan cok kucuk gosteriyor. Hem evli hem cocuklu olacaksin hemde beratti gibi bakimli ve enerjik olacaksin. Herkesin harci degil bu. :KK23:

Kendisi cok canli, guleryuzlu, cocuklari olmasina ragmen cok fit , hatta asiri fit. (Sirf bu yuzden gorusmek istemiyorum kendisiyle:KK1:) Hem alimli , hem de hanimefendi bir havasi var. Yasindan cok kucuk gosteriyor. Hem evli hem cocuklu olacaksin hemde beratti gibi bakimli ve enerjik olacaksin. Herkesin harci degil bu. :KK23:

Maşaallah:nazar::KK9:
Merak ettim biraz daha detay verseniz:KK52:Yaşı,çocukları vs gibi:KK9:

Maşaallah:nazar::KK9:
Merak ettim biraz daha detay verseniz:KK52:Yaşı,çocukları vs gibi:KK9:

O bilgi gizlidir efem. :KK1:
Yazdiklarimin hepsi dogrudur. :nazar: Beni taniyanlar bilirler(bilenler bilir:) , hissetmedigimi soylemem, yag yakma ozelligim yoktur, sadece karbonhidrat yakarim.

doksun:) ben arkami donuyorum :)

Simdi aramiz bozulurmus. Bir daha gorusmezmisiz. :KK1:

Son düzenleme:
O bilgi gizlidir efem. :KK1:
Yazdiklarimin hepsi dogrudur. :nazar: Beni taniyanlar bilirler(bilenler bilir) , hissetmedigimi soylemez, yag yakma ozelligim yoktur, sadece karbonhidrat yakarim.

Simdi aramiz bozulurmus. Bir daha gorusmezmisiz. :KK1:

Mesaj alınmıştır:KK42:
Maşaallah diyelim o zaman:nazar:
Yağ yaksak daha iyi olacak:KK1:

Mesaj alınmıştır:KK42:
Maşaallah diyelim o zaman:nazar:
Yağ yaksak daha iyi olacak:KK1:

Yag dedin de 70 kiloyum nevretse ben , ne olacak bu halim. :KK43:

Biz sansliyiz nevreste hanim. mi diyeyim nevreste mi diyeyim ? biz arkadas olarak tamamamiz:) birbirimize guveniyoruz :) guzel birsey bu :)

Evet sansliyiz bencede. Gec tanistik ama daha erken tanissaydik daha iyiydi. :KK53:

Bu arada benim yarin bir gorusmem var. Dinamik olmam lazim. O yuzden cikiyorum. Siz devam edin. Iyi geceler B&N . :KK16:

+

Pasta yemiyorum gulum. Pastadan cikolataya gecis yaptim. :KK43:

Son düzenleme:
Bu arada benim yarin bir gorusmem var. Dinamik olmam lazim. O yuzden cikiyorum. Siz devam edin. Iyi geceler B&N . :KK16:

+

Pasta yemiyorum gulum. Pastadan cikolataya gecis yaptim. :KK43:

biliyorum ya takiliyorum sana :) is gorusmen insallah istedigin gibi olurda burda, benle kalirsin:)

X