LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

kitap okuyorum ,sınavlarada çalışıyorum,yemek,bulaşık ,çamaşır,kızım,kk o kadar çok şey yapıyorum gecede 3 posta kalkıyorum ...oha çüş yani bana..

hurim bende 2007 de keşfettim o zamanlar teşekkür butonu vardı.bende cilt çatlağıyla ilgili araştırma yapıyordum sonra bu siteyi gördüm başka yerlerede baktım çok beğendim 2 sene misafir olarak takip ettim ve bigün dert bölümünde bi konu vardı çok dikkatimi çekti o konuya yorum yapabilmek için üye oldum sonrası malum.gecenin 12 sinde sempatiksalakcinni hiç rumuzumu değiştirmedim.benimde ters düştüklerim çok artık onlarla aynı ortamda bulunmamaya gayret ediyorum.haa keşfettiğimde bu siteyi evliydim keşke bekarken bulsaymışım.

Ay ben kk'yla nasıl tanıştım kaydirigubbakcemile3
Cilt bakımı veya ağdayla ilgili birşeylere bakarken tesadüfen keşfettim 1-2 hafta misafir olarak gezdim sonra tam 23 Nisan 2009da üye oldum :roflol:
Pek ters düştüğüm kimse yok,hatta hiç yok,varsa da hatırlamıyorum ki sohbetin açık olduğu dönemlerde belki olmuş olabilir sırnaşık şey

niye bekarken
daha fazla vakit ayırabilmek için mi
yoksa evlilikle ilgili şeylerle mi ilgili
buradaki derdim var bölümünü okuyanın gözü korkar bence

hmm bekarken neden ??
evli insanların yaşadıkları görürü evlenmezdim mi diyeceksin kaydirigubbakcemile3

hangi sınavlara çalışıyorsun huri
sorma şeker aöf kızım saolsun hiç ders çalışamadım 2. dönem çok kısaydı 5 dersten kaldım 3 ünü eylülde vermem lazım...yoksa okul bitmeyecek..

Elif Şafak Siyah Süt şu ara onu okuyorum yeni doğum yapanlara tavsiye ederim

meldam hoşgeldin canım :1hug: siyah sütü ben okumuştum çok etkilendim ben o kitabı okuyunca dedimki bu kitabı okuyan çocuk falan istemez.

aha aha aha aha ya yetiştiremiyorum size çene yahuuuu..
dışardan insanlar girip almasalar resimlerimizi resimleri paylaşmak isterdim.
ben burda en çok karşımdakilerin tiplerini merak ediyorum ...
aslında üye olmayanların göremeyeceği bölüm var burda resim konuyor ama içi fesat olan üye olupta girer yahu

niye bekarken
daha fazla vakit ayırabilmek için mi
yoksa evlilikle ilgili şeylerle mi ilgili
buradaki derdim var bölümünü okuyanın gözü korkar bence

şöyle burdaki hayatin içinden bölümünü okusaydım evlenmezdim de ondan sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…