LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

selam kızlar temmzu ayı edisi huri den selamlar hepiciğinize..
şu fatmagülün suçu ne dizisinde şu salak engini oynatmasalar ya ..o çocuğu hiç sevmedim ben ..o da türkiyenin yıldızları yarışmasından çıkmıştı tipi hiç hoşuma gitmiyor beeee

Hoşgeldina.s.

Engin hangisiydi ya hatırlayamadım şu bir bulut olsamda ki çocuk mu?bilmiyorumkismile

hurii

Ya şu Engini bi ben tanımıyorum ha,
Bir bulut olsamda da psikopatı oynamış doğrumu?

loca selam tatlım nasılsın..ne zaman başlıyor berenin yeni dizisi onunu topiğinide sen aç başlayınca.

hurii

Doğru hatırlamışım..Orda iyi oynamıştı ya..bilmiyorumkismile
:kedi:bilmiyodum senin kedin olduğunu netten buldun sandım.bilmiyorumkismile affetsin beni kedicikin ismi ne bilmiyorum.

İsmi bıdık ablası daha 2 aylık..

Kızlar söylemiş miydim daha önce benim muhabbet kuşum var ismi de Behlül :roflol: :roflol: sırnaşık şey

engin akyürek bir bulut olsam da oynuyordu bi de bu çocuk türkiyenn yıldızlar yarışmasından berenle oradan tanışıolarrr

hurim hoşgeldin Şeniziyiyim canım sen nasılsın?şu engini bende hiç sevmedim ya :sinifsinif:bir bulut olsamda antipatim oluştu .
hurim berenin yeni dizisinin başlığı çoktan açılmışta hatta sayfalar ilerlemiş bile :1shok:

Hoşgeldina.s.

Engin hangisiydi ya hatırlayamadım şu bir bulut olsamda ki çocuk mu?bilmiyorumkismile

hurii

evet ta kendisi yabancı damatta nazlıya aşık olan sıpa...ben o çocuğu yaprak dökümündeki yeni şevketle eş değer tutuyorum aynılar oyunculukları

Hevin link ver kuzucum iki satır karalayalım berenin topiğinesempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…