LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
ben hala dünde kaldımkaydirigubbakcemile3 bi flash back yapim :roflol::roflol::roflol:
ay ne aşkı memnuy du yaaaaa...özledim şimdiden..
geçen gün ne düşündüm...2009 yılının en asabi üyesi seçilmiştim 2010 yılının nesi seçilirim acaba didim kendi kendime sempatiksalakcinni
bi düşünimsempatiksalakcinni bence aşkı memnu topiğinde tuuu siz bu diziyi izliyorsanız kocalarınızı aldatmaya meraklısınız iftirasına urayan üyelerden biri seçilebilirsinakannehir :roflol::roflol::roflol:
nikon tamam dikkat ederim kaydirigubbakcemile3 niko bi ara avatar yapmıştın bunu rütbenede karpuz getir yiyek yazmıştın hep seni görünce canım karpuz çekiyordu cokacimcoook:KK1:
onu görünce canının karpuz çekmemesi mümkün müsırnaşık şey nasıl da muzur muzur yiyo şerepsiz
Archie_07.gif
sırnaşık şey delikafadulden :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
:1shok:en asabi üye ve sen akannehirne alaka ya benim dikkatimi çekmedi o enlere bakmıştım ama fisfisfis
bence sen en sempatik üyesin :asigim:
en komiğide nikoncan :KK1:
sizce ben ne olurum sempatiksalakcinni
bence en bihtere benzeyenisırnaşık şey kaydirigubbakcemile3 :roflol:
he he sitedekilerle takışınca editör mü olunuyor yani kaydirigubbakcemile3
ben hep akıllı durayım en iyisi kaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol::roflol:
Keyifli sohbetler izmitli hemşerim ve saz arkadaşlarıkaydirigubbakcemile3

Selam vermeden geçmeyeyim dedim
:KK3:kaydirigubbakcemile3
papatyanil sende katıl bize :ecrin_bebek:gördüm seni
o benim kardeşim kız :mymeka: ablasını merak etmiş gelmiş kaydirigubbakcemile3

Ben kaçtım kızlar yarın görüşürüz iyi geceleropuyorumnanaktan

anlatiyim:KK1:
okul zamanında erkek ve kız arkadaşlarımla topluca sinemaya gittik..ozamanlar ben korku filmi falan hiçç izleyemem..hatta yalnuz uyuyyamazdım çok korkardım
tabii herkes biliyodu bunu
komedi filmi diye anlaşmıştık
bana gıcık olan bi arkadaş biletleri ben alırım dedi..gitti aldıı
bekledik...tam içeri gircez görevli dediki şeytan çarpması değil mii benn:1shok:dondum kadım..ve zorla ikna edildim..içeri girdimm...bi arkadaş ayakkabısıı çıkardı korkuudankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
o uyuz arkadaş bile korkmuştu aahh ahh okul ıllarııııboshayallersmile

sizin anılarınz yok mu sengözlerimebaksanab
bir arada dizi izlicem die adama şampuan yerine domestos şişesini vermiştim :kedi:
adamın saçı bu yaşta bembeyaz olacaktı :1shok: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile

niko diyodum bende papatyanil birinin kardeşiydi ama kim diye sen söyleyince hatırladım a.s
tuba o nasıl film kız şeytan çarpması duymamıştım eyvahedigeldismile

anlatiyim:KK1:
okul zamanında erkek ve kız arkadaşlarımla topluca sinemaya gittik..ozamanlar ben korku filmi falan hiçç izleyemem..hatta yalnuz uyuyyamazdım çok korkardım
tabii herkes biliyodu bunu
komedi filmi diye anlaşmıştık
bana gıcık olan bi arkadaş biletleri ben alırım dedi..gitti aldıı
bekledik...tam içeri gircez görevli dediki şeytan çarpması değil mii benn:1shok:dondum kadım..ve zorla ikna edildim..içeri girdimm...bi arkadaş ayakkabısıı çıkardı korkuudankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
o uyuz arkadaş bile korkmuştu aahh ahh okul ıllarııııboshayallersmile

ayakkabıları niye çıkardı ki
topukları k.çına vura vura koşsun die mi :roflol::roflol:

X