LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

aklıma bi dr anım daha geldi
eşim geçen yıl bel fıtığı ameliyatı oldu
neyse ameliyat yerine pansuman yapılıyodus ürekli bakmak istedi bende tf çek hatıra olsun görmüşte olursun dedim
demez olaydım akannehir
iç çamaşırını sıyırdım toto yarıya kadar açık tabi kendi çekmeye çalışıyor resmini
resim çekecem derken bir abimize k.çının resmi gidiyorrrrr :roflol::roflol::roflol:

sarissa hangi konu o merak ettim şinci fisfisfis

doğum günü mü unuttu en iyisi boşanmak diyen vardır ya hanii
daha doğum tarihinin bile ne zaman olduğuna karar verememiş bir tip işte
melek miydi neydi adı unuttum :uhm:

kardelen çok şey kaçırdın yav sen birazda diğer topiklere bak geyikten çıkmıyon çıkmazsan nerde görücen

neyse ameliyat yerine pansuman yapılıyodus ürekli bakmak istedi bende tf çek hatıra olsun görmüşte olursun dedim
demez olaydım akannehir
iç çamaşırını sıyırdım toto yarıya kadar açık tabi kendi çekmeye çalışıyor resmini
resim çekecem derken bir abimize k.çının resmi gidiyorrrrr :roflol::roflol::roflol:

zuhaaaaaa:))))))):roflol::roflol::roflol:

demez olaydım akannehir

:roflol: :roflol:

burda da buna benzer bir konu vardı :1shok:
kocam k.ç..n resmini çekmiş kız arkadaşıma gösterdi diye :roflol:

doğum günü mü unuttu en iyisi boşanmak diyen vardır ya hanii
daha doğum tarihinin bile ne zaman olduğuna karar verememiş bir tip işte
melek miydi neydi adı unuttum :uhm:

heeee onu biliyom melek 21 nicki biri açmıştı o üyeye kanım hiç ısınmamıştı :umursamaz:

demez olaydım akannehir

:roflol::roflol:

kıslar bişi geldi aklıma düdüklü dayak felan diyince ben köy ebesiyim bi gün kadın geldi resmen trafik kazası geçirmiş gibi bi görseniz dayak yemiş belliki her yeri mosmor böle ne oldu sana böle dedim yarım yamalak türkçesiyle annatı kocası çay istemiş oda kuyu suyuyla degilde normal çeşme suyula demlemiş diye bi ton dayak atmış adi herif karıya ..bide diyo karanlıktı kuyuya inemedim çeşme suyula demledim zıkkım içsin dedim pislik ...neyse yine sinirlerim bozuldu ya..

X