LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

geldim canlar geldim

ya kızlar bugün bişiy okudum şaşırdım yaakadınlar kulübü bize göre gençler yazın bi arama motoruna orda bi sitedeki yorumları okuyun bi ayy fena

semuş anlamadın sen galiba yazdınmı google'a o cümleyi bi sitede erkekler biz üyeler hakkında bişiyler yazmışlar ve en kötüsü 1 senedir kendisini kız diye tanıtan bi erkek var aramızdabizden birisiylen 1 senedir konuşuyormuş üstelikvahim bi mevzuu

special nasılsın şeker?

O dediğin cümleyi yazdım kk dan kızlar yorum yazmışlar hepsini okumadım ay kim o acaba

semuş bizim kızlar yazmışda esas sitedekini okusana bak gir işde o sitelere yazamıyorum şimdi hangi site diye de kim acaba merak ettim bende :26:1 senedir nasıl saklamayı becermiş o konuştuğu üye'26 yaşındaymış herşeyinide anlatmış

Ya özelden mesaj at yada msnden yaz çatlarım birşey anladım ben

O dediğin cümleyi yazdım kk dan kızlar yorum yazmışlar hepsini okumadım ay kim o acaba

:18::18::18::18::18::18:

evet locam ya............
offfffffff 3 kuruşluk keyfimiz var şurda onuda kıskanıyorlar.......
çıksın evet...........:18:

evet yaaa keyfimi kaçırıyorlar da o erkek nasıl gizlemiş kendini 1 senedir o düşündürücü ve kız da nasıl anlamamış ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…