LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

kız o bayan erkek değil sabrinaymış adı kısaca sabri diye kayıtettirmiş öyle kalmış aslında nick değişmek istiyomuş ama artık nick değişmek yasakmış o yüzden öyle kalmış sonra cinsel içerikli başlık açıncada erkek sanmışlar onu :roflol: onun konusunu gördüm hatta rep aldım baktım konu silinmiş
sarissa hoşgeldin canım a.s.

bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebende dalga geçip durdum :kedi:

melda niye çıkıyosun ya :mymeka: ayyy o kızın konusunu bulamadım bilmiyorumkismile

selam tuba hoşgeldin a.s.
melda dün açmıştıya konuyu yoksa erkekmiydi ohaoldumsmilebilmiyorumkismileama ne biliyim bu kadar ısrar etmez herhalde erkek olsa dimi neyse bulursam atarım link

melda dün açmıştıya konuyu yoksa erkekmiydi ohaoldumsmilebilmiyorumkismileama ne biliyim bu kadar ısrar etmez herhalde erkek olsa dimi neyse bulursam atarım link

hoşbulduk..açıkcası bana pek inandırıcı gelmedii...

bir dediği bir dediğini tutmuyodu kesin erkekti

eeee tuba anlat bakalım tanıt kendini ne ler yaparsın yaşın kaç sevgilin varmı aklinialirimsmile

eeee tuba anlat bakalım tanıt kendini ne ler yaparsın yaşın kaç sevgilin varmı aklinialirimsmile

anlatiyiiimm :KK1:
yaşım 20,sevgilim var :) :asigim: veeçokkk özlediiiim...ah ahhmafoldumben
şuan için evdeyim sınava hazırlancam...öyle işte kaydirigubbakcemile2

evet meldam meraklıyız ama ben daha meraklıyım kaydirigubbakcemile3ama tanımak lazım canım demi neci ne iş yapar falan kaydirigubbakcemile3

X