LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

hurimmmmmmm şimdi dinledim çok güzelmiş sesin :asigim: niye katılmadın yarışmaya :sm_confused: youtube a önceden giriyodum şimdi giremiyorum halbuki benim pc de o program vardı girebilseydim dinlerdim.

büyük harf kullandım bir edi olarak bunu yaptım ama kızım ağlıyor düzeltirim bir arada ...

ya o dönem yarışmalarla işim yoktu benim
şarkılara hala devam ediyorum söylemeye daha yüklemedim ..
o dönem hamilelik falan yarışmayla işim olmuyordu pek :KK70:

huri banada bazen öyle büyük harf yazıyorum ya nickim büyük harf ya bazen küçültmeyi unutuyorum ben tabi yazıyorumda yazıyorum bi bakmışım büyük harf kaydirigubbakcemile3sonra üşeniyorum silmeye

iyi akşamlar baayaanlar :KK3:
huri sesini beğendim alkisalkisalkis
çift ses eko anlıyosun bu işten sengözlerimebaksanab

meldam sonunda gelebildin yani :KK3:ben hiç anlamam eko falan :bbo: okudunmu geçmişi biz facebookda ekledik birbirimizi

kızlar aşağıda son kayıt üyemiz varya orda maho_aga diye birini gördüm acaba dünkü siteyi basacak olanlardan birimiydiki çünkü bi kız maho aga diye nick koymaz yani.kaydirigubbakcemile3fisfisfis

mağo ağa nicine kurban :jeyyar:
mavi olayınada bi bakiim :nazar:

maho aga nın profile bakiyim dedim bakamadım çünkü bulamadım :nazar:

o sabriyi biliyorum o bayan aslında ama erkek sanmışlar konusuda kapandı kendide iptal oldu üyeliği ama başka nicle geri geldi hatta yönetime sesleniyorum diye başlık açtı falan geyik yapmak istiyorum dedi ve dün buraya başlık açtı ama kimse yazmamış

o sabriyi biliyorum o bayan aslında ama erkek sanmışlar konusuda kapandı kendide iptal oldu üyeliği ama başka nicle geri geldi hatta yönetime sesleniyorum diye başlık açtı falan geyik yapmak istiyorum dedi ve dün buraya başlık açtı ama kimse yazmamış

dün ah erkeler topiğndeydi eşiyle cinsel problemim var dedi ben dalga geçtim
erkek die düşünüyorum konusu birbirinden bağlantısızdı

dün ah erkeler topiğndeydi eşiyle cinsel problemim var dedi ben dalga geçtim
erkek die düşünüyorum konusu birbirinden bağlantısızdı

kız o bayan erkek değil sabrinaymış adı kısaca sabri diye kayıtettirmiş öyle kalmış aslında nick değişmek istiyomuş ama artık nick değişmek yasakmış o yüzden öyle kalmış sonra cinsel içerikli başlık açıncada erkek sanmışlar onu :roflol: onun konusunu gördüm hatta rep aldım baktım konu silinmiş
sarissa hoşgeldin canım a.s.

ben de temmuz edisi ne ola ki :uhm: diye düşünüyordum.
şimdi anladım delikafadulden

temmuz editörü kısaca edi diyo huri kaydirigubbakcemile3bide büyük harf bağırmak anlamında kullanılıyoya ondan rahatsız olmuş kaydirigubbakcemile3

kız o bayan erkek değil sabrinaymış adı kısaca sabri diye kayıtettirmiş öyle kalmış aslında nick değişmek istiyomuş ama artık nick değişmek yasakmış o yüzden öyle kalmış sonra cinsel içerikli başlık açıncada erkek sanmışlar onu :roflol: onun konusunu gördüm hatta rep aldım baktım konu silinmiş
sarissa hoşgeldin canım a.s.

hoş buldum canım

sabrina diye Türk ismimi olurmuş iyi atmış :eek:lmaz:

X