LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

loca mektupta aşklarından bahsediyordu...gitmesini vede gönderdiği altınlarla yeni bir hayat kurmasını............:89:
sadıkada sülümanın bir sefer sırasında düğün günü
öldürdüğü bir gavurun eşi..saraya sızdı,sultanı öldürmek için.haticenin saraya yardımcı olarak gönderildi..ama sadıka kolluoyr sultanı öldürsün diye..sultanda her hacceye gidince bunu süzüyodu.sonunda yakaladı..orda bitti.....:KK1:
ne meraklısı var senin topiğin kız(misafirlerin)..................

Son düzenleme:
loca mektupta aşklarından bahsediyordu...gitmesini vede gönderdiği altınlarla yeni bir hayat kurmasını............:89:
sadıkada sülümanın bir sefer sırasında düğün günü
öldürdüğü bir gavurun eşi..saraya sızdı,sultanı öldürmek için.haticenin saraya yardımcı olarak gönderildi..ama sadıka kolluoyr sultanı öldürsün diye..sultanda her hacceye gidince bunu süzüyodu.sonunda yakaladı..orda bitti.....:KK1:
ne meraklısı var senin topiğin kız(misafirlerin)..................

abovvv hürrem yandı:KK30::KK9:şu sadıka dizideki adı victoria değilmi:26:

loca canım çok sıkılıyor...benim bu hayatım nezaman düzene girecek....şu 1-2 ay bir geçse herşey bir şekillense..çok yoruldum..yakında delireceğim...:95:

loca canım çok sıkılıyor...benim bu hayatım nezaman düzene girecek....şu 1-2 ay bir geçse herşey bir şekillense..çok yoruldum..yakında delireceğim...:95:

canım yaa kıyamam 2 ay sonra şehirmi değişceksiniz:KK70:

anladım şimdi sıkıcı geliyor sana tabi orası gurbet yer hiç bilmediğin bi şehir 2 de çocuk yanlız kaldın tabi:97:öffff:KK37:insanın çocuğu olsada herşeyi vermez çocuk, arkadaş arıyor insan değilmi?

anladım şimdi sıkıcı geliyor sana tabi orası gurbet yer hiç bilmediğin bi şehir 2 de çocuk yanlız kaldın tabi:97:öffff:KK37:insanın çocuğu olsada herşeyi vermez çocuk, arkadaş arıyor insan değilmi?

3 çocuk canım..:KK1:..evet canım..birşeyleri beklemek sonunda hüsran olması kötü oluyor..sadece gurbet değil...yaşamımdaki birçok sıkıntının dönüm noktası önümüzdeki bir kaç ay..............:KK31:

anladım gitmekle kalmak arasında biyerde sıkışmışsın:KK31::KK37:

X