LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Evlendik eşim öyle askere gitti giderken beni de götürdü ev tuttuk zaten uzun dönem yaptı akşamları eve geliyodu:KK61:

aaaaaaaaaa mikemmel :KK69: öle bişi oluyormu ki ben sadece hafta sonları evci çıkabilio diye biliordum :44::44:

aaaaaaaaaa mikemmel :KK69: öle bişi oluyormu ki ben sadece hafta sonları evci çıkabilio diye biliordum :44::44:

Asteğmendi..Yedek subay olarak yaptı..Onlara serbest..Haftasonları evdeydi zaten..Hafta ortasıda sabah 7 akşam 5 mesai yapıyolardı..5 ten sonra evdeydi yani

Asteğmendi..Yedek subay olarak yaptı..Onlara serbest..Haftasonları evdeydi zaten..Hafta ortasıda sabah 7 akşam 5 mesai yapıyolardı..5 ten sonra evdeydi yani

süpermiş vallaaaa yaaaa askerlik gibi olmamıştır senn ki zaten işe gider gibi yollmıştırsın sen kocanı :KK60::KK60:

süpermiş vallaaaa yaaaa askerlik gibi olmamıştır senn ki zaten işe gider gibi yollmıştırsın sen kocanı :KK60::KK60:

Biz pek bi şey anlamadık..Sadece 4 ay bi eğitim dönemleri olmuştu o zaman sadece hafta sonları görüşebilmiştik o zor olmuştu sadece..Bi de doğuya falan kura çekseydi götürmüycekti beni ama iyi bi yer çekti tatilde gibiydik:KK60:

hmmm iyiymiş julia aynen öyle ya işe gider gibi askerlik kulağa hoş geliyor:97:

X