LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

tutuklu olarak mahkeme gününü beklicek iki tecavüzcü pislik,erdoğan ve selim..
kerim tutuksuz,dışarda bekliyo mahkeme gününü..
eski nişanlısı mustafa fatmagülün karşısına çıktı seni sefiom,benimle gel kaçalım dedi,fato istemedi..
kerim yetti geldi kurtardı fatmagülgili amma mustafa pisliği onu vurdu kolundan..
fatmagülgil,kerimgili seçiom didi ve beraberce gittiler mustafanın yanından :KK69:
aşk başladı kankağ:92:

emeğine sağlık kankam:KK19::KK71:bu mıstık ne pislik ne gıcık yav iyi etmiş bu fato defetmeklen :KK47:dimek aşk var kankağğğ he:KK53::KK69:

güselleşti dizi kankam :97:

mustafa evet,satılmış,adi bi pislikkk :KK47:

hoş bulduk... ben çok eski üyeyim ama uzun zamandır gelmiyodumm..herkese iyi geceler diliyorum....:KK16:

Aniden çıktım sülümanım yüzünden:KK53::KK53:Akıtma döktüm gece gece iyi mi :KK60:
Meg:KK16:
senin sülüman ha bak hiç dimediydim kocama sülüman güzel fikir:KK34::KK53::KK60::KK60::KK60:demek krep ettin ha çabık bizede ver:KK56:
selam................. arkadaşlar.............. :81:
:KK3::KK3:selam :KK71:hoşgeldin
:KK53:uyuma tabi daha erken:KK1:
biri akıtma mı didiiii..................................... :KK52:

evettttt semuş vercek bize:KK56:

hoş bulduk... ben çok eski üyeyim ama uzun zamandır gelmiyodumm..herkese iyi geceler diliyorum....:KK16:
evet tanımıyorum sizi eski üye olmanıza rağmen :26:fazla aktif değilsiniz sanırım bu arada sizede iyi geceler:KK70:
gece gece canım çekti valla..mutfağamı gitsem ne.... :KK53:

sakın gitme löp löp yağ olur bak:KK60::KK60::KK45:

senin sülüman ha bak hiç dimediydim kocama sülüman güzel fikir:KK34::KK53::KK60::KK60::KK60:demek krep ettin ha çabık bizede ver:KK56:

:KK3::KK3:selam :KK71:hoşgeldin

:KK53:uyuma tabi daha erken:KK1:

evettttt semuş vercek bize:KK56:

Sülüman tabi:KK53::KK53:
images

Buda akıtmalarınız afiyet olsun:KK9::KK9:

2007 den beri üyeyim ama yaklaşık 1 yıldır hiç giremedim....özlemişimmmm beeaaa :)

anaaaaaaaammm akıtmaları görünce ben dayanamıycam yaaff :KK52: :KK52: :KK52:

2007 den beri üyeyim ama yaklaşık 1 yıldır hiç giremedim....özlemişimmmm beeaaa :)

anaaaaaaaammm akıtmaları görünce ben dayanamıycam yaaff :KK52: :KK52: :KK52:

bende siteyi 2 yıl misafir takip etmiştim 2007 yılında keşfetmiştim:KK9:

X