LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Bencede bozulmuştur herhalde oraları sende iyi gezmişsin ama valla helal olsun yedin içtin demi eşinleee berabercene

Evet ablacım benim yalnız dışarı çıkmama pek izin vermez ama kendi gezdirir..Bütün Türkiyeyi gezdirdi bana mesela..O konuda iyidir hakkını yemiyim..

iyi akşamlar kızlar anca geldim

iyi akşamlar locacım sanada sen yokken ömürle kaynattık biraz

Evet ablacım benim yalnız dışarı çıkmama pek izin vermez ama kendi gezdirir..Bütün Türkiyeyi gezdirdi bana mesela..O konuda iyidir hakkını yemiyim..

İyi o zaman ya en azından şanslısın yani

Çok iyi sevindim senin adına enişteye puan verecem artık

Artıları eksilerinden çok olmasa çekilmez be ablacım..Ben bi tek kıskançlığından şikayetçiyim. O da bunaltıyo..Bi de tabi siniri var..

Artıları eksilerinden çok olmasa çekilmez be ablacım..Ben bi tek kıskançlığından şikayetçiyim. O da bunaltıyo..Bi de tabi siniri var..

İşte kıskançlık oldumu zor be anacım artılarının olması da çok iyi zaten yoksa dediğin gibi çekilmez bunlar siniri hiç demiyorum benimkide çok sinirli bende sakinimdir ama damarıma basarsa kötü olur

Benim ne damarıma basıyo biliyomusun ama yine de susabiliyorum

Susma sende ama konuş ama saygılı bir şekilde olsun ben hep öyle yaparım kendimi tutamazsam sert çıkarım anlasın diye

Ben zaten saygısızlık yapmam da bi kere sesimi yükselttim daha kötü oldu o yüzden susmayı tercih ediyorum.. O da tabi ben sustukça üstüme geliyo..

ablam haklısın yaa ne diyim ki ben
eş ve ailesinde bi konu var bakın derim türk kadınları kocalarını övmeyi çok mu seviyor diye

Ben zaten saygısızlık yapmam da bi kere sesimi yükselttim daha kötü oldu o yüzden susmayı tercih ediyorum.. O da tabi ben sustukça üstüme geliyo..

Senin durumun zor be canım ben artık eskidim evlilikte belkide ondandır sessiz kaldıkça erkek daha çok üste çıkmaya çalışır zaten

ablam haklısın yaa ne diyim ki ben
eş ve ailesinde bi konu var bakın derim türk kadınları kocalarını övmeyi çok mu seviyor diye

Karşılıklı aslında herşey dozunda yapılırsa tartışmalar sorun olmaz tabi ..
Gördüm o konuyu okudum hatta

Nasıl zor idare ediyorum ablacım bi görsen..Benim yerine başkası olsa 1 dk durmazdı..İşte benimki dozunda yapmıyo tartışmayı mutlaka ertesi güne bile taşıyo konuyu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…