LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

İyiyim ben de ablacım..Şimdi bende birazdan çay yapıcam..Kekimizde var..:KK56:

Su böreği canım hemde peynirliii gerçi hazır ama idare et artık çok güzel ama dilim börekten alıyoz tavsiye ederim çok güzel oluyor evede getiriyorlar :KK56:

Biz su böreğini aslı börekten alıyoruz yani eşim alıyo oranında güzel:KK56:

bende anadolu yakasındayım ben seni karşıda biliyordum sanki aklımda öyle kalmış demekki

Anladım yanlış anladığını onun için söyledim ne kadar zekiyim dimi:KK53::KK60:

Niye öyle zannettin acaba ben de seni avrupa yakasında zannediyodum ama şu yüzden taksime gittim diyodun ya ondan:26:

Anladım yanlış anladığını onun için söyledim ne kadar zekiyim dimi:KK53::KK60:

Niye öyle zannettin acaba ben de seni avrupa yakasında zannediyodum ama şu yüzden taksime gittim diyodun ya ondan:26:

Yok ben karıştırdım gene herhalde :KK53: geçen yılbaşı hediyesi için gitmiştim taksime tam 2 saat sürdü gitmem zaten her zaman gidilmiyor orayada potansiyel tehkileli yer orası :KK52: :KK52:

Yok ben karıştırdım gene herhalde :KK53: geçen yılbaşı hediyesi için gitmiştim taksime tam 2 saat sürdü gitmem zaten her zaman gidilmiyor orayada potansiyel tehkileli yer orası :KK52: :KK52:

Doğru bu gidişle kimse gitmeyecek taksime:KK50:

Evet beyoğlunda yürümek büyük zevk:KK19:

Çiçek pasajına gittin mi abla?

Gece gitmeklazım beyoğluna aslında ama benim kide gitmez hiç gece oralara çicek pasajını biliyorumde hiç gitmedik canım ya aslında eşime kaç kere dedim akşam gidelim taksime diye suratıma baktı sadece :KK57: bende arada kızım gelince beraber gündüz gidiyoruz

Gece gitmeklazım beyoğluna aslında ama benim kide gitmez hiç gece oralara çicek pasajını biliyorumde hiç gitmedik canım ya aslında eşime kaç kere dedim akşam gidelim taksime diye suratıma baktı sadece :KK57: bende arada kızım gelince beraber gündüz gidiyoruz

Çiçek pasajına giderdik biz eşimle bundan 10 sene önce falan..Şimdi benimki de gitmiyo..Kalabalıktan hoşlanmıyo:KK19:

X