LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

offfff dişlerinize iyi bakın,gerçi bende baktım ama buraya kadarmış.
2 aydır tedavi görüyorum altlar oldu çekim yapıldı vs.sıra geldi üstte 2 tane implant yapılacaktı bu gün
korka korka gittim ama cerrah gelmemiş işi çıkmış,bi bilsen ne kadar sevindimmm.yani bu gün yırttım.

geçmiş olsun dişlerden yana bende şanslı değilim ne yazık

yaaa zordur o zaman ayy insanın kendi dişi gibisi yok

benide çağırsana yemeğe sevdim menüyü kaydirigubbakcemile2
bide düğün demişsin de ne düğünü bu?

benide çağırsana yemeğe sevdim menüyü kaydirigubbakcemile2
bide düğün demişsin de ne düğünü bu?

düğünüm olcak temmuzda nişanlıyım ben evli yazdığına bakma tedbir olaraktan öle yazdım orayagel kız buyur her akşam annemle mutfağa giriyorum önceden de yapardım ama artık daha bi öğrenmek istiyorum herbişeyiolumunekankayizsmile

sağol canım,bende o şanssızlardanım.:çok üzgünüm:

evet canım hiç kendi dişin gibi olmuyor ahhhhhh ahhh.:çok üzgünüm:

üzülme tıb çok ilerledi hele diş konularında neler yapıyorlr kendi dişin gib olmaz ama yinede alışırsın rahat edersin canım inşallah:Saruboceq:

vereyim tarifi canım bugünkü yaptığım daha güzel oldu 1 su bardağı mercimek ve 2.5 su bardağı ince bulgur koydum ben mercimeğin suyuda öyle üzerine çıkacak kadar koy yeter yerimsenibensonra ayrı tavada yağ ve kuru soğanı kavur bide salçayı koy,ama salça biber salçası ve domates salçasıyla karıştır öyle güzel oluyor.a.s

hmm allah tamamına erdirsin canım.:1hug:akşama geliyorum yemeğe

tamam canım bende çıkıyorum zaten işim var benimde olumunekankayizsmilehoşçakalın :a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…