LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

images

şişmez al marketten köfte satılıyor artık yersin :KK1:

gerçekten aradınmı kız :roflol:iyi akşama yersin işte sayemde yiyecen köfteyi.:lepi:

gerçekten aradınmı kız :roflol:iyi akşama yersin işte sayemde yiyecen köfteyi.:lepi:
vallla aradım nerden çıktı şimdi dio dedim locaa da yapmış koca kim be dioo dedim koca deil locaaaaa ahahah dio ki tmm sanki onu tanıommm :dance:

vallla aradım nerden çıktı şimdi dio dedim locaa da yapmış koca kim be dioo dedim koca deil locaaaaa ahahah dio ki tmm sanki onu tanıommm :dance:

:roflol::roflol::roflol:koca hee sempatiksalakcinniayy sesli gülüyorum şuan

[FONT="Frank[COLOR="Indigo"]ilk defa geliyorum kızlar buraya ne sohbeti bu locayla sohbet etmke isteyenler yazılmış emme anlayamdımsempatiksalakcinni[/COLOR]lin Gothic Medium"][/FONT]

selam kızlar ben de geldim :lepi:
selam sengözlerimebaksanabhoşgeldin
[FONT="Frank[COLOR="Indigo"]ilk defa geliyorum kızlar buraya ne sohbeti bu locayla sohbet etmke isteyenler yazılmış emme anlayamdımsempatiksalakcinni[/COLOR]lin Gothic Medium"][/FONT]

benimle sohbet etmek isteyenler gelebilir canım başlık gayet açık buyrunnnnnnnnn

selam sengözlerimebaksanabhoşgeldin

benimle sohbet etmek isteyenler gelebilir canım başlık gayet açık buyrunnnnnnnnn

hmm tabikide canımm senin nickin loca doğru ya gördüm ama başka bişi sandımıştım hoşbulduk bu arada nasılsınız hepinizzkaydirigubbakcemile2

napıyosun ablam nasıl gidiyo bugün burda güneş vardı kaydirigubbakcemile2

bu gün hava çok güzel ılıman mayıştım,hiç iş yapasım yok,zorla iş yapıyorum.
bir iş bir kk.

aynen benimde iş yapasım yok yapmadımda zaten :kedi:

X