LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

çok mu seviyorsun,nasıl tanıştınız,nerde tanıştınız

şuan okuyo benim orta okul arkadaşım onun lise arkadaşıydı o vesile oldu..yaa ben bu duyguyu kimsede tatmadım belkide buyüzden kopamıyorum.:asigim:..5 ayda 2 kere ayrılalım dedim ama olmadı işte..çok seviyorum diyo..ama neden konuşmak istemiyo anlamıyorummbilmiyorumkismile

sen seviyosun bellide o pek öyle değil gibi yada sıkıldı yada sen onu şımartmış olabilirmisin?

matahari hoşgeldin canım ekşın yok gibi

sen seviyosun bellide o pek öyle değil gibi yada sıkıldı yada sen onu şımartmış olabilirmisin?

matahari hoşgeldin canım ekşın yok gibi

şımartmış olabilirim.:çok üzgünüm:
napim yaa kendisine sorunca kızıyo napcam bilimiyorumbilmiyorumkismile

canım hiç bi erkeğe gereğinden fazla değer vermeyeceksin,şımartmayacaksın pohpohlayınca dünyanın en değerli erkeği olarak görüyorlar kendilerini

tubacım sen fazla ilgi gösterme bi süre çek kendini boşver relax görün ona onunda böylece havası iner yani fazla şişmişkaydirigubbakcemile3

tubacım sen fazla ilgi gösterme bi süre çek kendini boşver relax görün ona onunda böylece havası iner yani fazla şişmişkaydirigubbakcemile3

hııımm öyle mi diyosun..
kontr yüklmsmm mi acabakaydirigubbakcemile3

kızlar elbet çıkar bi ekşın canım sıkmayın canınızıkaydirigubbakcemile3

tubaaaaaa locayı dinle sen locayıııı..

bu arada şeffaf oda da loca ankette. oy verin kızlarrrrr :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…