LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

çok çalıştııımmm birazcık dinleniyim dedimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

takıl takıl ben hepsini birden idare ediyorum sonra tabi karışıyor hatlarkafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile3şaşırıyorum nereye gideceğimi bazen online oluyorum ama kopuyorum

loca ya bişi sorcam sence bi erkek neden konuşmaktansa msjlaşmayı tercih eder:kızgın:

Son düzenleme:
güzel bi soru peki hep mi mesaj çekiyor hiç konuşmuyormu telde

hep msj...arada ben diyince konuşuyozz yaa eskiden iş güç müsait dilim filan derdi..şimdi arkadaşlarıyla kalıyo yine de tık yok...konuşmak istemiyosun diyincede kızııyo
mesela şuan bende kontr yok onda var sadece msj atmışşşşşş ya böyle bişi olabiilir mi iyaaaa :kızgın: :çok üzgünüm:

haydaa olmazki canım böyle bende mesela konuşmayı sevmem telde mesajlaşmaya bayılırım. ama iş sevgiliyse başka konuşmakda lazım.hep böyle olmaz yani o iş güç bahane beee

aynen yaaa sinir oluyom söyleyincede öyle bişi yok diyo..
ya ben olsaydım onun kontrü olmasaydı arardıım yaa
5 ay olcak ama bizim konuşmmalarımmız sayılı:çok üzgünüm:

tubacım sen bu adama bel bağlama boşver sevgilisin sonuçta çokda üzme kendini baktın olmuyor ver yolu insan konuşmak istemezmi canım sediğiyle sesini duymak ister yani

masalcım hoşgeldin

tubacım sen bu adama bel bağlama boşver sevgilisin sonuçta çokda üzme kendini baktın olmuyor ver yolu insan konuşmak istemezmi canım sediğiyle sesini duymak ister yani

masalcım hoşgeldin

haklısın ama işte :çok üzgünüm:

X