LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

gezdım tatlımm ama sonrrası kouyyuo ınsana yaaaa bugun rezıldııı püfff ordan sonraa burası cekılmıyorrrr

tatil dönüşü kötü oluyor yaa :çok üzgünüm:

meram alaldetin tepesiii ve kulee yukarda yazdıgımdAN -ben bilee anlamadım:):roflol:

melis ben bu mesajdan bişey anlamadım canım benneyaptımkine demek istedin şimdi bilmiyorumkismileokunaklı yazarmısın tatlım

merama gelmısaladdıne gelmıss sonraa kule site die bi avm varr oraya gıtmıs ben yapim cnmm:roflol::roflol:sengözlerimebaksanab

komplemi kurdular :roflol::roflol:
daha önce verdin ondandır 10 15 kişiye rep at sonra yine bana gel :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

yan gel dön gl hep gel dyn yanıı gülşsen abla gbim:roflol::roflolfff bugun koptummm yagamyoncuiremsudelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

:roflol::roflol:alıntıyıda bi tuhaf yapıyo melis hiç anlamıyom hepsi birbirine girmiş melis sakin sakin yaz lütfen :1closedeyes:

merama gelmısaladdıne gelmıss sonraa kule site die bi avm varr oraya gıtmıs ben yapim cnmm:roflol::roflol:sengözlerimebaksanab

valla aslı bravo. deminden beri şifreyi kırmaya çalışıyorum. kıramadım. sen kırdın tatlım.:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…