LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

geçmiş bayramınız kutllu olsn kızlar

meldam Şeniz
seninde kutlu olsun bundan sonra uslu dur bi geliyon 2-3 gün durup yine mapusakannehir:gitme:
bende anlamadım valla aslında onlara hiç üzülmedim bu kadar saf olmasalarmış:umursamaz:
off 50 küsür sayfa yahuuu insanlar ne kadar iyi niyetliii
malesef iyilikten maraz doğuyor.
huri hoşbulduk canım Şeniz
bende anlamıyorum niye para göndermişler
kk hatunları uyanık sanardm

bende öle sanırdım

zhebani,

allah kurtarmış olsun :)):lepi:

topic uçtu mu nee..
facedeki yorumlar siliniyor şu an nette sanırsam:icecream:

evet çiğdem'in face deki kk dan üye olan arkadaşın bebeğiyle olan fotosu silinmiş.ama burdaki konuda arıza var yazıyor,yoksa kilitlerdi kazen konuyu.birden çok yüklendik bir ara 108 kişiydik konuyu çökerttik galiba.

merak ediyorum yaa o konuyu silindimiki yazdıklarımız

bir fikir öne sürüyorsun ,günler önce,sordular diye. düşünüyorsun ,araştırıyorsun ,sormuşlar sana, sende öneri olarak fikrini söylüyorsun ,resimlerle de örnek veriyorsun.
ama senden rahatsızoldukları için bu kişiler,için önerine bile, yazan olmuyor.
veeee,
gün geliyor bir bakıyorsun ,
aaaa
senin fikrin bir konuda .
seçenekte.
ve yazılan şu
fikirler bizden.
yaaa, fikirler onlardanmış.
fikrine birden sahipleniliyor.
onların oluyor. ohaoldumsmile
gelinde kızmayın bu duruma.kötükedihüso
emeğe ,fikre saygı nerede peki.?
sizler bunu yaparsanız sizler diyorumanlarsınızartık kendinizi, diğerleri neler yapmaz.
haa,sizlerin tarafsızlığı nerrede pekii.
yok maalesef..şakkıdı

dünkü konu silindi mi şu karnımda bebeğimle evliliğim bitiyor diye bi konu vardı

okypetem malesef böyle insanlar var forumda ve çok gözönündeler hakkını savunamıyosun savunduğun zaman hemen sivriliyorsun,sonrada ceza benneyaptımki

yok silinmedi sanırsam bazı mesajlar siliniyor

kazen bu konuyu silmeyeceğim bu size ders olsun diye bırakıyorum falan demişti.heralde insanlar çok mesaj yazınca böyle oldu.bi ara baktım 95 kullanıcı vardı yaakannehir

ilgi çekmeye çalıştı demekki başardı.biz de safız tabi inanıyoruz her şeye ah ahh

Ayy sabahtan beri ekşın durumdaydık, şimdi boşlukta hissediyorum kendimi delikafaduldendelikafadulden

düşündüm,düşündüm ne yazacağımı bilemedim.demek burdada oluyor böyle şeyler.geçmiş olsun.

Ayy sabahtan beri ekşın durumdaydık, şimdi boşlukta hissediyorum kendimi delikafaduldendelikafadulden

ben akşamdan beri konudaydım sabaha karşı yattım, bide beni düşün ne kadar boşluktayım.neyse hiç değilse biraz evi toparladım.

ben sabah hiç bakamadım dün 3 te yatınca bugün öğlen 1 de kalktım tabi haliyle kaçırdımkaydirigubbakcemile3

hani bundan sonra erken uyanacaktın :mymeka::mymeka:

bilmiyorumkismilebu kk deki gelmiş geçmiş en büyük ekşındı melda napalım oturduk pc başına okuduk neler olmuş diye kaçarmı benden ee haliyle geç yattık geç kalktık kaydirigubbakcemile3

bilmiyorumkismilebu kk deki gelmiş geçmiş en büyük ekşındı melda napalım oturduk pc başına okuduk neler olmuş diye kaçarmı benden ee haliyle geç yattık geç kalktık kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…