LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Selam fıstıklar..Noldu o kadının konusu kapandı mı? Sonuç ne?

selam kardelen opuyorumnanaktankonu sanırım kapandı yok tıklıyorum bakımda diyo silmezler konuyu çünkü dava açanlar olabilir delil olsun diye ben sabah bakamadım dün gece 3 e kadar burdaydım kız diyomuş şifrem çalındı melinday falan yazdı gibisinden kafamçokkarıştıkıvırıyor yani amonra telefonla aradı o çiğdemi baya bi kekelemiş şaşırmış susup kalmış

selam kardelen opuyorumnanaktankonu sanırım kapandı yok tıklıyorum bakımda diyo silmezler konuyu çünkü dava açanlar olabilir delil olsun diye ben sabah bakamadım dün gece 3 e kadar burdaydım kız diyomuş şifrem çalındı melinday falan yazdı gibisinden kafamçokkarıştıkıvırıyor yani amonra telefonla aradı o çiğdemi baya bi kekelemiş şaşırmış susup kalmış

Oraları biliyorum canım..Kazen konuyu açık bırakacaktı ama noldu acaba? Ya ne şifresi çalıncak allah aşkına..Melindayla birbirlerinin aralarında hiç diyalog yok belli aynı kişi oldukları..

tabi yaaa aynı kişi melinday yardım toplansın diye aracı gaza getirme

nasılsınız kızlar ekşında ne ekşın ama bomba etkisi yarattı hepsini okumadım ama belli herkesten bişeyler toplamış da sonucu anlamadım ben birden ortadan mı kayboldu kız...iyice araştırmam lazım mesajları özet geçebilirmisiniz...

X